مصاحبه: Aaron DuRall را حقیقی خود انزوا عکس

در یک جدول زمانی متناوب مستقر در نیویورک عکاس هارون DuRall و شریک زندگی خود را Whitney DuRall شده اند آماده سا

توسط DASTESALAMATT در 15 اردیبهشت 1399

در یک جدول زمانی متناوب مستقر در نیویورک عکاس هارون DuRall و شریک زندگی خود را Whitney DuRall شده اند آماده سازی خود را برای شلوغ ترین فصل سال – فصل عروسی. این زن و شوهر شده اند, عکاسی مراسم عروسی با هم به مدت هشت سال و به طور معمول ایجاد بخش عمده ای از درآمد سالانه خود را در طول بهار و اوایل تابستان است. البته این بار زندگی میکنیم. مانند بسیاری از مستقل عکاسان به عنوان COVID-19 شروع به جارو از طریق متحده DuRall دیدم کار خود را رها کردن سرعت.

"ما در مورد از دست رفته حدود یک سوم از سال را بسیار سرسام آور" او می گوید.

DuRall که همچنین متخصص در پرتره و مستند کار دیدم کسانی که مباحث خشک به سرعت به عنوان به خوبی. برای آخرین ماه DuRall شده است منزوی در خانه در آپارتمان خود در خیابانها و ملکه و تان شدیدا کردن روزانه عکس هایی که جهان دور از سبک مستند کار است که او به طور معمول ایجاد می کند. ما با DuRall از طریق تلفن برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الهام بخش برای رنگ روشن, سورئال فریم را تشکیل می دهند که خود را COVID-19 خود انزوا سری.

به من بگویید که چگونه شما خود را شروع انزوا عکس پروژه.

ما شروع به جداسازی در روز یکشنبه, مارس 15 شده اند و در خانه پس از. من می دانستم که من که قرار بود به cooped و من نیاز به چیزی برای نگه داشتن من را اشغال کردند و کشش مغز من – من مشغول نگه دارید و ایجاد. من تصمیم من بود رفتن به عکس هر روز اما آن را از طریق یک تکامل است.

در ابتدا من فکر کردم من می خواهم عکس همسایه ها زمانی که آنها در خارج از در حیاط خلوت خود را از ما عقب, ویندوز, یا, که من می خواهم عکس از ما جلو پنجره و تصرف مردم در پیاده رو ها و حلق آویز کردن خود stoops. من فکر کردم من می خواهم با استفاده از یک مشاهده, نمایش چشم پرنده و یک لنز بلند, پس از آن من متوجه شدم که چگونه محدود کردن آن خواهد بود. من یک نظر از یک حیاط خلوت و یک نمایش از چهار stoops. چگونه شما می توانید عکس دقیق همان مردم هر روز ؟ سپس من تصمیم گرفتم من فقط رفتن به دریافت های عجیب و غریب با استفاده از اشیاء است که ما در خانه و آزمایش با نور فرم و بدن انسان است.

هارون DuRall

آنچه که فرایند برنامه ریزی صورت روزانه شاخه?

من شروع به فکر کردن در مورد آنچه که من قصد دارم برای انجام این کار فردا را به عنوان به زودی به عنوان من توقف تیراندازی برای امروز. این طرز فکر من است که ایده های خارج وجود دارد بنابراین آنچه که یک بعدی است?' من شده است با نگه داشتن یادداشت در گوشی من بنابراین اگر یک ایده به من می آید در وسط شب و یا در حالی که من راه رفتن در اطراف آپارتمان من قرار داده و آن را در تلفن خود. سپس من طرح آنها را در یک دفترچه یادداشت و بفهمند که چگونه ممکن است افزایش این ایده را از طریق اشیاء مختلف و رنگ های که من دسترسی به در آپارتمان.

من شروع به فکر کردن در مورد آنچه که من قصد دارم برای انجام این کار فردا را به عنوان به زودی به عنوان من توقف تیراندازی برای امروز

من قصد ندارم به دروغ ما از دست داده و بخش عمده ای از ما برای امرار معاش در این سال با این بیماری همه گیر—آوریل, مه, ژوئن و ژوئیه پاک پاک—بنابراین من صرف زمان اضافی در خواب هر روز. من از رختخواب حدود 11:30 یک قهوه و یک زغال اخته کلوچه با کره بادام زمینی و سپس به فضا به نوبه خود در موسیقی من و خیره در من افت را امتحان کنید و کشف کردن چه ایده این است برای رفتن به و چگونه من قصد دارم به آن را تسهیل.

چه در خانه خود-استودیو راه اندازی ؟

پشت صحنه: آرون صفحه اصلی استودیو.

من یک تعداد انگشت شماری از بدون درز کاغذ, برخی, پوستر, تخته, انواع ژل و پس از آن فقط یک دسته از احمقانه کنسرت بربس. برای چراغ من دو Alienbees B800s و Canon 430EX فلاش. من دوربین کانن 5D Mark III.

