در مورد شما را فراموش کرده آمازون است یک منبع بزرگ برای فیلم های خود را نوار — در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.اگر چه ما

توسط DASTESALAMATT در 27 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر چه ما عادت کرده اند به خرید تقریبا همه چیز در آمازون (به خصوص این روزها) وجود دارد یک بخش از سایت خود ما تقریبا فراموش شده در مورد تا زمانی که به تازگی از: مشروب! آمازون دارای یک تمام نمای اختصاص داده شده به مجموعه ای از الکل و میکسر از برترین برندها و همچنین یک تن از غیر الکلی libations است که می تواند سخت برای پیدا کردن در جاهای دیگر. و مثل همه چیزهای آمازون وجود دارد حمل و نقل رایگان برای اعضای نخست با تحویل حال به عنوان سریع که دو ساعت(!) بسته به نوع محصول و محل سکونت خود را.

این نقطه فروش بزرگ است که همه چیز را می شود در حال تحویل به درب خود را. نگه دارید در ذهن است که شما باید به صفحه اصلی به شرایط تحویل (و نه یک مشکل بزرگ برای بسیاری از ما در حال حاضر) از یک ID بررسی مورد نیاز است برای هر نوشیدنی های الکلی. همچنین قوانین محلی ممکن است محدود کردن تعداد libations شما در آمازون در برخی از مناطق. حتی اگر که مورد انتخاب خود را از میکسر و غیر الکلی آبجو و شراب و ارواح و میکسر است که قطعا ارزش یک نگاه.

اگر شما یک آمازون نخست عضو در عین حال این است که یک نخست (hah!) زمان آن را امتحان کنید. شما می توانید ثبت نام برای یک محاکمه رایگان برای دریافت حمل و نقل رایگان در تمام خود را در نوار ملزومات و لذت بردن از تمام مزایای دیگر نخست را ارائه کرده است. نمای باز هم برای غیر اعضای نخست اما طولانی شدن زمان تحویل تنها دردسر.

در حال حاضر که شما نمیفهمد چگونه سهام خود را در نوار بدون پله درب جلو خود را از آن زمان به ارسال دعوت برای آینده خود زوم یک ساعت یک مبارک!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im