من یک بیسکویت گیک و این حماسه بیسکویت ها تا کنون بهترین

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من همیشه

توسط DASTESALAMATT در 9 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من همیشه یک چیز برای بیسکویت. در طول تابستان صرف در کارولینای جنوبی یاد گرفتم به عشق کرکی بیسکویت های ساخته شده با سوسن سفید آرد خدمت در کلیسا potlucks و در رستوران محله. و در کالیفرنیا گرفتم به پخت آنها را در خانه. آنها حتی یک بار الهام بخش با مضمون غذا خزیدن در پورتلند اورگان است. پوسته پوسته بیسکویت من جم.

این است که چرا در این روز پس از کالیفرنیا پناهگاه در محل رفت به اثر من آرامش خودم را با بیسکویت. چیزی در مورد لامسه عمل پاره کردن آنها را باز کردن و دیدن برش کره ذوب و استخر در نیمه پایین قبل از نم نم باران در عسل یا spooning در جم به من داد یک لحظه ای در به طور فزاینده ای در جهان ناقص. من ارزشمند هر طلایی بیسکویت دانستن ارزش ارز خود را نمی دانستند پس چگونه یک کمبود آرد را ترک نانوا آرد را شکست بعد از آن.

سفر بدون رفتن در حال حاضر, اما من با الهام از راه نانوایی ها و رستوران ها در حال گرفتن خلاق آنلاین به پرورش جوامع خود. من نمی ممکن است قادر به رفتن در یک بیسکویت خزیدن در حال حاضر, اما من می تواند به یک سفر مجازی به یک کافه من هرگز قبل از زمانی که آنها ارسال دستور العمل های خود را در سایت و رسانه های اجتماعی.

بنابراین من به دنبال بیسکویت در محلی از eateries از شکر قهوه ای و سکویا کسی که شام میخورد و سپس رفت و برگشت به آشپزخانه را به به من دستور غذا پس از پخت اولیه دسته ای و دفعه بعد blaspheming خمیر را با مخلوط ادویه را به تغییر همه چیز. در تلاش هر یک بیسکویت به من آموخت چیزی متفاوت است.

سپس من در سراسر یک دستور از یک نانوایی در کلمبوس, اوهایو به نام روباه در برف. من تا به حال شنیده هرگز از یاد مایل بالا بیسکویت قبل از قرنطینه. با بسیاری از پوسته پوسته لایه به unpeel روباه در برف بیسکویت را برای همیشه لطفا برای مجموعه نوار های بالاتر برای آنچه که من نیاز به در یک بیسکویت با یک روش که باعث می شود من تجدید نظر من biscuitry. وجود دارد هنوز هم ممکن است یک کیسه از خمیر منجمد pucks آماده به پخت در صورت لزوم. پسر من ممکن است scarfed پایین دو در صبحانه یک روز صبح تنها به درخواست یک هفته بعد زمانی که ما می تواند آنها را دوباره.

روباه در برف صاحبان شرکت لورن Culley و جف Excell تمام درها بسته شده در سه کافه ها در اوایل ماه مارس اما پس از بازگشایی را خارج و تماس با ما تلفن سفارش تنها. در روزهای اولیه از پناهگاه-در-محل Culley باز برای به اشتراک گذاری و فیلم این دستور از یک قوی, محل سکونت از یک بیسکویت های نقاشی شده با شور و عسل و کره و پس از آن می آید از فر و سپس پوست کنده در نیمه, در خانه, مربا به spooned در نیمه بالا, natural redhead جم پس از آن فقط اشاره کردن. به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم یک عکس از آنها را من می دانستم که چه چیزی را دفعه بعد من نیاز به استرس پخت.

آنها این نوع بیسکویت به معنای به اشتراک گذاشته شده به عنوان من در شش پا فاصله هفته گذشته حذف کردن یک کیسه از صبح که پخت جلسه به یک دوست از جنوب بود که داشتن واقعا سخت هفته. آن را به عنوان اگر من می دانستم که آرامش آنها به من ممکن است او را به آرامش بیش از حد. او بعد از پیامک که او نیاز به دستور.

"من می خواهم به قادر به ادامه برای به اشتراک گذاشتن روباه در برف با شما در حالی که ما در حال تعطیل به طوری که شما می توانید هر یک از دیگر و از نو خلق کردن برخی از که جامعه راست که در آن شما هستند" روباه در برف گفت: در یک Instagram پست در آغاز ماه آوریل است.

چه چیزی باعث این بیسکویت بسیار ویژه?

روباه در برف بیسکویت ایستادگی کردن برای چند دلیل است. اول باید آن را گفت: آنها با استفاده از بسیاری از آرد — (5 1/2 فنجان برای 8 بیسکویت!) اما برای رسیدن به ارتفاعات جدید در بیسکویت نانوایی چنین فداکاری می تواند لازم برای خود را قابل توجهی اندازه. نه همه که باعث می شود بیسکویت به روش های مختلف.

اجازه دهید بحث در کره. برخی از خبازان سوگند کره انجماد چوب رنده به آرد و یا برش تکه های کره سرد را سرد کاسه آرد. به جای هدف به اندازه نخود قطعات Culley نگه می دارد تا به اندازه گردو, کره, تکه به دوربین این ادعا آنها "را بیشتر افزایش یابد." او برابر خمیر شش بار به یک کتاب لمینیت کره بین ورق آرد یک فرایند به طور معمول این سایت متعلق به شیرینی های رولتی یا kouign amann اما در اینجا ضروری برای ساخت تمام کسانی که پوسته پوسته لایه. این رویکرد آمد از ضرورت و به عنوان Culley و یکی دیگر بیکر در ابتدا کردیم و از همه پخته محصولات پس از باز کردن اولین روباه در برف, کافه. او نمی تواند استطاعت یک دستور است که نیاز به ساعت انتظار و یا فریزر زمان. که همان تظاهر در برابر دستور داد و بیداد کن است که در حال حاضر بخشی از پخت ،

پس از آن وجود دارد نمک. Culley ادعا وجود دارد "به همان اندازه نمک به عنوان چاشنی یک تکه گوشت" در بیسکویت. نمک های مورد علاقه خود عنصر اما او اشاره می کند که چگونه آن را فقط ممکن است عنصر مهم در پخت دوره هر دو به تعادل ضد قند بلکه به ناراحت فرآیند پخت. شما ممکن است شانه خالی کردن به عنوان من در اضافه کردن 1 قاشق غذا خوری نمک در, بیسکویت, اما آنها نمی طعم بیش از حد شور است. Culley می گوید: نمک امضا برای بیسکویت که در غیر این صورت ممکن است طعم مانند "آب نبات" به عنوان شور عسل کره glosses خود را در صدر و spoonable جم نوری لرزان خود را از اواسط.

در نهایت این بیسکویت ها جانوران است. هنگامی که نورد و برش خمیر آنها ساعت در 3 اینچ قد بلندمهر با دور برش. او قهرمان نورد خمیر برای بار دوم با هیچ چیز هدر رفته به عنوان تکه های دریافت سرخ شده و پس از آن پرتاب در دارچین شکر. دستور بازده هشت بیسکویت اما من بیسکویت برش مانع جمله ارتفاعات که من با خوشحالی به پایان رسید تا در 3/4 اینچ قد بلند با یک عملکرد از یک دوجین. شما می توانید مهر و قلم مو روی خمیر را با کرم شستشو تخم مرغ برای پخت بلافاصله و یا به مسدود کردن و بعد از پخت به مدت 45 دقیقه یا تا زمانی که طلایی رنگ شود.

روباه در برف bakes 200 بیسکویت در یک دسته اما Culley مدرج دستور پایین برای نانوا خانه. مشتریان و طرفداران آب گرفتگی او Instagram پیام خصوصی با عکس های خود را روی بیسکویت commiserating از دست رفته بیش از این کافه های مورد علاقه. بیسکویت ویدئو Culley می گوید: "این یک راه را برای ما نشان می دهد ما یک خانواده فروشگاه. وجود دارد یک فرد در پشت این کسب و کار و اجازه می دهد تا ما را به انسانیت مکان ما را دوست دارم."

مانند بسیاری از دیگر رستوران که توقیف در طول همه گیر Culley و Excell تلاش برای کشف کردن که زمان مناسب بود برای بازگشایی شده است. چه به دنبال یک سری از شروع و توقف آشنا به دیگر رستوران و نانوایی صاحبان. آنها دوباره خود را باز, ایتالیایی, ایجاد مکانی برای آخر هفته برای رفتن قبل از دستور on May 9 و پس از آن دیگر خود را دو مکان را خارج و وانت در 9 ژوئن. مختصری از روی لئامت دادن از داخل سالن ناهار خوری به دنبال آن در 15 ژوئن در مدت کوتاهی قطع سنبله در محلی موارد است. از ایمنی برای کارکنان Culley و Excell تصمیم به تبدیل به تنها تماس های تلفن همراه به منظور انتخاب یو پی اس و بایگانی اطلاعات برای هم بودن. آنها با توجه به چیزهایی که یک روز در یک زمان.

بیسکویت بر مغز نیست یک مد زودگذر عبور برای من و شاید برای شما هم. از آن تغذیه چیزی عمیق تر است. این کمک می کند تا عادی چیزی است که هیچ یک از ما را از طریق زندگی می کردند قبل از. وجود دارد هر چیزی یک بیسکویت را با کره ذوب شده و جم نمی توانید درست است ؟ برای استفاده از یک قطعه در بر داشت عقل از اولاف در Frozen 2, یک فیلم Culley می گوید او را تماشا هزاران بار او را به عنوان خانه با کودکان و نوجوانان "ما در حال کنترل آنچه که شما می توانید زمانی که همه چیز احساس خارج از کنترل است." ما نمی دانیم که آنچه ممکن است در آینده اتفاق می افتد در این بیماری همه گیر حماسه, اما ما نمی دانیم پس از 35 دقیقه وجود خواهد داشت و بیسکویت آماده, عسل, کره, یک هدیه از یک خانواده اجرا اوهایو کافه به همه ما در خانه است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
نظرات کاربرن