غیر ممکن برگر دستور تلاش زیرا در حال حاضر زمان برای Absurdist پخت و پز

شما نمی توانید سویا leghemoglobin زیرا غیر ممکن است مواد غذایی تولید آن خود را "از طریق تخمیر اصلاح شده ژنتیکی

توسط DASTESALAMATT در 25 اردیبهشت 1399

شما نمی توانید سویا leghemoglobin زیرا غیر ممکن است مواد غذایی تولید آن خود را "از طریق تخمیر اصلاح شده ژنتیکی مخمر است." وبلاگ نویسان درک این پتانسیل موانع—آنها نمی توانند تخمیر خود را هم را هم—و وعده را به تصرف جوهر برگر با مناسب تعویض. بنابراین من پیشنهاد ملاس blackstrap که "تیز خونین با کیفیت" قرار بود برای ایستادن در هم را. من جلبک دریایی تکه های که قرار است برای کمک به دم من "اومامی آبگوشت" کافی اومامی.

پس از آن آمد یک کل بسیاری از محصولات من نمی دانم وجود داشته در طبیعت و یا در جای دیگر. برای مثال سیب زمینی پروتئین که پروتئین از سیب زمینی و, من در حال حاضر می دانیم این است که گاهی اوقات مورد استفاده در خوراک اسب.

من هم یاد گرفتم در مورد konjac آرد قدرتمند اتصال عنصر است که در کاهش وزن محافل عمدتا به دلیل آن است که به طور کامل هضم و در نتیجه هیچ کالری است. آمازون به فروش می رساند اما از آن است که ارزان نیست (اگر ما یک چیز خارج از این مدت آن خواهد بود, آشنایی با حاشیه پرسش برانگیزی scammy آنلاین-تنها سلامتی گرا فروشنده). پروتئین سویا نه همان پروتئین سویا کنسانترهاست که آسان برای پیدا کردن, اما اغلب می آید در مقادیر عظیم و سه هفته به کشتی حتی تحت شرایط عادی است.

آن رفت و مانند این. من شروع به دنبال جایگزینی برای تعویض. این است که من فکر می کنم مهم است به دانستن محدودیت های خود را. من با استفاده از نخود پروتئین به جای سیب زمینی پروتئین است. به جای konjac آرد من با استفاده از نشاسته سیب زمینی.

همه چیز در نهایت در دست من بود و آماده برای میکس من لثه. من مخلوط من پروتئین است. من مخلوط و تیره و تار من اومامی براث و اضافه آن را به TVP که قبلا "احیا" را با یک فنجان از ملاس-چغندر حاوی آب. من مسدود کل یک فنجان روغن نارگیل و سپس رنده شده آن را به تکه های چرب است که تقلید unctuous چاق-جیب چربی از گوشت گاو. (روغن نارگیل: غیر ممکن است عنصر شماره دو!) نتیجه بتس نگاه unsettlingly بنفش و احتمالا در حساب از تمام چغندر. من برای آنها آماده برای فرو ریختن آنها به عنوان پخته, دستور هشدار داد که ممکن است. من آماده نمی شد آنها را به طعم و مزه بسیار مانند ملاس-چغندر حاوی. طعم نبود گوشتی دقیقا اما شاید آن را تصرف طعم و مزه از فروپاشی ؟ من تعجب اگر من باید فنر برای konjac آرد.

من بعد از تلاش بسیار موفق تر عمدتا به دلیل آن را بسیار کمتر جاه طلبانه. در این زمان, من, rehydrated TVP با آبگوشت گیاهی و مخلوط آن را با پخته کوتاه-دانه برنج دود مایع ادویه جات ترشی جات مختلف بیشتر ابگوشت نشاسته سیب زمینی (برای اتصال) رنده شده چغندر (برای رنگ) و A1 سس (برای meatiness) و روغن نارگیل. هیچ هم را مانند عنصر به جز زمانی که من دست من گیر در پردازنده مواد غذایی قبل از من گرفته بودم می پره بیرون (من خوب هستم).

و آن کار می کرد! مرتب کردن بر اساس. بتس نگاه منطقی برگر-مجاور و در حالی که آنها نمی توسعه که کاراملی برگر-y پوسته آنها را نگه دارید با هم pinkly. آنها بیش از حد احساساتی و بیش از حد شور—من ممکن است اشتباه گرفته اند bouillon, آموزش. من قطعا بیش از مخلوط. من احتمالا با استفاده از این نوع اشتباه از پان. اما خوردم به یکی و از آن لذت می برد و روز بعد خوردم دیگر. و سپس در روز سوم من پسر به آرامی پیشنهاد ما خوردن چیز دیگری است.

من می خواهم آن را انجام داده; مشخصات فنی, من در حال summited. من تا به حال طعم پیروزی و موفقیت حتی اگر "دستاورد" طعم دقیقا چگونه من می خواهم امیدوار بود. غیر ممکن برگر به عنوان من باید قابل درک است که یک فکس از چرب و خشک-سن گوشت گاو بنای تاریخی شما در فانتزی "میخانه." آن است و نه بخشی از آن همه آمریکایی کانن از جلال پردازش های ناخواسته. و فقط به عنوان شما می توانید یک متعالی واقعی برگر گوشت اما نمی تواند تصرف که soupçon صنعتی در مک دونالد پتی, غیر ممکن است, برگر با آن ضعف صنعتی تنگ است و تا کنون این محصول از یک بشر.

آیا معنی خلق من بودند صرف وطنی گیاهی بتس? نه در همه! در بسیاری از آنها بسیار بدتر! (چربی جیب سرگرم کننده بود هر چند.) تحت شرایط عادی من نشان می دهد شما را به یک واقعی برگر گیاهی از گیاهی و سبزیجات به جای.

اما این شرایط عادی و در حالی که من نمی توانم در وجدان خوب توصیه برگر, من به شدت توصیه این تلاش است. خوب بود به یک پروژه بی معنی است که زمان زیادی از زمان بی معنی. در این راه, در خانه غیر ممکن است-مجاور برگر با آن در لیست بی پایان از مبهم مواد تشکیل دهنده یک اره منبت کاری اره مویی پازل, تنها بیشتر آموزشی است. (شما باید یاد بگیرند که در مورد اسب, تغذیه و رژیم غذایی ketogenic, به عنوان مثال.) من درک غیر ممکن برگر در یک سطح عمیق تر در حال حاضر که من درک دقیقا آنچه در آن است که غیر ممکن است. و من مشتاقانه منتظر روزی داشتن یکی که آماده شده است توسط شخص دیگری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب