Le Creuset جدید لاغر کوره به شما اجازه ایجاد حیاط خلوت مورد علاقه های شما در آشپزخانه خود را — و آن را در فروش عمده

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هیچ چیز س

توسط DASTESALAMATT در 17 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هیچ چیز سیگنال ورود گرمتر روز مانند بوی غذا کباب در کباب کردن (تازه برش چمن می آید در یک ثانیه)! اما برای هر کسی که زندگی در یک آپارتمان کوچک یا فاقد فضای پخت و پز در یک واقعی زغال یا گاز کوره است از سوال. که در آن لو Creuset با نام تجاری جدید چدن لاغر کوره در می آید. اندازه گیری فقط 15 اینچ طول و هشت و نیم اینچ عرض (که کوچکتر از یک و نیم ورق pan) کوره اجازه می دهد تا شما آمادگی همه چیز را از همبرگر آبدار به سوخته کدو سبز مناسب در آشپزخانه خود را. و در حال حاضر آن را در پایین مشخص شده اند به $100 (به طور معمول $185) به عنوان بخشی از لو Creuset بهار و وسایل آشپزی رویداد در ویلیامز سونوما.

مثل همه چیز لو Creuset, لاغر کوره ساخته شده از چدن با رنگارنگ چینی-لعاب بیرونی — فقط به بررسی 10 تن! آن را ویژگی های کلیدی طراحی تغييرات Le Creuset کلاسیک مستطیل شکل تابه گریل را از جمله تخت جامد دستگیره آسان گرفتن در حالی که در حال حرکت به حرکت در اطراف از stovetop به فر به جدول. لاغر کوره نیز عمیق تر و بالاتر پشته است که اجازه می دهد برای بهتر گریل-علامت گذاری توسعه و ذغال سنگ. علاوه بر این پشته کمک برای جدا کردن مواد غذایی از روغن های اضافی و چربی های آن را یک راه بسیار خوبی برای آماده سازی وعده های غذایی سبک تر مانند سبزیجات کبابی کل ماهی و ترشی توفو.

- فر و جوجه های گوشتی-safe طراحی, لاغر, کوره همچنین باعث می شود آن را بسیار متنوع است. شما می توانید گریل برگر بتس خود را در stovetop اضافه کردن یک تکه از پنیر مورد علاقه خود را و انتقال تمام تنظیمات زیر جوجه های گوشتی برای melty کمال است. کوره, برش های میوه, سپس brûlée گرد Demerara قند در بالا و شما باید سریع-و-آسان دسر خوشمزه است. هر stovetop-به-اجاق گاز دستور غذاها مانند گوشت گاو ribeye یا گوشت خوک لغو احکام صادره نیز بهره مندی از اول بودن خشکیده با ومزه علائم کوره و سپس به پایان رسید که در فر در همان تابه. و هنگامی که شما انجام می شود کوره را nonreactive داخلی به راحتی پاک کردن با دست یا در ماشین ظرفشویی.

Le Creuset بهار و وسایل آشپزی رویداد اجرا می شود از طریق مارس 11, و همچنین شامل مورد علاقه ما ظرف پخت و نام تجاری مورد علاقه فرقه های اجاق هلندی است که در حال حاضر 20 درصد ، اگر شما تا به حال Le Creuset وسایل آشپزی در لیست علاقه مندی های خود و در حال برنامه ریزی برای کوره های زیادی در این تابستان این یک زمان فوق العاده خوب به گیر یک معامله بزرگ است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de