وجود دارد هیچ زمانی بهتر به... نوبه خود یک باشگاه کتاب به یک دادوستد باشگاه

ما صرف زمان بیشتری را در خانه های ما از همیشه قبل از. در "وجود دارد هیچ زمانی بهتر به..." ما را به اشتراک بگذا

توسط DASTESALAMATT در 9 خرداد 1399

ما صرف زمان بیشتری را در خانه های ما از همیشه قبل از. در "وجود دارد هیچ زمانی بهتر به..." ما را به اشتراک بگذارید کمی پروژه های ما در نهایت برسه به. این هفته: از سرگیری مبادله اقتصاد است.

اولین نشست باشگاه کتاب من با حضور شش ماه پیش. ما به عنوان خوانده شده Circe توسط مادلین میلر و میز قهوه سرریز با تنقلات مناسب برای خدا: خانه گیاهان و بتها ا, مربا انجیر, پنیر بز, انگور, زیتون, طبیعی, شراب و بیکن پیچیده هالاپینیو پوپر می گذارد.

من به سرعت متوجه شدند که باشگاه کتاب نبود ادبی در مورد تجزیه و تحلیل (حتی اگر ما تا به حال به طور رسمی نام این گروه چت "باشگاه کتاب نه یک میان وعده باشگاه"). آن را بهانه ای برای نوشیدن بیش از حد در یک شنبه شب و در مورد بحث ما exes. آن را یک شب خاص در ماه که در آن دانیل های گیاهی باعث می شود یک استثنا می خورد و کالباس.

در مارس 18, هنگامی که ما با هم به بحث در مورد خواهر قاتل زنجیره ای توسط Oyinkan Braithwaite این موارد COVID-19 در فلوریدا شروع به پریدن کرد از 216 به 328. با چشم انداز از یک جلسه در شخص اتفاق می افتد هر زمان به زودی به ما تبدیل تمرکز ما برای ما درست احساسات مشترک: کانل های زنجیره ای در Hulu را مردم عادی (از آن ما بود در ماه دسامبر کتاب) و مواد غذایی است.

استفانی پدر یک جعبه بامیه و او ارائه آن به گروه. مونیکا تصویب آن را به من به همراه همسر کیمچی (استفاده می شود بعد در برنج سرخ شده و در یک pastrami باگت), فلفل, ژله و گیاهی رازیانه بستنی. من به او آب نبات آوردم بازگشت از ژاپن در ماه اکتبر یک ظرف برنج را با حلزون اسکالوپ من ساخته شده در donabe و یک زن و شوهر اشپزی نه چندان ظریف-تذکر در مورد او به دنبال برای برخی از پروژه ها به ما هر دو احساس بهتر است.

و به دلیل قرنطینه اندود شده تا به خوبی با میامی گرمسیری زمان برداشت ما معامله می شود تولید کند. روز طولانی گیر کرده در خانه به من (خوب من) هم به اب چیزی را گرفتن ده ها تن از قطره لیمو فلفل از باغ من است . دانیل ارائه قلمه از او chaya درخت اسفناج انواع که سمی اگر شما نمی طبخ برگ dragonfruit و امضای جم, تازه ساخته شده از گیاهان و بتها ا در حیاط. او با الهام از راشل به ارائه گلابی خاردار لنت او شده است می خواهم تبلیغ.

کسانی که نمی باید یک باغ پیدا چیزهای دیگر به تجارت: خمیر ترش استارت, مبلمان, وابسته به عشق شهوانی, کارت پستال. من فرستاده کریستی a Montessori, معلم, لینک رایگان تغذیه آموزش و پرورش از یک موسسه خیریه من داوطلب با نام موضوعات مشترک. در جایی در امتداد خط, نام, چت, رسما rebranded به "به اشتراک گذاری باشگاه 🍞."

تدارکات های IRL شد sussed در پیشبرد. ما هماهنگ دست آف از طریق یک صفحه گسترده گوگل, عینک و ماسک و دستکش و کاهش یافته و این کالا در خارج که در آن نقطه ما می خواهم متن. گاهی اوقات ما می خواهم بگویم سلام از شش پا را, گاهی اوقات بیش از یک حصار.

در مارس 9th, روز قرار بود ما را به شاید به بحث در مورد وجود دارد, وجود دارد by Tommy نارنجی میامی ممنوع اجتماعی در ventanitasکوبا قهوه ویندوز. این موارد تایید شده در فلوریدا بودند به 16,364 و مرگ و میر در کشور آمار 354.

خانه به تنهایی به جای احاطه شده توسط دوستان من دو غوطه ور انگشت من در گواوا جم—آن را فقط به عنوان خوب به عنوان من به یاد از ما Circe گسترش یافته است. من انتخاب را به نگاه در سمت روشن و سپاسگزار من نیست که برای به اشتراک گذاشتن اما من دست در فرد می انجامد. برخی از آنها در این کتاب و برخی از آنها در آن شراب است. همه ما در آن بودند برای شرکت و همه ما زخم با یک سیستم پشتیبانی برای جهانی همه گیر. گاهی اوقات ما به اشتراک بگذارید کالا اما هر روز ما به اشتراک بگذارید زمانی که ما احساس سرخوردگی, عصبانی, غمگین, و یا به تنهایی.

پاتریشیا Azze یک نویسنده مستقل و استراتژیست رسانه های اجتماعی در میامی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im