من هرگز خرید حوله کاغذی دوباره در حال حاضر که من سعی کردم این $22 ماشین ظرفشویی امن جایگزین

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.یکی از چی

توسط DASTESALAMATT در 31 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یکی از چیزهای شگفت انگیز در مورد ماندن در خانه تمام وقت است که من تغییر چگونه من فکر می کنم در مورد چیزهایی که من استفاده از هر روز. ناگهان دنیوی موارد که اصلا من خدمت خوبی به نظر می رسد آزار دهنده تر از همیشه و به نوبه خود من بیشتر الهام بخش برای پیدا کردن جایگزین و یا راه حل برای آنها.

این دسته از کابل در گوشه ای از طبقه ؟ من در نهایت راهی برای پنهان کردن آنها را. آشغال کشو? سازمان یافته است. آشپزخانه ادویه کابینه ؟ ساخته شده است. اما زمانی که من نامزدم و من در نهایت فرار از حوله کاغذی حدود 30 روز به اقامت در خانه, سفارش, سفارش پایدار مجموعه قابل استفاده مجدد حوله کاغذی در آمازون انجام شد بیشتر از ضرورت بیش از هر چیز دیگری است. ما نمی تواند پیدا سنتی حوله کاغذی مواجه نگردند در هر نقطه آنلاین و ما که قابل استفاده مجدد گزینه های (ساخته شده از سلولز) می تواند یک حفره یا سوراخ تا آنها restocked. و صادقانه است ؟ من شک و تردید بود.

من همه را برای ساخت کوچک تر و پایدار معاوضه در زندگی روزمره خود را, اما از دست دادن حوله کاغذی برای همیشه لطفا برای به نظر نمی رسد مانند یک امکان برای من. من نمیفهمد که پایدار جایگزین نه تنها کار نمی کند و همچنین برای تمیز-یو پی اس و استفاده روزمره اما آن همچنین می تواند آزار دهنده به شستن آنها را به طوری که اغلب. مطمئن خاص این مجموعه قابل استفاده مجدد حوله کاغذی بودند و تکان دهنده به خوبی بررسی و مطمئن شوید کهآنها به راحتی در ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی, امن, اما هنوز هم/دوباره ... من شک و تردید بود.

زمانی که آنها وارد ایمیل من حتی بیشتر شک و تردید است. حوله سفت هنگامی که خشک (آنها احساس مرتب کردن بر اساس مانند انعطاف پذیر تکه مقوا) و تنها تر حوله-مانند زمانی که شما آنها را مرطوب. حق دور با خودم فکر کردم: این کار در حال حاضر, اما ما خواهید بود رفتن به حوله کاغذی ASAP.

بعد از چند روز هر چند من خودم در واقع میل آنها است. به "حوله" آمده در رنگ های مختلف که به ما اجازه تعیین رنگ های خاص برای تمیز کردن کانتر و فاجعه در حالی که دیگران استفاده می شد به عنوان دستمال. به علاوه پرتاب آنها را در ماشین ظرفشویی با ظروف کثیف بعد از غذا و تمیز کردن آسان بود. هنگامی که ما به این عادت از انجام آن نبودم حتی فکر کردن در مورد گام اضافی دیگر.

نیز وجود دارد چیزی رضایت بخش در مورد دانستن که من می خواهم به طور بالقوه نیست باید به جای هر یک از آنها را به صورت ماه (با نام تجاری ادعا می کند که هر 10 بسته فروش آنها را حذف می کند تا 150 رول کاغذ حوله). نه بیشتر در حال اجرا به فروشگاه در وحشت و ما هرگز دوباره خودمان را پیدا کنید تعجب چه باید بکنید اگر حوله کاغذی بودند از سهام در فروشگاه. من تنها انتقاد از آنها را اگر من تا به حال به نام یکی این است که آنها نمی چسبیده به خاک یا خرده کاملا به عنوان به خوبی به عنوان یک سنتی حوله کاغذی می کند اما همه در همه آنها انجام ترفند برای فقط در مورد همه چیز را در اطراف خانه من.

در ابتدا بدانند چگونه به ذخیره آنها را در یک راه است که بهداشتی و آسان برای دسترسی به یک کمی روی حیله و تزویر — به خصوص از آنجا که آنها معمولا بسیار مرطوب پس از بیرون آمدن از ماشین ظرفشویی — اما من شروع به استفاده از یک نامه سازمان ما غرق به ذخیره آنها را به عنوان آنها را خشک. آن را کاملا کار می کرد به نگه داشتن آنها را مرتب و هنوز هم در بازوی خود برسد. (به راحتی من repurpose همچنین به من کمک کرد ما را ضد کمتر از یک درهم و برهمی-آهنربا — معلوم هنگامی که وجود دارد هیچ جایی آسان برای ذخیره کردن ایمیل های ناخواسته شما را نگه نمی ایمیل های ناخواسته در اطراف و در همه!)

آن بوده است بیش از دو ماه از آنجایی که ما شده ایم با استفاده از این قابل استفاده مجدد حوله کاغذی و من نمی بینم ما قصد بازگشت به سنتی حوله کاغذی در هر زمان به زودی. به علاوه این مبادله ساده الهام بخش من برای پیدا کردن راه های دیگر را بیشتر پایدار تغییرات در خانه ما رفتن به جلو. و یک جایزه اضافه شده? ما نمی خواهد که به پرداخت به صورت سنتی حوله کاغذی هر زمان به زودی ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن