ذرت شیرین: بهترین راه برای آن را انتخاب کنید, پوسته, آن, آن را طبخ و خوردن آن

وجود دارد بسیاری از سبزیجات به غذا خوردن در فصل تابستان اما ذرت شیرین یکی از سبزیجات مهمتر مرتبط فقط به تابستا

توسط DASTESALAMATT در 11 تیر 1399

وجود دارد بسیاری از سبزیجات به غذا خوردن در فصل تابستان اما ذرت شیرین یکی از سبزیجات مهمتر مرتبط فقط به تابستان است. شما می توانید پیدا کردن یک خوب ذرت تازه قبل از ماه ژوئن که در آن من زندگی می کنند و سپس از آن زمان به پر کردن در آن شیرین و ترد رضایت بخش گوش ، اگر شما آماده برای شروع در تابستان از خوردن ذرت شیرین و یا به دنبال یک راه بهتر برای آن را انتخاب کنید و یا پوسته آن و یا یک دستور العمل جدید را امتحان کنید از اینجا شروع کنید.

اما صبر کنید شما می گویند ذرت و حتی سبزی? برای برخی از دلیل من 3 ساله معتقد است که این طور نیست. "این احمقانه است!" او اصرار روز دیگر. دلیل این است که ذرت شیرین است که شیر سفید-زرد ، اما او اشتباه است البته: ذرت است که در واقع یک سبزی. حداقل برخی از زمان! کل گوش از ذرت است که در واقع به عنوان یک سبزی. اما کرنل به تنهایی یک دانه (ذرت یکی از بزرگ کشاورزی گنجینه های از دنیای جدید). و از لحاظ فنی اگر شما ظاهر که هسته به پاپ کورن و خوردن آن به عنوان یک دانه از آن می تواند به نام یک میوه است. بنابراین ذرت گیاهی است دانه و میوه همه نورد را به یکی. خیلی باحال ،

عشق شیرین ذرت? در اینجا پنج چیز شما باید واقعا می دانم و شما را مطلق ذرت-غذا خوردن اوج این تابستان.

چگونه برای انتخاب بهترین ذرت

می خواهید برای انتخاب بهترین و شیرین ترین ذرت در هر زمان ؟ استفاده از این راهنمایی.

بهترین راه برای دانه کردن ذرت

هنگامی که شما ذرت خود را از آن زمان به پوسته آن و (اگر شما فقط در آن به صورت دانه!) زیپ آن دانه کردن بلال. (و فراموش نکنید که برای سعی کنید قانون مهاجرت و ملیت را درخشان هسته ذرت نکته).

بهترین راه برای طبخ ذرت

یکی دیگر از روش های ما واقعا به شما نیاز به دانستن لذت خالص از کره را داخل ذرت! این ظهور در تابستان گذشته به عنوان یک wildly محبوب راه برای طبخ ذرت و ما در حال رفتن همه را در این تابستان در آن است. شما حتی می توانید آن را در فوری گلدان!

چگونه به جوش ذرت در چوب بلال

خوب, بنابراین شما می خواهید فقط به جوش ذرت ساده راه قدیمی از مد افتاده. چه مدت می توانم به شما انجام این کار ؟ را در یک قابلمه بزرگ آب شور به جوش و جوش shucked تازه ذرت در چوب بلال برای 4 دقیقه برای ترد و فقط برداشت طعم و مزه. اگر شما می خواهید آنها را کمی نرم تر جوش به مدت 6 تا 8 دقیقه.

شما می توانید طبخ ذرت در مایکروفر استفاده کرد ؟

چرا بله, شما می توانید طبخ ذرت در مایکروفر! در واقع با پخت و پز آن را به سرعت در مایکروویو (فقط حدود 3 دقیقه یا بیشتر در هر گوش) شما نیز آن را آسان تر برای پوسته. در اینجا چگونه است.

هیچ ذرت تازه? چه چیزی را جایگزین.

بهترین راه برای استفاده از باقی مانده ذرت

خریداری بیش از حد ذرت? (آن را بسیار آسان به انجام این کار!) پستی آن ذرت دانه کردن بلال و فقط پرتاب ذرت در فریزر. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

شما همچنین می توانید پرتاب که ذرت به frittata یا ماکارونی غذای مرکب از گوشت وارد. و یا گرفتن یکی از این بسیار خوشمزه دستور العمل های ذکر شده در زیر.

بیست و دستور به ارزش یک طبقه تحت پوشش در ابریشم ذرت.

چه شما دستور العمل های مورد علاقه و یا استفاده از ذرت? هر راه مورد علاقه به طبخ آن ؟

31 روز از سبزیجات: چگونه به سقوط در عشق با سبزیجات در 31 روز است. چگونه بسیاری از این سبزی پر زرق و برق شما خورده این ماه ؟ نگاهی به کل لیست و ما جولای چالش به خوردن هر یک!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب