IBC 2020 آخرین نشان می دهد به لغو بروید مجازی به عنوان سازمان دهندگان ترس 'بسیاری از ناشناختهها'

بین المللی صدا و سیمای کنوانسیون (IBC), برنامه ریزی شده به محل در آمستردام در ماه سپتامبر تبدیل شده است

توسط DASTESALAMATT در 29 اردیبهشت 1399

بین المللی صدا و سیمای کنوانسیون (IBC), برنامه ریزی شده به محل در آمستردام در ماه سپتامبر تبدیل شده است و آخرین نمایشگاه صنعت به لغو به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به اخلال حوادث در سراسر جهان.

سازمان ذکر شده 'بسیاری از گمنام' در اطراف شکل محدودیت های اجتماعی فاصله و اقدامات است که باید در جای خود به نمایش امن برای بازدید کنندگان و شرکت کنندگان به طور یکسان. 'مشخص شده است که بازگشت به (جدید) عادی بعید است به دست آورد سپتامبر' مدیر عامل شرکت مایکل چین چین می گوید: در بیانیه ای در وب سایت.

چین چین می گوید این تصمیم به انصراف از شرکت در حالی که نشان می دهد هنوز چهار ماه دور اجازه می دهد تا شرکت کنندگان به برنامه ریزی برای آینده و نه صرف پول و زمان در این رویداد تنها به آن لغو و در تاریخ بعد. او همچنین می گوید که نشان می دهد شما با استفاده از آن پلت فرم های دیجیتال IBC365 برای حمایت از صنعت و نکات که وجود خواهد داشت برخی از شکل مجازی نمایش در کانال در این سال قبل از فیزیکی نشان می دهد بازده در 2021.
برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به IBC نمایش سایت.

آزادی مطبوعات:

IBC2020 لغو شد با توجه به Covid-19

من امیدوارم که شما امن هستند و به خوبی به عنوان ما همچنان به انطباق با جهان در حال تغییر که در آن ما خودمان را پیدا کنید. پس از بیانیه های قبلی من می خواستم به شما به روز رسانی در تحولات و وضعیت در IBC.

همانطور که قبلا مشخص IBC تیم متمرکز شده است در ارزیابی و توسعه برنامه های مناسب برای IBC2020 این سپتامبر در رای آمستردام.

در این طرح بسیار مهم است که IBC ارائه می سالم و موفق در محیط زیست است. همانطور که دولت اعلام مسیر رو به جلو روشن شده است که بازگشت به (جدید) عادی بعید است به دست آورد سپتامبر.

آن را نیز تبدیل به آشکار از طریق گفت و گو با IBC جامعه که تصمیم اولیه است ترجیحی برای این صنعت پس از آن می تواند برنامه ریزی برای آینده.

در حال حاضر با وجود بهترین کار IBC تیم و ما هلندی همکاران هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها. ما نمی تواند تضمین نماید که ما قادر خواهد بود به ارائه یک محیط امن و با ارزش رویداد به کیفیت مورد انتظار از IBC.

این نیز آشکار است که جنبه های مهم یک رویداد در مقیاس بزرگ مانند IBC خواهد شد تا حد زیادی تغییر اجتماعی فاصله سفر محدودیت و ماسک و غیره. به طوری که روح IBC خواهد شد به خطر بیافتد.

با که در ذهن و بر اساس آنچه ما می دانیم در این مرحله آن است که با قلب سنگین IBC ساخته شده است دشوار است تصمیم به لغو IBC2020 نشان می دهد. شما ممکن است را دیده اند IBC و IABM نظرسنجی در مورد این موضوع. شواهد جمع آوری شده از این IBC ذینفعان کمک می کند تا به تایید این تصمیم.

در حالی که این بسیار ناامید کننده برای همه ما IBC ادامه خواهد داد به بازی نقش حیاتی در حمایت از صنعت را به عقب بر گردیم در مسیر هر کجا که ما قادر.

برای بیش از 50 سال IBC ارائه شده مرکزی سالانه محل ملاقات برای رسانه ها, سرگرمی و فناوری جامعه است. برای مثال در ماه های آینده IBC ادامه خواهد داد به تعامل با صنعت از طریق پلت فرم های دیجیتال IBC365. جزئیات برنامه های ما را دنبال کنید به زودی.

دیدگاه های خود را ادامه خواهد داد برای کمک به شکل IBC. اگر شما پیشنهادات سوال یا نگرانی در مورد این تصمیم و اعلام, لطفا دریغ نکنید برای تماس با ما با استفاده از ایمیل اختصاصی آدرس: استفاده اختصاصی ما آدرس ایمیل statusupdates@ibc.org

من بهترین آرزوها را برای همه شما در طول این زمان از چالش های بی سابقه ای و من مشتاقانه منتظر استقبال از شما در سال آینده در IBC2021 در آمستردام.

با احترام
مایکل یافت نشد!
مدیر عامل شرکت IBCtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب