آن را احساس نمی مانند تابستان تا زمانی که من نوشیدن این شراب

در فیلتر نشده, Bon Appetit شراب ویرایشگر ماریسا راس سهام آخرین مورد علاقه بطری و—شما آن را حدس زده—فیلتر افکار در شراب.

این بود آخر هفته روز یادبود. ظاهرا. همه نشانه هایی از تعطیلات وجود ندارد. وجود ندارد کوره دود و یا خنده در هوا بدون از کوره در رفته متون را انتخاب کنید تا بیشتر یخ یا سطل شراب را حتی با قرار دادن یخ در. من گذاشته و یک حوله در یک پچ از آفتاب و به اطراف نگاه ما خالی پاسیو در ما به طرز مرموزی محله آرام, گم, گذشته, summers, تعجب در مورد تابستان آمده است. من bummed. سپس در را باز کردم بطری 2018 Marto “وایس.”

پوست-تماس با ترکیبی از مولر Thurgau و شراب سفید از جوان آلمانی شراب مارتین Wörnerبا نام مستعار “Marto” یک مه آلود زرد طلایی همان رنگ به عنوان فازی خوشه گل در اورشلیم مریم گلی گیاهی است که رشد دو بار در اندازه این بهار. من می خواهم اگر من دروغ نمی گویند شراب بود و کمی تقلیل اما آن را منفجر کردن سرعت (بدون دکنتینگ) بود و به عنوان معطر به عنوان ما Meyer Lemon tree با اضافه شدن رایحه پیچ امین الدوله و گرم و سبز هندوانه چپ در حزب بشقاب. آن طعم دودی رسیده طالبی freckled با نمک دریا به پایان رسید و با انرژی لیمو فشار آن نرم و گوشتی بافت احساس دباغی پوست بیرون آمدن از حمام پس از یک روز طولانی در آفتاب.

این Marto “وایس” من مایل بودم سطل یخ به پرتاب بطری و شلوغ پاسیو مردم فریاد بیش از 11 ساعت “نهایی تابستان VIBES 4EVERRR” لیست پخش. اما به جای هنوز هم احساس غم انگیز در مورد همه چیز که گم شده بود من سعی کردم به درک آنچه من: زیبا شراب پر از زندگی ساخته شده است که من دیدن آرام نشانه هایی از زندگی بیشتر در اطراف من: fuzzy زرد گلدار گیاه من نمی دانم که این نام تا به حال و نوزاد سبز لیمو به سختی خود را حلق آویز بر روی شکوفه.

آن را نیز به من زندگی که هنوز در من است. با شیشه ای از “ویس” در یک دست و یک بلندگوی بلوتوث در دیگر, من لعنتی لیست پخش من و رقصید به تنهایی در حیاط. این تابستان است که نمی تواند مانند دیگران, اما آن را هنوز هم برای رفتن به تابستان است. ما فقط باید آن را تا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>