من سعی کردم پایونیر حکومت شکستن سالاد سیب زمینی

تا چند ماه پیش من تا به حال هرگز پخته شده یک زن پایونیر دستور غذا. اما پس از خوش با او بدون نگه می دارد-منع سا

توسط DASTESALAMATT در 3 تیر 1399

تا چند ماه پیش من تا به حال هرگز پخته شده یک زن پایونیر دستور غذا. اما پس از خوش با او بدون نگه می دارد-منع سالاد مرغ (که در زمان خانه اول ما به جای سالاد مرغ مرحله نهایی مسابقات) من بیش از یک کمی کنجکاو: آیا او همچنین برنده سالاد سیب زمینی مرحله نهایی مسابقات با او بسیار دارای امتیاز سالاد سیب زمینی?

این دستور العمل شامل برخی از عناصر کلاسیک, سالاد سیب زمینی — مهمترین آن مایونز و خردل-بر اساس پانسمان — اما Ree veers به شدت البته زمانی که او mashes سیب زمینی به جای ترک آنها را در کل. من هرگز! او همچنین متمایل به شیرین ترشی (شما می توانید با استفاده از شوید در صورتی که اولویت خود را هر چند) و می افزاید: scallions سخت آب پز تخم مرغ و مقدار زیادی از ادویه جات ترشی جات. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که من به آن بروید.

چگونه می توان پیشگام زن کامل, سالاد سیب زمینی

من به آن را به او بدهد: این دستور العمل فوق العاده آسان است. شما شروع به برش پنج پوند سیب زمینی حنایی به نیمه یا سوم و سپس جوش آنها را تا زمانی که چنگال-مناقصه. تخلیه آنها, سپس خمیر آنها و یا عبور آنها را از طریق یک ricer یا آسیاب مواد غذایی (که Ree می گوید آنها را فوق العاده کرکی). ترکیب آنها را با سس مایونز, زرد, خردل, خردل دیژون خرد شده پیازچه خرد شده, شیرین, ترشی خرد شده آب پز, تخم مرغ, فلفل قرمز, نمک و فلفل. طعم و تنظیم ادویه در صورت لزوم. اگر به آن نیاز دارد کمی رطوبت, شما می توانید اضافه کردن یک چلپ چلوپ از ترشی آب.

من صادقانه بررسی پایونیر سالاد سیب زمینی

من تا مطمئن شوید که چگونه من احساس می کنم در مورد سیب زمینی له شده اما من غافلگیر شد! من نگران بود که ظرف را فاقد بافت اما خرد شده تخم مرغ آب پز سخت و ترشی ساخته شده برای کمبود سیب زمینی قطعه.

تا آنجا که چگونه این طعم و عطر و طعم خردل زرد و شیرین ترشی واقعا می درخشد را از طریق — که من دوست داشتم. اما اگر شما از طرفداران از زرد خردل Ree فراهم می کند گزینه با استفاده از تمام دیژون به جای. به دلیل آن نشیند بافت من وسوسه را کمی croquettes از سالاد و آنها را سرخ کنید, اما من آن را خوردند همه قبل از من می تواند. دفعه بعد!

اگر شما در حال ساخت پایونیر سالاد سیب زمینی, چند نکته

آیا تا کنون سعی زن پایونیر سالاد سیب زمینی? به ما بگویید چه شما فکر می کنید در نظرات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب