نور در مقابل تاریکی شکر قهوه ای: معامله چیست ؟

شما احتمالا باید یک لیست طولانی از آیتم های شما نیاز به نگه داشتن نگردند در خانه در همه زمان ها: قهوه, خمیر دندان, مطبوع, قهوه, تخم مرغ, آبجو bandaids, قهوه, ضد عفونی کننده دست و مواد شوینده رختشویی و کاغذ توالت… شما رو تا حد زیادی به مراقبت از آن را قابل فهم است که شما همیشه نمی باید هر دو قهوه ای روشن و قهوه ای تیره قند در دست هر زمان که تمایل به پختن چیز اعتصاب. تنها با داشتن یک پیروزی!

و در عین حال برخی از دستور العمل تقاضا نور و دیگر تاریک است. خبر خوب این است که نور و تاریکی شکر قهوه ای قابل تعویض هستند: شما در حال رفتن به خود را خراب کردن کوکی های خود را فرو ریختن و یا نان موز با مبادله یک دیگر.

اما اجازه دهید نگاهی به یک گام به عقب: چه حتی است شکر قهوه ای? تصفیه شکر قهوه ای (به عنوان مخالف به قهوه ای خام قند مانند turbinado یا muscovado) است که به سادگی شکر سفید با علاوه بر این از ملاس. و مقدار ملاس است که وجه تمایز قهوه ای روشن (کمتر ملاس) از قهوه ای تیره (بیشتر). شکر قهوه ای تیره در واقع حاوی تقریبا دو برابر مقدار ملاس به عنوان نور (6.5 درصد نسبت به 3.5%) می دهد که آن را غنی تر و طعم کارامل.

در حالی که نور و تاریکی شکر قهوه ای ها قابل تعویض آنها نیست دقیق جایگزین. با استفاده از شکر قهوه ای تیره هنگامی که یک دستور غذا خواستار نور را به محصول نهایی خود را بیشتر طعم و مزه قوی و یک رنگ تیره تر است و ممکن است کمی تحت تاثیر بافت. به دلیل اسیدی ملاس در واکنش با جوش شیرین, استفاده از شکر قهوه ای تیره در محل نور ممکن است باعث بالاتر افزایش و/یا گسترده تر گسترش یافته است. این احتمالا چیزی است که شما متوجه خواهید شد مگر اینکه شما در حال انجام در کنار آزمون دو دسته اما آن می تواند یک دلیل که کوکی های خود را نمی آمد دقیقا مانند آنهایی که در این عکس.

همچنین شایان ذکر است که بیشتر به شکر قهوه ای از دستور العمل های تماس برای کل جام, به عنوان مخالف به یک زن و شوهر از قاشق غذاخوری—بزرگتر تاثیر یک تعویض خواهد شد. اگر شما دستگاه های همزن با هم ترشی و شما فقط باید نور و شکر قهوه ای و NBD. اما اگر شما در حال پخت نان کیک را که برای تماس های عظیم 1¾ فنجان شکر قهوه ای تیره برای streusel, شما احتمالا می خواهید برای گرفتن دست خود را بر روی چیزهای درست پس خیلی از عطر و طعم است که از رفتن به آمده اضافی ملاس.

تمام که می شود گفت اگر شما فقط رفتن به نگه داشتن یک نوع در دست اجازه دهید آن را نور و شکر قهوه ای. آن را شایع تر است و کمی متنوع تر با توجه به زیرکانه طعم و بسیاری از نرم افزار نانوا (مانند Dorie greenspan جوآن چانگ و سارا Kieffer) استفاده از آن برای توسعه دستور العمل های خود را.

فقط آن را اضافه به لیست ذهنی از کاغذ توالت.

بشقاب سفالی کوچک!

This image may contain Muffin Food Dessert Creme Cake Cream Cupcake and Bread

کدو گردوی سفید نارگیل و زنجبیل کلوچه

مانند بهترین شکل ممکن شکوه صبح کلوچه اما با رنده کدو گردوی سفید به جای هویج. کدو فصل شروع می شود در اوایل پاییز. نگاه بسیار محکم و سنگین, کدو, با, تازه, به دنبال ساقه. پوست باید صاف و اخلاقی خوبی برخوردار باشد. اندازه فرقی نمی کند در عطر و طعم اما کدو با گردن به طور کلی راحت تر به پوست کندن و شکستن.

مشاهده دستور غذا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>