در طول مراسم عروسی شما و شریک زندگی تان می روید به طور معمول تیراندازی در کنار یکدیگر به چه معنا است نقش خود را در این شاخه در حالی که دو نفر از شما در حال قرنطینه در خانه ؟

چند روز من را به یک عکس 100 درصد توسط خودم و من نمی خواهد نیاز به کمک دارد اما در مفاهیم دیگر که در آن من نیاز به درگیر. من می خواهم بگویم 70 درصد از زمان او درگیر است و گاهی که به این معناست که موضوع این تصویر بار دیگر آن را داشتن پرچم او چراغ و یا حتی دکمه شاتر برای من. روید معمولا در اتاق نشیمن نشسته خواندن یک کتاب و یا کار بر روی ایمیل ها در حالی که من در دفتر سرهم بند. این فرآیند به طور معمول بوده است زمانی که من در یک نقطه که در آن من نیاز به کمک به او با چیزی او را به پاپ در. من سعی می کنم آن را یک فرآیند سریع و نگه داشتن گروگان او با این مسائل.

در اوایل روز چهار یا پنج انزوا تصمیم گرفتم به نور از دست من بر آتش

بخش بزرگی از آنچه که او در حال انجام است به عنوان موضوع است. او خیلی راحت در مقابل دوربین عالی در نظر گرفتن جهت و بزرگ است در کمک به من به این تصاویر که نهایی پاپ. من خوش شانس هستم که می روید فوق العاده بیمار و به طور کلی شرکت در هر یک از ایده های من – شده اند وجود دارد برخی از لحظات که او نشده است بیش از حد هیجان زده.

من قطع آن از سری, در این نقطه, اما در اوایل روز چهار یا پنج انزوا تصمیم گرفتم به نور از دست من بر آتش او دامن زده است که به دلایل آشکار است. شما را از بهترین اقدامات احتیاطی است که شما می توانید است و در فرایند به انجام آن را با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است اما او به وضوح بیش از حد هیجان زده در مورد تنظیم من به آتش کشیده داخل آپارتمان ما – که بسیار مناسب است. او شده است واقعا حمایتی که آیا او این است که در ساقه و یا نه.

هارون DuRall

چه پس از پردازش فرایند مانند برای شما ؟

آن را بدست بیشتر درگیر به عنوان پروژه رفته است. من هرگز در پست-پاکسازی و رتوش اما من در واقع شروع به از آن لذت ببرید. این مهارت است که من نمی باید بهترین گرفتن در رفتن به انزوا و وقتی که من بیرون آمدن از این وضعیت احساس می کنم مثل من رفتن به یک مقدار زیادی مهارت های بیشتر است که قابل اجرا به من مستقل حرفه ای.

برخی از آن ساده است: از بین بردن آثار مکشوفه از افت و مطمئن شوید که آن را سازگار صاف نگاه کنید. مرد نامرئی عکس مورد نیاز بسیاری از ترکیب. من تا به حال به ماسک خودم را از آن و پس از آن من تا به حال به عکس های اضافی از داخل یقه پیراهن من داخل من باد و داخل کفش من و عرقچین به طوری که زمانی که من به ناچار پاک خودم از این عکس کسانی که همه چیز خواهد پر شود و آن را معتبر.

آن بیشتر شده است پس از پردازش از من استفاده می شود به, اما من دیوانه در مورد آن. این پروژه ها در حال بدست گرفتن یک مقدار خوبی از من در روز است. من از خواب بیدار من صرف یک زن و شوهر از ساعت سرهم بند من صرف حدود یک ساعت عکسبرداری از آن و پس از آن من حدود دو ساعت رتوش و ویرایش.

احساس کردم مثل من شکسته از یک پوسته را شروع کرده اند و ایجاد کار است که تا کنون از بدن از کار است که من به طور کلی در زندگی

آنچه را که برخی از مورد علاقه خود را از سری شده است تا کنون ؟

من احساس می کنم مثل هر روز جدید را فراهم می کند مورد علاقه صادقانه میگویم. آنهایی که به من درخواست تجدید نظر به بسیاری هستند که به نوعی وابسته به عشق شهوانی و یا جنسی به مفهوم آنها. من در درجه اول یک پرتره و مستند عکاس و بنابراین این بوده است که واقعا هیجان انگیز زبان خلاقانه. احساس کردم مثل من شکسته از یک پوسته را شروع کرده اند و ایجاد کار است که تا کنون از بدن از کار است که من به طور کلی زندگی می کنند. مقدار زیادی از رنگ و تعداد زیادی از پانچ مقدار زیادی از سایه سنگین. این چیزهایی که من واقعا هرگز قبل از انجام. من آنها را دوست دارم اما من کشیده شده بیشتر به آنهایی که یک خرابکارانه و جنسی به آنها احساس می کنید.

چرا مهم است برای شما را به یک رویکرد متفاوت با این پروژه چیست ؟

من می توانستم به این گرفته و یک روش مستند من اما من فکر می کنم هر کس آگاه از چه ترسناک این وضعیت این است که – حداقل در نیویورک است. من می خواهم به جای ایجاد یک فرار و به مردم انحراف از این به عنوان مخالف به ایجاد چیزی غم انگیز است که مبتنی بر وزن این لحظه.

من فکر می کنم این فوق العاده است برای آسایش روحی و روانی نگه داشته است من متمرکز شده و نگه داشته من خوش بینانه است. بر اساس بازخورد من اخذ شده است حاضر به نظر می رسد که این کار چیزی است که مردم دیگر به عنوان لذت بردن از و گیلاس در بالا برای من. من این کار را خودم احساس بهتر و اگر آن را به نحوی ساخت که شخص دیگری احساس بهتر که سرد است و من خوش شانس هستم که برای.

هارون DuRall


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب