است خانه خود را بهتر است با بیشتر کاشی و کمتر چوب جنگلی?

هیچ چیز می تواند محیط یک اتاق کاملا مانند طبقه چوب جنگلی. با محض تنوع گونه های چوبی در دسترس رنگ و پس از اتمام

توسط DASTESALAMATT در 2 خرداد 1399

هیچ چیز می تواند محیط یک اتاق کاملا مانند طبقه چوب جنگلی. با محض تنوع گونه های چوبی در دسترس رنگ و پس از اتمام در حال حاضر عملا گزینه های نامحدود برای طراحی یک گرم و دعوت خانه. اما وقتی که می آید زمان برای فروش خواهد انتخاب خود را در پهن برگان آتش یک جنگ مناقصه در میان خریداران و یا آن را به دلیل خانه خود languishes در بازار ؟

به طبقه چوب جنگلی بسیار با دوام طولانی تر از بسیاری از ازدواج و تجدید پذیر هستند. و در عین حال چند دلیل وجود دارد که خریداران ممکن است خاموش ، پیش رو پیدا کردن چهار راه آنها ممکن است کاهش فروش خانه خود را.

1. تعمیرات نمی آیند ارزان

"آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی با پهن برگان می تواند یک turnoff; برای کسانی که در مناطق و سنگ مرمر و سنگ و یا دیگر مواد با دوام است که اغلب ترجیح داده می گوید:" جیمی Safier عامل با داگلاس Elliman املاک و مستغلات در شهر نیویورک است.

چوب مرطوب می تواند پیچ و تاب معنی حمام و اتاق رختشویی نیز مناطق خطر.

"این مناطق باید پوشش کف انعطاف پذیر است که می تواند مقاومت در برابر هر گونه امکان رنگ آمیزی لباس یا رطوبت می گوید:" Melandro Quilatan رئیس و موسس توماس پیرس طراحی داخلی. "من پیشنهاد می کنم یک انعطاف پذیر وینیل و یا با دوام کاشی به عنوان سرمایه گذاری هوشمند برای کف در این مناطق از خانه است."

اگر شما کثیف یا مشتاق طبخ آتلانتا-طراح بر اساس بث قهوه ای موافق کاشی است یک انتخاب بهتر برای آشپزخانه. "اما برای بسیاری از مردم پهن برگان در آشپزخانه هستند فقط خوب تا زمانی که شما اجازه ندهید نشت نشستن در طبقه خود را," او می گوید. "من همچنین پیشنهاد می کنم یک دونده—حتی یک فرش در آشپزخانه و زیر سینک و ماشین ظرفشویی به کمک با هر گونه نشت احتمالی."

2. آنها همیشه بچه یا حیوان خانگی دوستانه

در علاوه بر این به نشت ساییدگی و پارگی از کودکان و حیوانات خانگی می تواند مخل به یک خانه پهن برگان.

"من نمی تمایل به توصیه کف چوب جنگلی برای خانواده های که بچه های جوان و یا حیوانات خانگی — یا هر دو — به عنوان کف چوب جنگلی جامد می تواند دندانه و یا تبدیل به خراش نسبتا به راحتی" Quilatan می گوید.

3. نه همه پهن برگان برابر خلق شده اند

جنگل نرمتر مانند صنوبر و کاج مشترک هستند در خانه های قدیمی تر. جوآن Slaughterbeck صاحب Slaughterbeck طبقه در کمپبل واقع در کالیفرنیا است می گوید آن گونه بیشتر مستعد ابتلا به dents و خش یک حرکت نزولی برای برخی از خریداران. سخت تر از جنگل بلوط ترجیح داده می شوند.

"در حالی که بلوط بسیار سخت و صنعت رفتن به کف وجود دارد و گونه های دیگر است که بسیار سخت تر" Slaughterbeck می گوید. "بزرگ مدرن گزینه های برزیل گیلاس درخت گردوی امریکایی, برزیلی, شاه بلوط, راش و یا توس, در میان بسیاری دیگر."

4. آنها زیبا نیست زمانی که آنها نیست مستمر

"پیوسته کف کلیدی است; وجود دارد هیچ چیز بدتر از یک خرد شده-تا نگاه با جنگل های مختلف در هر اتاق" هشدار دالی هرتز یک کارگزار با Engel & Völkers در نیویورک است.

اما چه رنگ را انتخاب کنید ؟ براون می گوید: این رنگ باعث می شود یک تفاوت بزرگ. "فندک لکه ها تمایل به پنهان کردن خراش اما می تواند علائم نشان می دهد اگر آن را تمیز نمی بی درنگ در حالی که تیره تر لکه ها تمایل به پنهان کردن اما علائم نشان می دهد خراشیدگی به آسانی" او می گوید. "من تمایل به توصیه گلدیلاک لکه—چیزی در وسط است."

اما فکر نمی کنید ما اشتباه — مالکان قطعا می خواهید پهن برگان

"تردیدی نیست که امروز خریداران ترجیح می دهند در یک خانه یا آپارتمان با طبقه چوب جنگلی" هرتز می گوید. اما این بدان معنا نیست که آنها مایل به پرداخت بیشتر برای این ویژگی. "در حالی که ROI برای تلاش در نصب آنها نسبتا کم است اضافه شده 2.5 درصد در قیمت فروش به خریداران ترجیح می دهند به پایان رسید نگاه مستمر کف چوب به طوری که آنها لازم نیست خیلی احساس ضعف در مورد مقدار کار آنها نیاز به انجام قبل از حرکت در."

فرض کنید خانه خود را ندارد hardwoods — و یا شما لازم نیست که آن را در همه جا? شما باید اجرا کنید و آنها را خرید اگر خانه خود را در بازار? "این است که هنوز قابل قبول برای نشان دادن خانه با فرش دیوار به دیوار در اتاق خواب ارائه شده آنها تمیز و در وضعیت خوب" می گوید هرتز.

خط پایین ؟ پهن برگان دارای جوانب مثبت و منفی درست مثل دیگر ویژگی های اصلی.

"بسیاری از مالکان نگاه به کف چوب جنگلی به عنوان ساده و کلاسیک از آیتم های است که می تواند اضافه کردن هر دو طرح بزرگ استعداد و ارزش فروش مجدد خود را به خوابگاه" Quilatan می افزاید. "این را همه کاره کفپوش گزینه ای است که می تواند اضافه کردن گرما و شخصیت و ظرافت به خانه."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب