من پخت و پز و ظروف انجام Nonstop و این بامبو گلدان لیسه من را نگه می دارد رفتن

این است که به شدت توصیه می شودیک ستون اختصاص داده شده به ما بسیار لجوج ویراستاران' چیزهای مورد علاقه خود را به

توسط DASTESALAMATT در 4 مرداد 1399

این است که به شدت توصیه می شودیک ستون اختصاص داده شده به ما بسیار لجوج ویراستاران' چیزهای مورد علاقه خود را به خوردن و نوشیدن و خرید.

من شده است با نگه داشتن این فروتن و در عین حال توانا بامبو گلدان لیسه نشسته در سینک برای سال در حال حاضر. دوست عزیز من داد و آن را به من به عنوان یک هدیه است که برای اینکه کاملا صادقانه, من فکر کردم یک کمی کنجکاو. سپس من شروع به استفاده از آن. آن را به سرعت رسیده دائمی اصلی وضعیت و من فکر نمی کنم من می توانم آن را دوست دارم بیشتر—است که تا زمانی که من شروع به پناه در خانه.

من پخت و پز بسیاری و شستن ظروف بدون توقف—و یا حداقل این چیزی است که آن را احساس می کند! این گلدان زداینده همه که تمیز کردن کمی ساده تر با از بین بردن خیره بیت, پخته شده-مواد غذایی بدون خراش سطح از گلدان و تابه. هر گوشه ای از لیسه به شکل های مختلف است بنابراین یک لبه است و بیشتر شبیه یک زاویه راست و دیگری بیشتر گرد. که به معنی آن می تواند به تقریبا هر پان منحنی یا تنگ ورق پخت گوشه بنابراین شما هرگز از دست یک نقطه.

به علاوه این زداینده ساخته شده از طبیعی مواد آلی که به نظر می رسد به آخرین برای همیشه لطفا برای: بامبو! این احساس خوب در دست من است و فوق العاده محکم; من شده است با استفاده از همان لیسه برای این زمان. این Bambu سایت توصیه هایی برای نحوه مراقبت از آن, اما من نمی انجام هر یک از آن و آن را هنوز رفتن قوی. این هدیه ای است که نگه می دارد در دادن به خصوص در حال حاضر که من پخت و پز و تمیز کردن بیش از همیشه است. من فکر می کنم من ممکن است شروع به ارسال آنها را به دوستان من بیش از حد.

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب