من به طور جدی با وسواس این کوچک $7 Sporks (من با استفاده از آنها را برای صرف شام هر شب)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من یک چیز

توسط DASTESALAMATT در 9 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من یک چیز کوچک نقره. شاید که عجیب و غریب وجود دارد اما چیزی در مورد حجیم و بزرگ شام چنگال که فقط احساس بیش از حد سنگین در دست من است. بزرگ نقره نیز باعث می شود من خوردن وعده های غذایی سریع تر است. (بزرگتر چنگال بزرگتر گزش مناسب است؟) من در حال حاضر سریع خوار بنابراین هر چیزی که کمک می کند تا من مزه غذا کمی بیشتر مفید است.

من فکر می کنم وسواس با نقره شروع به بازگشت در زمانی که من کشف این سالاد عدس از آرگو چای. من نمی توانستم غذا خوردن به اندازه کافی از آنها و آنها با این ناز کوچک سبز قاشچنگ (متقاطع بین یک چنگال و قاشق). من خیلی به این قاشچنگ که من می شستن و استفاده مجدد از آن را برای بقیه عمر من غیر عدس وعده های غذایی. دوست پسر من در آن زمان فکر می کردم این خنده دار بود — وجود داشت تصادفی سبز sporks مخلوط با بقیه از ما نقره!

متاسفانه آرگو چای خود را قطع عدس سالاد. (و به من اعتماد کن من ویران شد. من حتی تماس مردم در LinkedIn از آرگو چای به درخواست که در آن من می توانم پیدا کردن اصلی عدس دستور سالاد. شرم آور? شاید.) نه تنها من از دست دادن مورد علاقه من عدس سالاد, اما من هم از دست من جریان مداوم از پلاستیک sporks. من با استفاده از آنهایی که من در حال حاضر, اما آنها شروع به شکستن در ماشین ظرفشویی با گذشت زمان و در نهایت من تا به حال صفر باقی مانده است.

من تا به حال هیچ چاره ای اما به نگاه در آمازون برای جایگزینی — و من ضربه برنده تمام پولها. من این ریزه های کوچک فولاد ضد زنگ اشتها آور sporks است که بیشتر با دوام و شیک. بله آنها به معنای بستنی و سالاد, اما من با استفاده از آنها را برای همه چیز! یک تکه ماهی یا مرغ و ماکارونی و تخم مرغ و بیشتر. من همچنین می توانید استفاده از آنها را به عنوان یک تعویض برای یک قاشق به جای فقط یک چنگال هم برای ماست یا پنیر. آنها ماشین ظرفشویی امن و محکم بنابراین شما لازم نیست به نگرانی در مورد هر فصل و یا پاره.

البته شما همچنین می توانید فقط آنها را ذخیره کنید فقط برای برنامه های احزاب و دسر — اما واقعا اگر شما تجربه لذت از غذا خوردن با کوچک قاشچنگ من می خواهم یک شات بدهید. و اگر شما من را باور نمی آنها یک "آمازون انتخاب" انتخاب با نزدیک به پنج رتبه بندی ستاره. ببینید من تنها کسی نیستم!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب