آخرین تماس با: Samsung Galaxy S20, S20+ و S20 فوق العاده عکس

ما در حال هیجان زده ارسالی که ما در حال حاضر دریافت کرده و در حال قرار دادن نهایی فراخوان تصاویر را شام

توسط DASTESALAMATT در 30 خرداد 1399

ما در حال هیجان زده ارسالی که ما در حال حاضر دریافت کرده و در حال قرار دادن نهایی فراخوان تصاویر را شامل می شود ما در اولین DPR جامعه نمونه گالری. به عنوان یک یادآوری ما به دنبال Samsung Galaxy S20, S20 Plus و (تازه گنجانده شده است!) S20 فوق العاده عکس. با ارسال عکس های خود را برای در نظر گرفتن, شما در حال کمک به ما در درک این مجتمع تصویربرداری دستگاه های بهتر و عکاسی خود را به طور بالقوه دیده می شود ده ها هزار نفر از هموطنان خود را DPR خوانندگان.

در نظر گرفته شود تصاویر باید آپلود به شما DPR گالری با برچسب s20-گالری. ما به دنبال وضوح کامل تصاویر بدون پست-پردازش – مستقیم از بومی نرم افزار دوربین بهترین است. شما همچنین می توانید بقیه مطمئن باشید که ما گالری شرایط و ضوابط اعمال می شود: شما حفظ تصویر خود را کپی رایت (جزئیات بیشتر در زیر).

سر خود را به صفحه گالری و
آپلود تصاویر

ما احترام خود را کپی رایت و مالکیت معنوی. آپلود تصویر خود را به گالری خود را, شما توافق می کنید اجازه می دهد تا dpreview به میزبان لینک و پس از آن نمایش تصویر در وب سایت ما به منظور ارائه خدمات. تصاویر مشخص شده به عنوان ممکن است به نظر می رسد بر روی صفحه اصلی و گالری دیگر ویدجت از زمان به زمان. ما اذعان کپی رایت و مالکیت تصویر باقی می ماند و شما نماینده و حکم است که شما تنها صاحب همه حقوق مالکیت فکری در تصویر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن