Le Creuset را با نام تجاری جدید نچسب مجموعه شامل روزمره مناسب Fry Pan — و آن را در حال حاضر در فروش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

از شلاق تا ماکارونی و تخم مرغ به سوزاننده ماهی قزل آلا یک تابه است و به راحتی اساسی ترین بخش هر آشپزخانه. که چرا از آن بسیار مهم برای خرید یک است که ساخته شده است به مقاومت در برابر روزانه لرز ما تمایل به قرار دادن تابه را از طریق. اگر شما به دنبال برای اضافه کردن به زرادخانه خود را لو Creuset فقط راه اندازی یک نام تجاری جدید سخت نچسب Pro مجموعه ای است که همچنین شامل یک بسیار متنوع 10-inch fry pan. درست مانند نام تجاری معروف چدن تابه این ماهی تابه نچسب است ماشین ظرفشویی امن می تواند از stovetop به فر و اساسا طول می کشد برای همیشه لطفا برای. و در اینجا خبر خوب: کل مجموعه — fry pan شامل (!) — آیا تا 40 درصد در حال حاضر!

پس چرا اضافه کردن, Le Creuset را سخت نچسب سرخ به آشپزخانه شما? برای شروع, آن را ساخته شده از آلومینیوم آنودایز سخت و پوشش داده شده در یک PFOA-سطح آزاد است که چهار برابر قوی تر از به طور منظم وسایل آشپزی نچسب (از این رو “سخت” نام!). به علاوه پوشش نمی تراشه و یا پوسته پوسته شدن و حتی همراه با گارانتی مادام العمر. سطح تابه طراحی شده است برای انجام حرارت به طور مساوی صرف نظر از اینکه شما با استفاده از گاز برقی هالوژن سرامیک stovetop یا حتی فر. و اگر شما تا کنون سوخته خود را fry pan (خوب برای دیدار با شما بیش از حد!), شما می توانید بقیه آسان: این نچسب تابه دارای اقامت سرد رسیدگی به طوری یخ بسته را می توانید روز خاموش است. آن را نیز بطور قابل توجهی سبک تر (فقط 3 پوند.), اجازه می دهد تا شما را به تلنگر و یا پرت کردن مواد بدون اضافه کردن فشار بر روی مچ دست خود را.

یکی دیگر از نرم افزار ؟ بر خلاف منظم تابه سرخ های سخت fry pan مطرح شده است و لبه آن معنی است که شما نمی خواهد تراشیدن کردن گریس براشهای از خود stovetop و یا به دنبال فراری لوبیا سبز هنگامی که شما در حال sautéing سبزیجات. در حالی که 10 اینچ سطح منطقه جادار به اندازه کافی برای رسیدگی به همه چیز از یک استیک ابجو و اغذیه فروشی به ساندویچ پنیر کبابی به ضخامت خامه ای frittata, پان همچنین در می آید چهار برابر بزرگتر از اندازه: 8 اینچ 9.5 اینچ 11 اینچ و 12 اینچ است.

علاوه بر سرخ کردن پان همه سخت نچسب قطعات در فروش هستند بنابراین اگر وسایل آشپزی خود را گرفته است ضرب و شتم این چند ماه گذشته شما می توانید نمره کل 10 قطعه خط برای $476 (به طور معمول $825). که کمتر از 50 دلار در یک مورد و شما دو تابه سرخ دو پز یک تابه در روغن سرخ کرده و در قابلمه (به علاوه درب)! یا شما می توانید خرید تنها برای موارد سرقت مانند کرپ ماهی تابه, ماهی تابه, ماهی تابه یا stir-fry pan. اما بر خلاف شما Le Creuset, لوازم آشپزی, این فروش نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای پس گیر خود را سخت به عنوان ناخن نچسب قطعات ASAP!

خرید: سخت نچسب Pro 10-inch سرخ پان $92 (به طور معمول $115)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de