2-مواد تشکیل دهنده بستنی نان در واقع خوب است ؟ من سعی کردم آن را به پیدا کردن.

بالا بردن دست خود را اگر شما ساخته شده نان موز در سه ماه گذشته. آنچه در مورد خمیر ترش نان ؟ بدون خمیر نان ؟ و

توسط DASTESALAMATT در 30 اردیبهشت 1399

بالا بردن دست خود را اگر شما ساخته شده نان موز در سه ماه گذشته. آنچه در مورد خمیر ترش نان ؟ بدون خمیر نان ؟ و در حال حاضر آنچه در مورد ... بستنی نان ؟ بله من که کاملا جدی است. با توجه به گرایش های گوگل, بستنی, نان داغ در حال حاضر (و یا باید بگویم من سرد؟), بنابراین بدیهی است که من تا به حال به شکل چه چیزی معامله شد.

شما ممکن است از خود بپرسید: هک چیست بستنی نان ؟ این یک جای خوب برای شروع است. پس از انجام برخی تحقیقات در من کشف کرد که بستنی نان نان سریع که شامل دو مواد تشکیل دهنده و این دو مواد تشکیل دهنده به تنهایی: ذوب بستنی و self-rising آرد. این حس به من به عنوان بستنی اساسا تخم مرغ و خامه (به عنوان مثال چربی) و self-rising آرد همه منظوره آرد و بکینگ پودر و نمک. "مرتب کردن آن مانند استفاده از سس مایونز را به یک کیک" دوست و پخت متخصص ارین مک داول به من می گوید.

بسیاری از وبلاگ نویسان نقطه به شماره نوامبر 2005 جنوبی زندگی می کنند به عنوان یک منبع برای دو عنصر بستنی نان: "من صادقانه نمی به یاد داشته باشید که در آن من این دستور العمل" می نویسد: فضل قرقره فقط خرج کردن دستور العمل های. "من فکر می کنم آن را از یک مجله زندگی جنوبی." در هفته های اخیر به احتمال زیاد با توجه به فصل افزایش نان خانگی-ساخت در قرنطینه این مرسوم mash-up مواد غذایی دارای محبوبیت دوباره متداول در وبلاگ ها و Instagram تغذیه و خونتان در جستجوهای گوگل.

مشتاق به سعی کنید این دستور غذا را برای خودم و برای پاسخ به این سوال ما همه درخواست (چرا شما این کار را انجام? طعم آن خوب است؟), من به رهبری به آشپزخانه من. (در اینجا دستور من استفاده می شود.)

چگونه می توان 2-مواد تشکیل دهنده بستنی نان

من تفت دهید فر را به 350 درجه F. سپس من در زمان پاینت (با نام مستعار 2 فنجان) از بستنی وانیلی را از فریزر و آن را در مقابله به ذوب شدن. زمانی که من بستنی خیلی melty من منتقل شده و آن را به یک کاسه و صاف شده آن را با یک کاردک لاستیکی.

خواننده هیچ چیز من آماده برای این گام بعدی است. من اندازه گیری از 1 1/4 فنجان self-rising آرد و اضافه آن را به کاسه با ذوب یخ کرم. من شروع به هم بزنید ... و این احساس خیلی اشتباه است. من می توانم شنیدن بستنی صدای در سر من التماس من برای متوقف کردن: شما باعث خرابی من! (ببخشید بستنی!) اما من نگه داشته.

دستور من با استفاده از توصیه می کند یک زن و شوهر از اختیاری مخلوط-ins: rainbow sprinkles در و تراشه های شکلات. پس من فقط به حال سابق در شربت خانه من, من تصمیم گرفتم به نصفی از آن در. بلافاصله رنگ رنگ از sprinkles شروع به خونریزی به خمیر تشکیل و در اولین زرق و برق دار و رگه دار اثر رنگین کمان. اما من به عنوان انتقال آن به من قرص روغن ماهی تابه و سعی در صاف کردن بالای, رنگ melded به همگن مایل به خاکستری رنگ بنفش. وحشت من rummaged از طریق کابینت برای بیشتر sprinkles (من یک مقدار زیادی از sprinkles. درسته؟), و تحت پوشش بنفش میکشید من با یک ترد براق قندی ستاره و باب. من با خودم فکر کردم: وای خدا من ایجاد ناصاف فضایی شاهزاده خانم از خانه نان.

مشتاق به دریافت بیش از این با من پخته من ناصاف فضایی نان در فر به مدت حدود 35 دقیقه و پس از آن من اجازه دهید آن را سرد منتقل می شود آن را به یک هیئت مدیره برش و قطعه قطعه به آن است.

من شوکه شده بود. نان خوب بود — کمتر مانند کیک و نان بیشتر-اما هنوز هم نرم و کرکی (به ویژه هنگامی که خورده گرم). همچنین, آن را فقط پس خیلی بنفش ombré بالا کامل با یک لوله شکل نما از رنگ صورتی و آبی و سبز و بنفش sprinkles نارسایی ورزش ها رنگ پریده پایه. من احساس مانند یک شاهزاده خانم خوردن این نان است.

و نکته دوم که مرا شوکه کرد: آن طعم بزرگ. در ابتدا من خاموش ناهماهنگی در مغز من — آن را بسیار شیرین مثل بستنی یا کیک به هر حال — اما من بیشتر نیش و روشن مغز من از فکر این را به عنوان دسر و بیشتر به عنوان نان (مانند یکی از شما می خواهد برای صبحانه خوردن یا هک با شام) من شروع به واقعا قدردانی ظریف طعم وانیل. (برای متن: من که متنفر دسر شیرین دوست دارم این.)

کنجکاو برای دیدن چگونه این نان خواهد طعم تستمن ظهور یک تکه به توستر من و اجازه دهید آن را خوب و ترد در لبه. من در زمان یک نیش می زنند و آن را دوست داشتم و حتی بیشتر. من گسترش برخی از کره و مربا توت فرنگی در بالا و از آن لذت می برد با من بعد از ظهر فنجان چای.

بنابراین انتظار این است که در واقع ارزش ذوب وان بستنی ؟

در حال حاضر که من این را دوباره ؟ شاید. با توجه به نحوه ساده و آسان است برای قرار دادن با هم و با نتیجه نهایی اینکه کاملا خوب (البته رنگین کمان-پاشیده) قرص نان. چرا که نه ؟ به ویژه هنگامی که مخمر در حق بیمه در حال حاضر این نوع از نان سفید جایگزین باید شما اتفاق می افتد به برخی از بستنی وانیلی در دست (فقط جست و خیز sprinkles).

اما این گرفتن: من تقریبا هرگز بستنی فقط "در دست است." من خوردن آن را حق دور با یک قاشق در مقابل تلویزیون. تنها من به این دستور پس از آن است که با استفاده از کل یک فنجان بستنی که می تواند ام بسیار خوب بوده و دسر. از سوی دیگر یکی همچنین می تواند آن را ببینید مثل این: قربانی صرف یک فنجان بستنی و به دست آوردن یک قرص کامل نان.

پس از آن واقعا به شما و سیستم ارزش خود را.

برخی از راهنمایی برای ساخت بستنی نان

آیا شما سعی بستنی نان قبل از ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن