"من می خواهم به جای لغو کابل از خطر ابتلا به سلامت ما است." چگونه 2 سیاتل هنرمندان خال کوبی تغذیه خانواده خود را در حال حاضر.

نام: مه و جف کرنلمحل سکونت: Seattle, WAچگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? معمولا 3

توسط DASTESALAMATT در 7 اردیبهشت 1399

نام: مه و جف کرنل
محل سکونت: Seattle, WA
چگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? معمولا 3 (مارس جف و 12-year-old daughter) اما در حال حاضر 4 از 18 سال دختر قدیمی نقل مکان کرد خانه از کالج.
Avoidances: آوریل بیماری لایم. برای جلوگیری از شعلهور شدن او می خورد بسیار کمی شکر و روغن و نمک, گلوتن, لبنیات و مواد غذایی که سرشار از histamines.

مارس و جف کرنل اند در کسب و کار با هم برای 13 سال از ازدواج خود را در حال اجرا مستقر در سیاتل مغازه دست تو و محراب و ریکی در حالی که بالا بردن دو دختر خود را در حال حاضر 12 و 18. آنها آمار چند برجستگی در جاده فقط بیش از یک سال پیش زمانی که در مارس پایین آمد با یک مشکل به تشخیص (و گران قیمت-به-درمان) بیماری است که تبدیل به بیماری لایم. در این میان برخورد با یک بحران بهداشتی کشور ما توسعه یک بحران خاص خود را دارد و Cornells بودند مجبور به بستن مغازه های خود را درب.

برای یک خانواده که استفاده نمی شود به خانه با هم 24/7, the Cornells در حال حاضر نیاز به حرکت به زندگی در محله های نزدیک در حالی که نگه داشتن یک ضعف سيستم ايمنی مارس امن در تمام هزینه. ما در گفتگو با زن و شوهر در مورد نگه داشتن کسب و کار خود را شناور از خانه کشمکش به اندازه کافی تولید خود را "سم زدایی فلزات سنگین مخلوط" و رویای خود را پس از coronavirus رستوران غذا.

چگونه شما بچه ها را نگه داشته در حال حاضر ؟
مارس: ما دو تا تو مغازه ها در سیاتل و ما موظف به در مارس 16. مردم ما استخدام شده اند قادر به کار به عنوان به خوبی. این یک مبارزه بدانند چگونه ما در حال رفتن به نگه داشتن کسب و کار ما شناور در کنار اسکناس در آینده در صفحه اصلی. من نیز در برخورد با یک بحران بهداشتی طی 15 ماه که تبدیل به بیماری لایم. آن بوده است چنین مبارزه مالی به عنوان بسیاری از کسانی که بازدیدکننده داشته است پزشکی تحت پوشش بیمه درمانی. درمان در اطراف هزینه $3,500 $4,000 در ماه است. این کاملا یک اختلال.

و به دلیل ماهیت آنچه شما انجام, شما قادر به کار در خانه درست است ؟
مارس: ما شده اند قادر به انجام کار در خانه مشاوره ، من تا به حال مشتریانی که در حال حاضر راه اندازی مشاوره و بنابراین جف. ما FaceTime تماس و یا از Google Hangouts با مشتریان. این به ارمغان می آورد کمی پول برای سپرده اما به هیچ وجه آن قابل توجه است.
جف: این یک بخش بسیار کوچک از کسب و کار ما. در نهایت آنها downpayment در کار ما قصد داریم تا بعد.
مارس: من همچنین فروش خرده فروشی در فروشگاه, محراب,, بنابراین من به سرعت یک فروشگاه آنلاین راه اندازی آن انجام شده است بسیار خوب است. درست بعد از ما بودند قرنطینه مردم خرید زیادی و ساخت سفارشات از طریق Instagram و خرید کارت های هدیه. اما کاهش یافته است.

چه آن را مانند به تمام خانواده خود را در خانه — همه وقت ؟
جف: ما بزرگش که در حال حرکت به خانه بسیار به طور ناگهانی پس ما همه پشت هم در حال حاضر.
مارس: پس از او تا به حال نقل مکان کرد و شروع زندگی تو اتاق قدیمی من دفتر و مکان های خرده فروشی برای من محراب merch. به طوری که مایه تاسف است! آن را کمی تنگ او و او نیاز به ماندن بر روی نیمکت.
جف: و ما 12 سال به خانه خودش. او را غرق. در یک دست آن اضافه شده صلح از ذهن است که تمام خانواده با هم است. ما باید به این سطح از کنترل بیش از همه ایمنی و بهداشت. به طوری که بخشی خوب است. اما آن را یک فضایی تنظیم و یک شخص بیشتر به تغذیه و رژیم غذایی بیشتر نظر به مقابله با.

به من بگویید در مورد آن! چه خرید مواد غذایی مانند برای شما در این روز ؟
جف: من ترجیح می دهم به رفتن به فروشگاه بیش از یک بار در هفته. و که یک تنظیم با دختر بزرگتر coming home — از آنجا که یک فرد باعث می شود مواد غذایی سریعتر. من همچنین متوجه شدم آن زمان که گاهی اوقات این فروشگاه مجهز و بار دیگر من نمی توانم پیدا کردن چیزهایی که ما معمولا مانند گشنیز.
مارس: که ما با استفاده از این فلزات سنگین سم زدایی اسموتی نوشیدنی ما هر روز صبح. این جو پودر اسپیرولینا, غیر لبنی شیر (ما با استفاده از کتان) گشنیز تازه زغال اخته. جف می افزاید: یک موز, اما من نمی تونم. من کدو پوست کنده را به آن خامه.
جف: آوریل نیاز به خوردن مقدار زیادی از سبزیجات تازه به دلیل رژیم غذایی خود اما ما اجرا از کسانی که نسبتا به سرعت و احساس می کنم مثل من باید برای رفتن به فروشگاه به طور منظم به مطمئن شوید که ما آنها را داشته باشد. من احساس می کنم ما در حال اجرا یک رستوران.

