نگه داشتن خودمان پاسخگو

این خبرنامه در طول تاریخ شده است Bon Appétit نامه از سردبیر. شروع در حال حاضر و تا زمانی که ما یک جدید سردبیر

توسط DASTESALAMATT در 27 خرداد 1399

این خبرنامه در طول تاریخ شده است Bon Appétit نامه از سردبیر. شروع در حال حاضر و تا زمانی که ما یک جدید سردبیر BA و Epicurious کارکنان خواهد شد استفاده از این پلت فرم برای به روز رسانی شما در این کار ما در حال انجام به آدرس نژاد پرستی و تعصبات در مارک های داخلی و در سرمقاله پوشش. برای اولین بار اقدام معاون سردبیر آماندا شاپیرو در مورد آنچه اتفاق افتاده در هفته یکی.

خوانندگان بینندگان مشترکین پیروان و دوستان:

چگونه به توصیف تمام احساسات در هفته گذشته ؟ من هرگز قرار دادن کلمات درست, اما در اینجا برخی از: خشم در شکست رهبران ما; پشیمانی برای خود ما همدستی در سیستم های نژادپرستانه; درد از پخش ماه و سال از مقید کردن آسیب; ناامیدی بیش از مقدار مطلق از کار جلوتر; ترس در این فرصت به ما داده اید خودمان را تغییر دهید.

بسیاری از کارکنان از جمله خودم احساس کردند که این بیانیه ما قرار داده در هفته گذشته نبود به عنوان پرقدرت و یا خاص به عنوان آن نیاز به. اما من همچنین بر این باورند که بیانیه ای است که تنها به عنوان قدرتمند به عنوان این کار ما در واقع انجام دهد. پس از آن ما با تمرکز بر کار است.

که در محل کار اتفاق افتاده در بسیاری از جلسات مجازی در کنار مکالمات و در لحظات خصوصی که من نمی توانستم تظاهر به دانستن در مورد و یا ضبط. بنابراین من نمی خواهد صحبت می کنند برای همه ما اما در اینجا دیدگاه من در برخی از کارهایی که این اتفاق هفته گذشته و آنچه که ما در حال اولویت بندی در هفته ها و ماه های آینده.

ما مقدار زیادی از عذرخواهی و ما باید بیشتر انجام دهید. در هر دو صورت عمومی و خصوصی در من و دیگر سفید, کارکنان عذرخواهی به ما سیاه کارکنان و کارکنان رنگ برای فرهنگ ما تداوم در دفاتر ما. ما شخصی عذر خواهی به نویسندگان و همکاران سابق و کارکنان بیش از حد. ما می دانیم که ما از دست داده ایم بسیاری از اعتماد میان ما و همسالان و این مکالمات فقط یک گام به سوی به دست آوردن آن است.

ما خواستار آن شدند که شرکت ما رهبری را بهتر و آنها پاسخ دادند. ما تا به حال بسیاری از جلسات با شرکت رهبران ابراز ناکامی های ما و درخواست برای منابع ما نیاز به انجام بهتر از جمله استخدام ارشد در سطح BIPOC کارکنان پرداخت حقوق صاحبان سهام و شفافیت تحقیقات به تخلف و آموزش برای کمک به ما در ایجاد عادلانه تر و بیشتر فقط در محل کار. این شرکت در حال حرکت رو به جلو در برخی از این نیازها مانند ردیابی سریع جستجوی ما برای یک سردبیر و اولویت BIPOC در آن جستجو, اما ما می دانیم که ما باید خیلی بیشتر کار را به انجام.

ما ایجاد یک مانیفست برای تغییر و شروع به عمل به آن. کارکنان قرار داده است با هم یک سند ترسیم مراحل خاص ما را به تغییر فرهنگ در BA و Epicurious. ما هنوز پالایش مانیفست اما در این میان ما دیده می شود برخی از تغییرات ملموس مانند استعفای ما VP تصویری و یک فرآیند جدید برای دست زدن به تحقیقات داخلی. ما همچنین ایجاد گروه های کاری برای مقابله با مسائلی مانند reenvisioning ما محتوای سرمقاله پرداختن فرهنگی تعصبات در آشپزخانه تست ویدئوها و پرداخت تفاوت میان کارکنان ما در حال گسترش استخر BIPOC مترجمان آزاد و—قبل از اینکه ما شروع به انتشار کار خود را—رسیدن به نویسندگان و عکاسان و تصویرگران و منابع خود را برای رضایت صریح و روشن. این گفتگوها در حال حاضر اتفاق می افتد و ادامه خواهد داد برای همیشه به خاطر این کار هرگز انجام می شود و این نقطه است.

وجود دارد یک خط از بیانیه ما در هفته گذشته که من در حفظ و تکرار به خودم: ما شده اند همدستی با فرهنگ ما اصلا با آن موافق و متعهد به تغییر. به نظر من این خط مبالغ تا هفته گذشته. آن شده است یک دوره از اذعان و تعهد است.

من مشتاقانه منتظر به تبدیل این خبرنامه به سردبیر به زودی. اما در این میان بسیاری از مردم وجود دارد در BA و Epicurious انجام کار معنی دار در حال حاضر این مهم است که صدای آنها شنیده می شود. هفته آینده و در هفته بعد از شما آنها را بشنود در این نامه است. من آنها را به پیوستن و گفت ما متعهد به انجام بهتر و کار در حال حاضر آغاز شده است.

صمیمانه

آماندا Shapiro
سرپرست معاون سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب