ساخته شده فقط در راه اندازی جدید دو Cookware قطعه است که مناسب برای پخت و پز (و فراتر از آن!)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد بدون توقف ساخته شده در! DTC وسایل آشپزی شرکت لگد کردن ممکن است با راه اندازی یک کلاسیک fry pan در یک محدود-نسخه رنگین کمانی بنفش (آن فروخته شده در روز!), و آنها در حال پایان دادن به ماه با راه اندازی دو فوق العاده باهوش و محصولات کاربردی: آبی, فولاد کربن, فولاد, کوره, ماهی تابه و ظرف ورق که تضمین شده است برای شادی (و در دسترس) به تابستان خود را در پخت و پز و فراتر از آن! هر دو مورد در حال حاضر در دسترس برای پیشسفارش در حال حاضر خواهد شد و کشتی آغاز ژوئن 12 . اما با توجه به ساخته شده در تاریخ به طور مداوم فروخته محصولات ما به شما توصیه نمی نگه دارید اگر شما به فکر گرفتن یا ماهی تابه. بدون ado بیشتر, اجازه دهید یک نگاهی از نزدیک در هر دو از راه اندازی جدید!

آبی, فولاد کربن, فولاد, کوره, ماهی تابه

11-inch, فولاد کربن, فولاد, کوره, ماهی تابه الهام گرفته شده است ساخته شده در فرقه های مورد علاقه آبی جراحی ماهی تابه نگه می دارد که فروش است. تنها تفاوت ؟ این تابه دارای 62 فاصله خروجی سوراخ است که اجازه می دهد تا حرارت از کوره و یا شعله (تا 1200 F!) به کاراکتر مواد غذایی به کمال مطلق. تابه وزن آن کمی بیش از سه کیلو و فوق العاده سبک و مناسب برای بسته بندی برای سفر کمپینگ. آن را نیز نصب شده با ساخته شده در امضا دسته منحنی است که باعث می شود آن را آسان به تلنگر و پرت کردن غذا بدون قرار دادن فشار بر روی مچ دست خود را. در حالی که شما می توانید با استفاده از تابه در هر نوع از کوره و یا بیش از یک شعله باز آن را نیز دستی برای weeknight کباب روی اجاق گاز یا در فر. به علاوه سطح نچسب ساده برای تمیز کردن و ماشین ظرفشویی امن.

خرید: آبی, فولاد کربن, فولاد, کوره, ماهی تابه, $75

که از این آیتم شما در حال اضافه کردن به سبد خرید شما? اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>