در چه راه ؟
جف: من باید سعی کنید به استراتژیک و خرید چیزهایی که من می دانم به هدر رفتن نیست اما خرید بسیار است که ما نمی خواهد از طریق در یک هفته. برنامه ریزی وعده های غذایی قطعا تبدیل به بیشتر از یک ضرورت در این مورد.

آیا شما تا به حال برای تنظیم بودجه مواد غذایی خود را از طریق همه از این ؟
مارس: عمدتا به دلیل رژیم غذایی ما بسیار مهم برای ما و سلامت ما را انتخاب کنید به قربانی چیزهای دیگر قبل از ما قربانی مواد غذایی ما بودجه است.
جف: من می خواهم به جای لغو کابل از خطر ابتلا به سلامتی ما.
مارس: بچه ها نیز می خواهید را به منظور انجام; آنها می خواهند غذا تایلندی. اما هنگامی که ما انجام این کار, آن را مانند $80. آن را نه تنها مقرون به صرفه در حال حاضر. می خواهیم آن را برای موارد خاص اما نه مثل ما استفاده می شود به.
جف: آنها همچنین می خواهند به خوردن گوشت بیشتر مواردی که من بیش از حد, اما مه نیست به طور کلی از خوردن گوشت. آنها بوده ام واقعا خوب در مورد امتیازات ما را.

که منصفانه است. بنابراین آنچه در این زمان به تدریس شما در مورد راه می خورید ؟
مارس
: Jeff گرفته شده بیش از, ساخت شام هر شب. قبل از coronavirus ما می خواهم آن را تقسیم 50/50 اما من تا به حال عمل جراحی در سمت راست آغاز شده است. من استفاده می شود به بسیار دقیق در مورد رژیم غذایی — غذاهای بسیاری شعله ور شدن علائم — و من انجام شده بود واقعا خوب, خوردن, شکر, روغن, نمک, گلوتن, لبنی. اما زمانی که همه از این اتفاق شروع کردم به خوردن چیزهایی که از راحتی. ما شده ایم با تکیه بیشتر بر راحتی مواد غذایی و قند و شکر به تسهیل بازگشت به زندگی ما. آن را احساس می کند مانند یک مکانیسم مقابله کمی.
جف: آن را سخت به مقاومت در برابر به راحتی از چیپس و سالسا و پنیر و کراکر! در بسیاری از راه های ما افتاده ام به راه. اما من می خواهم بگویم ما هنوز غذا خوردن به مراتب بهتر از ما استفاده می شود.

چگونه است که مصرف بیش از پخت و پز کامل مسئولیت شده جف?
جف: من و بعد فورا رفت واز به عادت از ساخت بزرگ دسته از چیزهایی بنابراین من لازم نیست به طبخ هر شب. یک یا دو شب در هفته را با برنج و سبزیجات و یا ماکارونی فقط به من استراحت بدهد. من هم تبدیل به سوپر کنترل بیش یخچال مانند "نمی توان هر چیزی جدید تا زمانی که شما غذا خوردن چیزهای قدیمی!" من احساس می کنم مثل پدر و مادر من.
مارس: یکی از مورد علاقه ما است یک دسته کوچک موسیقی جاز از هر سبزیجات ما باید در یخچال و پیاز و سیر سرخ کرده با برخی از برنج و سس در بالا.
جف: من بهتر مختلف, ی دستور غذاها, با, سس برای اطمینان حاصل کنید. من می خواهم به آنها را در راه است که سالم تر و ملاقات مارس اما طعم خوبی به همه ما هستند و نه مطلوب. من رو خیلی خوب سس بادام زمینی پایین و من بهتر است در کاری. ما با استفاده از مقدار زیادی از شیر نارگیل. در حال حاضر من در تلاش برای کشف کردن که چگونه به سنگ تیز کردن در در کونگ پی ای.

اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید زمانی که این همه بیش از ؟
مارس:وجود دارد بسیاری از مکان های من نمی تواند غذا بخورد اما وجود دارد یک زن و شوهر در شهر, من لذت بردن از رفتن به ملاقات من محدودیت های رژیم غذایی. البته من هنوز هم می خواهید برای به دست آوردن چیزی که گلوتن و لبنی و سبزی بر اساس.
جف: این چیزی است که من فکر می کردم حدود زیادی است. من می خواهم به جایی بروید بنشینید دریافت خدمت و یک صبحانه بزرگ است.

راه ما با خوردن یک سری از پروفیل ها و گفتگو با افرادی مانند شما را در مورد چگونه آنها را خوراک خود و خانواده خود را.ما به طور فعال به دنبال مردم به ویژگی های در این سری است. شما لازم نیست به معروف و یا حتی یک آشپز خوب! ما علاقه مند هستید در مردم از همه پیشینه ها و عادات غذا خوردن. چگونه می توانم به شما در غلبه بر چالش ها برای تغذیه خود را ؟ اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با ما و یا اگر شما می دانید کسی که شما فکر می کنید خواهد بود برای این سری از اینجا شروع کنید با این شکل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im