Ina Garten مرغ سالاد Contessa کلاسیک, خامه, و به طور جدی خوب

Ina Garten ما قرنطینه ملکه بازگشت به, افراد مشهور, دستور العمل مرحله نهایی مسابقات میدان جنگ با او بسیار محبوب

توسط DASTESALAMATT در 18 اردیبهشت 1399

Ina Garten ما قرنطینه ملکه بازگشت به, افراد مشهور, دستور العمل مرحله نهایی مسابقات میدان جنگ با او بسیار محبوب سالاد مرغ Contessa. دستور 4.5 ستاره ها و بسیاری از بیحوصلگی حرف زدن در FoodNetwork.com و من نمی توانم بگویم من تعجب — قانون مهاجرت و ملیت را در سالاد مرغ یکی از پرفروشترین غذاهای آماده در Barefoot Contessa محبوب او Hamptons خوراک شناس مواد غذایی فروشگاه.

به عنوان خوانده شده از طریق دستور چند چیز بلافاصله گرفتار چشم من. از چهار سالاد مرغ دستور العمل های من آزمایش او تنها کسی است که شما کباب مرغ در فر (دیگر دستور به نام برای جوش یا شکار غیر قانونی). او همچنین خواستار دو نوع گردو — گردو و گردو — اما من تنها قادر به منبع گردو بنابراین من با استفاده از آن در جای گردو. در نهایت او به دستور شما را به ریز ریز کردن مرغ به 3/4 اینچ تاس. بین سازمان ملل متحد و خرد شده مهره قطعات و تکه های زیادی از مرغ به نظر می رسید مانند این سالاد مرغ ممکن است به مشکل میخورن. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که من به آن بروید.

چگونه Ina Garten مرغ سالاد Contessa

شما شروع سخاوتمندانه ادویه استخوان در پوست-بر سینه مرغ را با نمک و فلفل. شما سپس آنها را کباب در 350 درجه فارنهایت به مدت 35 تا 40 دقیقه یا تا زمانی که پخته شده از طریق. پس از سرد, حذف استخوان و پوست و سپس برش گوشت را به 3/4 اینچ قطعات.

شما سپس نان تست گردو و گردو و کنار بگذارید تا خنک شود. را پانسمان را با هم مخلوط خوب و سس مایونز و خامه ترش, نمک, فلفل و ترخون خرد شده. ترکیب مرغ, تست, آجیل, نصف, انگور و سس مایونز و خوب هم بزنید تا ترکیب. چاشنی زدن با بیشتر ترخون و خدمت در برگ کاهو.

من صادقانه بررسی Ina Garten مرغ سالاد Contessa

از چهار سالاد مرغ دستور العمل های تست کردم برای این مسابقات با قانون مهاجرت و ملیت بود تنها کسی بود که شما فصل و کباب مرغ است. که کوچک ادویه گام به حال بزرگ تاثیر — آن را برای ساخته شده است عمیقا خوش طعم سالاد مرغ و مرغ به خودی خود فوق العاده بود.

اصلی من در بیم و هراس در مورد تکه های مرغ و گردو بودن بیش از حد بزرگ تبدیل به بی اهمیت است. اندازه سالاد قطعات زحمت نیست من یک بیت. من هم نداشتم حالا گردو, اما من می توانید ببینید که چگونه آنها را.

با استفاده از خامه ترش علاوه بر مایو نیز اضافه شده واقعا خوب چربی به سالاد. در واقع این ظرف به حال تمام عناصر است که من دوست دارم در سالاد مرغ: مرزه, ترد, خامه, و شیرین است. من قدردانی چگونه پس از چند مواد تشکیل دهنده ساخته شده برای یک واقعا خوشمزه سالاد مرغ. شما واقعا نمی توانید به اشتباه با این دستور غذا.

اگر شما در حال ساخت Ina Garten مرغ, سالاد, چند نکتهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن