Le Creuset جولای 4th فروش است که در اینجا و قطعات فروش سریع!

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.از گل گل

توسط DASTESALAMATT در 12 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

از گل گل به زرق و برق دار, غروب, تابستان, یک انفجار از رنگ. و وقتی که می آید به رنگ چند آشپزی مارک توانید آن را مانند Le Creuset. به همین دلیل خود را بی انتها فوق العاده با دوام قطعات بسیار کلکسیونی. اگر شما به دنبال برای اضافه کردن به خود را لو Creuset مجموعه (یا شروع یک!), در حال حاضر زمان مناسب به این دلیل که با نام تجاری است که در حال اجرا ویژه رویداد که شامل همه چیز را از یاد مینا چدن خط برای فولاد ضد زنگ وسایل آشپزی به قطعات ظروف سفالین سنگ نما برای انتخاب ظروف غذاخوری. موجودی محدود است بنابراین اگر شما قلب خود را بر روی هر چیزی از جمله در فروش عمل سریع قبل از آن رفته! را بررسی کنید برخی از مورد علاقه ما فروش میدارد زیر.

2. 10.25 اینچی امضا کتری

3. 12.5 اینچ نچسب Deep Fry Pan

یک ماهی تابه نچسب خوب است که یک آشپزخانه ضروری بدون توجه به فصل! این فوق العاده جادار ماهی تابه عمیق تر از سنتی ماهی تابه بنابراین آن را انجام یک کار بهتر از حاوی چلپ چلوپ کردن اگر شما در حال آماده سازی بیکن و تخم مرغ و یا کم عمق-سرخ کردن چیزهایی مانند کیک خرچنگ یا potstickers. سه طبقه از فولاد ضد زنگ ساخت و ساز را تضمین می کند حتی گرمایش با نقاط داغ و آن را با این نسخهها کار بر روی هر نوع از stovetop از جمله القای.

خرید: 12.5 اینچ نچسب سرخ عمیق پان $192 (به طور معمول $240)

5. میراث بیضی غذای مرکب از گوشت وارد

6. فولاد ضد زنگ Saucier پان

بسیاری از دستور العمل های شما ممکن است معمولا در راست طرفه تابه را بهره مند از یک saucier; در خصوص هر چیزی که نیاز به تکان دهنده و یا توجه ثابت. (فکر می کنم سوپ زرت دسته های کوچک از risotto بریزید و کاهش و یا حتی pâte à choux.) گرد-لبه پایین این saucier اجازه می دهد تا شما را به ضبط هر تاریخ و زمان آخرین بیت از آنچه شما در حال تکان دهنده, بنابراین شما لازم نیست باد با clumpy نتایج. و پس از آن می آید با یک درب شما همچنین می توانید استفاده از آن را به دسته های کوچک از دانه ها و تخم مرغ آب پز.

فروش: فولاد ضد زنگ Saucier تابه $152 (به طور معمول $190)

7. فولاد ضد زنگ ماهی تابه مثل آتش با نچسب رکtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن