Lensrentals کشف cracked سنسور مانت داخل برخی از آن Sony a7-سری اجاره ناوگان


اعتبار عکس: عکس ها و تصاویر (به جز این یکی) با مهربانی ارائه شده توسط Lensrentals.

به عنوان وعده داده شده Lensrentals است با بخشی از فعالیت دو فلنج-به-سنسور اندازه گیری تست این تست عکس-محور دوربین های دیجیتال جای دوربین های سینمایی.

به عنوان راجر و تیم خود را با دقت pored بیش از اندازه گیری هر دوربین سازگار آنها در دست است (تست دکل تنها کوه گزینه های کانن و سونی و دوربین های MFT) آنها کشف یک مورد در صد از Sony a7-سری دوربین های متحمل شده بود از غیر منتظره و سازگار شکست یک جزء کلیدی.

اگر چه راجر شروع کردن پست وبلاگ خود کانن اندازه گیری, ما قصد داریم برای شروع با سونی که در آن تعجب آور و در مورد کشف نهفته است. در مجموع Lensrentals تیم آزمایش 487 مختلف سونی فول فریم و APS-C بدون آینه بدن. برای کسانی که نگران در بدن تثبیت کننده تصویر (IBIS) را تحت تأثیر قرار خواهد فلنج-به-سنسور فاصله راجر زیر است می گویند:

“اول اجازه بدهید به ذکر است که ما پرسید و در جواب سوال “آیا IBIS سیستم تغییر فلنج-به-سنسور فاصله است.” ما در زمان برخی از دوربین های دیجیتال, اندازه گیری, آنها, قرار دادن لنز بر روی آن متمرکز در کارهای مختلف به اجرا IBIS و اندازه گیری دوباره حدود ده بار در هر. هر دوربین تا به حال یکسان اندازه گیری در هر زمان.’

یک نمای کلی از فلنج-به-سنسور اندازه گیری فاصله از تمام دوربین های سونی Lensrentals تست شده است. توجه داشته باشید مقیاس در تمام این نمودارها: این نمودار 0.1 میلی متر به +0.1 میلی متر است.

با این بحث پیچیده راجر ارائه یافتههای کلی برای سونی دوربین های بدون آینه (در بالا دیده می شود) قبل از اینکه بیشتر تقسیم این دوربین سونی, بدن, گروه بندی سونی a9 و سونی APS-C دوربین با هم و دسته بندی تمام a7-سری دوربین بدن با هم. راجر گروه بندی داده ها در این راه به دلیل a9 و APS-C مدل ” نگاه[اد] شگفت انگیزی,’ با حداقل تغییرات در حالی که a7-سری نشان داد و نه دراماتیک تغییرات به خصوص با پرت.

این است a7-سری نمودار نشان a7R سوم (آبی) a7R IV (قرمز) و a7 سوم (زرد). توجه داشته باشید که تعداد غیر معمول از نقاط دورافتاده در افراط و نمودار.

بعد از تست هر واحد راجر کشیده 28 پرت برای بازرسی بیشتر (5.75 درصد از دوربین های سونی تست شده). در حالی که تعداد کمی از آنها نیاز به لنز پیچ محکم و یا به طور کامل جای خود را به اصلاح فلنج-به-سنسور فاصله وجود دارد تعدادی از واحدهای ایستاده است که به عنوان ” بزرگ دورافتاده.’ پس از بازرسی نزدیک راجر و تیم او کشف تعدادی از این واحدها به حال غیر منتظره تر و جدی تر موضوع: وجود یک شکستگی بین سنسور کوه و ثبات سیستم.

پیکان امتیاز به شکسته سنسور-به-IBIS کوه داخل Sony a7-سری دوربین.

همانطور که می بینید در Lensrentals’ a7R III teardown, سونی مانت سنسور به یک بشقاب پلاستیکی که متصل به IBIS سیستم از طریق سه پیچ. در دو ” بزرگ پرت واحد صفحه های پلاستیکی سنسور نصب شده است تا به حال شکسته; دو نفر دیگر تا به حال پیچ که تا به حال جابجا شدم و راه خود را پیدا می کند و یکی تا به حال آنچه به نظر می رسد یک خستگی فلز نوع شکستگی در کوه; و تا به حال یک ‘آواره شکستگی سنسور قاب” بود که به اندازه کافی جدی به موسیقی پاپ کلیپ حفظ.

پیکان امتیاز به تب که در آن نگهدارنده کلیپ قرار است به امن است.

در حالی که اینها همه مسائل جدی است که افزایش نگرانی راجر می گوید او شگفت زده شد به درک ‘دوربین واقعا نمی نشان می دهد مقدار نقصان.’ او می گوید:

‘اگر شما تا به حال فقط نشان داده شده است, من این عکسها را بالاتر از من انتظار می رود پیام های خطای وحشتناک, تصاویر چیزی دراماتیک. این اجاره به طور منظم به مشتریان خوشحال بودند با آنها ما 64-نقطه tech بازرسی تصویب شد قبل و بعد از هر اجاره.’

حتی پس از ساعت ها تست استرس توسط Lensrentals’ با تجربه ترین techs تنها شکایت آنها تا به حال با این واحد شکسته شد و همان جزئی شکایت چند مستاجرها اشاره کرده بود در گذشته از جمله “به نظر می رسد تصاویر ممکن است کمی نرم در یک طرف” یا ” شاید ثبات است نه کاملا به عنوان خوب به عنوان آن را باید.’

راجر می گوید به نظر می رسد به عنوان اینکه یک شکسته کوه (به یاد داشته باشید وجود دارد سه پیچ برگزاری سنسور به IBIS واحد) به نظر نمی رسد که بسیار تحت تاثیر قرار به طور کلی عملیات, اما نشان می دهد اگر دو مانت شد به شکستن آن خواهد بود به احتمال زیاد به علت مسائل قابل توجه.

راجر می گوید: کرک در این تصویر آواره کوه در حدود 0.5 mm, اما با وجود این چشمگیر جابجایی مرکز سنسور منتقل شده بسیار کمتر از آن است.

ضعیف مانت و شکسته اجزای صدا ترسناک اما در مجموع کمتر از 2% از Lensrentals’ دوربین سونی سهام داشت لنز مسائل و تنها 1.6 درصد رنج می برد از سنسور کوه مشکل است. که یک تعداد ناچیز از دوربین های داده شده چقدر بزرگ اجاره ناوگان است اما با توجه به این هستند اجاره دوربین و از آن زمان ساعت شدید بازرسی از پرت نمونه توجه کنید حتی کوچکترین تاثیر در کیفیت تصویر آن را سخت به می گویند که چگونه جدی این موضوع واقعا در شرایط عملی.

ضعیف مانت و شکسته اجزای صدا ترسناک اما در مجموع کمتر از 2% از Lensrentals’ دوربین سونی سهام داشت لنز مسائل و تنها 1.6 درصد رنج می برد از سنسور کوه مشکل

هنوز هم هر چند هر نوع شکست مثل این مورد و هر دو راجر و DPReview تماس سونی به اطلاع آنها از Lensrentals’ پیدا کردن و درخواست اظهار نظر در مورد این موضوع.

با دوربین سونی اطلاعات از راه آن را بر روی دوربین های کانن. درون داده راجر کشف چند خیلی چیزهای جالب. اول فلنج-به-سنسور فاصله در عکس دوربین نمی متفاوت است و بیش از هر زن در کانن دوربین های سینمایی. دوم از 11 دوربین (از 478 کانن دوربین های DSLR تست شده) که راجر کشیده برای بازرسی دقیق تر با توجه به تغییرات همه آنها یا 5D IV یا 1DX بدن یعنی pro بدن.

یک نمودار نشان دادن تنوع کانن دوربین های DSLR Lensrentals تست شده با پرت برجسته شده است. دوباره توجه داشته باشید مقیاس این گراف: این نمودار 0.1 میلی متر به +0.04 میلیمتر است.

پس از بازرسی بیشتر از بیشتر تحت تاثیر قرار بدن دوربین راجر کشف هر یک از آنها تا به حال سابقه یک قطره یا مورد نیاز ‘قابل توجه داخلی کار’ پس از اجاره در یک زمان یا دیگر. او همچنین اشاره می کند آن را حس می کند این دوربین ها بیشتر در معرض آسیب در هنگام ضربه و یا کاهش یافته است با توجه به تمایل برای این دوربین برای استفاده در شدیدتر شرایط و با دیگر سنگین تر لنزهای تله است که می تواند به راحتی خم کوه ‘به دلیل نیروی متناسب با جرم و تمام.’

راجر نتیجه گیری اطلاعات خود را با یک شکست از تنوع در 138 چهار سوم میکرو دوربین: 82 پاناسونیک واحد 36 Olympus واحد و 20 Black Magic Pocket Cinema Camera 4K واحد است.

تفکیک های مختلف میکرو چهار سوم دوربین مدل Lensrentals تست شده است.

به طور کلی تنوع بین واحد ثابت می شود نسبتا حداقل با پنج دوربین در حال پرت. از این پنج دوربین های دیجیتال, چهار فرستاده شده بود بازگشت به کارخانه به خود سنسور جایگزین و یک شاتر جایگزینی. راجر یادداشت های پنج دیگر چهار سوم میکرو دوربین نیز به حال خود سنسور جایگزین شد و در عرض اسمی تنوع طیف بنابراین اصلا فرض کنیم تمام دوربین های با سنسور تعویض خواهد شد که غیر طبیعی فلنج-به-سنسور اندازه گیری فاصله.

در بسته بندی های راجر آمده است که در حالی که آن را ممکن است شده ایم به نظر می رسید غیر ضروری برای اندازه گیری فلنج-به-سنسور فاصله هنوز هم دوربین آن را ثابت کرد فقط به عنوان مفید به عنوان آن را با دوربین های سینمایی. این تیم در بر داشت قابل مسائل در حدود 2 ٪ از آن هنوز هم دوربین ناوگان با تشکر تست و راجر خود عبارت ‘به من که یک چیز بزرگ است […] بزرگ به اندازه کافی است که ما نیاز به یک دوم Denz ابزار برای عکس techs پس یکی از اولین و در حال حاضر در انحصار این ویدئو ،

دفعات بازدید: مقاله کامل در Lensrentals.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de