اگر شما خرید یک چیز به صورت عمده در این ماه را این

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.گفت: من آ

توسط DASTESALAMATT در 17 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

گفت: من آن را قبل از و من دوباره آن را می گویند: خرید میوه و سبزیجات تازه به صورت عمده محاسبه خطر است. شما می توانید برخی از معاملات بزرگ با خرید این راه اما می تواند شما واقعا مطمئن شوید که شما می توانید از طریق دسته قبل از همه چیز شروع به گرفتن یک به نوبه خود برای بدتر ؟

چند ماه پیش من در زمان خطر و خریداری کاستکو 10 پوند کیسه جامبو پیاز زرد. در ابتدا من فکر کردم ما هرگز از طریق آنها, اما من به سرعت ساخته شده صلح با تصمیم گیری زمانی که من کشف زیبایی از سفت و انجماد آنها را در پیشبرد. و این بهار من سقوط در عشق با یکی دیگر از Costco فله تولید و خرید. من استفاده می شود این مسائل را ترشیجات و سس سالاد و حتی آشپزخانه تمیز کردن راه حل! آنچه من صحبت کردن در مورد ؟ اگر یکی از آیتم شما باید کاملا به صورت فله خریداری این ماه اجازه دهید آن را به پنج پوند کیسه Costco لیمو ($5.69).

چرا لیمو یک چیز شما باید خرید به صورت عمده در این ماه

در طول پخت و پز در سفر, من آموخته ام که وجود دارد تعداد بسیار کمی از غذاهای نمی بهبود یافته توسط فشار لیمو. این مهم است به یاد داشته باشید که تعادل اسید یکی از عمده مستاجران خوب پخت و پز — برای اثبات آن نگاه هیچ بیشتر از ثمین نصرت, کتاب , نمک, چربی, اسید, گرما. من دوست دارم با اضافه کردن آفتابی عطر و طعم مرکبات به کوره پسند ترشیجات با juiced و قطعه قطعه لیمو, گیاهان و روغن زیتون. در حالی که من ایستاده زغال سنگ من را انتخاب کنید برای خنک کردن با یک یخی لیوان لیموناد (با استفاده از بهترین روش البته)! زمانی که من با استفاده از آنها برای نوشیدنی ها و یا برنامه های کاربردی مورد پسند من دوست دارم به استفاده از بقیه لیمو به روشن و دارای مزه تند دسر مانند لیمو میله و مایل بالا پای لیمو. من همچنین می خواهم به بی مبالات به ذکر است که لیمو من است معادل طلا پری گرد و غبار استفاده می شود که تقریبا در هر برنامه.

به عنوان اگر وجود ندارد به اندازه کافی دلیل برای عشق لیمو را اضافه کنید به این لیست: شما همچنین می توانید تمیز کردن با آنها. خودداری کردن از فروشگاه خرید پاک کننده که به رخ کشیدن "لیمو تازه بوی" در حمایت از چیزی که واقعی است! آن را سحر و جادو است که به لیمو چشمگیر خود قدرت تمیز کردن — آن را سیتریک اسید است که باعث ایجاد یک محیط غیر دوستانه برای آشپزخانه آشنا مانند باکتری E. coli و سالمونلا. لیمو نیز می تواند در خنثی کردن بوی توهین آمیز ترک به طور طبیعی مرکبات فرستاده طولانی در هوا. سعی کنید با استفاده از لیمو برای پاک کردن بلوک قصاب لکه ها, پاک کردن لکه های زنگ و گرد و غبار و تبادل نظر تخلیه پاک کننده.

چگونه به یخ و لیمو برای بعد

اگر شما هنوز هم در سمت چپ با چند لیمو پس از پخت و پز و تمیز کردن آنها به هدر رفتن نیست! در حالی که لیمو گذشته به مدت چند هفته در یخچال فریزر دوستان خود را برای گسترش این citrusy خرید عمده. اولین گام برای ماهرانه انجماد باقی مانده خود لیمو است به مطمئن شوید که برای خوش مزه کردن آنها را برای اولین بار. یک سوهان اهنی مانند یک Microplane است کوچک و تیغه های تیز است که آن را آسان به حذف معطر طلایی پوست در حالی که ترک تلخ پنبه سفید است. گسترش مزه در یک کاغذ اندود ورق پخت یخ و سپس انتقال به یک ظرف مهر و موم شده برای استفاده در آینده. سپس آب را zested بدن و یخ آب لیمو در سینی مکعب یخ در حدود 1 قاشق غذا خوری در هر بخش. به این ترتیب شما می توانید با استفاده از آب در یک دستور (خیلی) بعد!

مورد علاقه خود را, لیمو, دستور غذا? چگونه از لیمو کمک به شما در مقابله با خود سخت تمیز کردن وظایف است ؟ در نظرات به ما بگویید.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب