من سعی محبوب توستر-Dilla هک از Infinite و خیلی عالی بود

تصور کنید لذت من زمانی که اواخر شب Infinite سوراخ خرگوش منجر به سریع ترین quesadilla روش من همیشه می خواهم دید

توسط DASTESALAMATT در 26 اردیبهشت 1399

تصور کنید لذت من زمانی که اواخر شب Infinite سوراخ خرگوش منجر به سریع ترین quesadilla روش من همیشه می خواهم دیده می شود: توستر-dilla. توستر-dillas نمی نیاز به یک ظرف یا حتی پنیر اهنی و در واقع وعده ترد چیپس با ذوب چسبناک پنیر در کمتر از دو دقیقه. من سعی کردم این هک در صفحه اصلی و بسیار برای من لذت آن را فقط به عنوان سریع و سرگرم کننده به آن نگاه کرد. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

توستر-Dillas هستند Infinite دستور ما نمی دانیم که ما نیاز

من به طور فعال به دنبال یک راه سریع تر به quesadillas اما به عنوان یک خود اعلام کرد quesadilla هواخواه من سریع به @viking_davidson را Infinite تصویری من توجه کامل است. هشدار: این ویدیو به برخی از NSFW لعن پس از گوش دادن با گوشی اگر بچه های خود را-که هستند-در حال حاضر-را-همکاران در اطراف هستند.

دیویدسون سیلی زیادی ترتیلا در یک بشقاب می افزاید: دو برش پنیر چدار و سپس برابر ترتیلا در راه من بود و نه انتظار! برای اولین بار دو طرف در طول پنیر مانند یک burrito و سپس به طرف مخالف هستند با هم خورده را چه تنها می تواند به عنوان یک پنیر کیف پول. تعجب واقعی است دیویدسون چسبیده این کمی پنیر جیب به یک نان برشته کن در آنچه به نظر می رسد به تنظیم 3-4 در بسیاری از توستر. سپس او را می کشد نیم پخته quesadillas را معکوس جیب چین و toasts دوباره آن را تا چیپس ترد و طلایی-قهوه ای است.

تقریبا بلافاصله پس از دیدن این ویدیو من سعی کردم به روش خودم. من کنجکاو بود اگر من تا به حال به استفاده از pre-پنیر ورقه ای یا اگر من می تواند استفاده از پنیر رنده شده (من ترجیح شخصی برای quesadillas و پنیر کبابی). بنابراین من سعی کردم دو تا چیپس در کنار ساخت یک quesadilla برای خودم و یکی برای من 5 ساله دوم صبحانه. من چیپس بودند بیشتر از استاندارد 8 اینچ اندازه (دیویدسون نگاه به 10 اینچ, معمولا استفاده می شود برای burritos) بنابراین نگران بودم که مال من خواهد بود بیش از حد کوچک و سوختگی در توستر اسلات.

اما نتایج هیجان انگیز! چرا تا به حال من هرگز فکر نمی کردم به تست چیپس? هر دو ورقه پنیر و رنده پنیر ذوب شده را به چسبناک کمال و چیپس crisped و browned زیبایی. با توجه به توستر, شما ممکن است پیدا کردن یک محیط پایین تر با این نسخهها کار بهترین برای toasting همه طرف چیپس بدون سوختن هر گونه به پایان می رسد.

شما به راحتی می تواند اضافه کردن دیگر پر کردن بیش از حد — حتی قطعات کوچک از پنیر باقی ماند به صورت چسبیده در داخل نان ذرت مکزیکی. من نگه داشتن این quesadilla ترفند در جیب من در طول قرنطینه آنها ایده آل برای پدر و مادر مشغول گرسنه بچه ها و حتی سوزاندن-به-نیمه شب-نفت کالج, دانشجو برادر. در واقع من نمی توانم صبر کنید برای آموزش بچه ها چگونه به این آسان چیپس خود را.

آیا شما سعی توستر-dilla? به ما بگویید که در مورد علاقه خود را توستر هک در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن