بسیاری از شرکت های هواپیمایی ممنوعیت الکل در پرواز با توجه به COVID-19

شما ممکن است در حال حاضر حدس زده است که مسافرت هوایی در حال رفتن به نگاه بسیار متفاوت برای آینده قابل پیش بینی

توسط DASTESALAMATT در 29 خرداد 1399

شما ممکن است در حال حاضر حدس زده است که مسافرت هوایی در حال رفتن به نگاه بسیار متفاوت برای آینده قابل پیش بینی (و احتمالا برای همیشه). اما چیزی است که شما نمی ممکن است فکر کردن در مورد? چگونه این همه ممکن است خود را تحت تاثیر قرار اواسط پرواز bloody Mary عادت.

در حالی که الکل فروش برای استفاده در خانه سر به فلک کشید در پناهگاه در خانه, سفارشات, است که به احتمال زیاد تا حد زیادی به کار با جایی که مردم نمی توانند نوشیدنی در حال حاضر: هر جای دیگری. و که شامل در هواپیما, گزارش سی ان ان فهرستی که Delta Air Lines, American Airlines, EasyJet, KLM و ویرجین استرالیا باید همه به طور قابل توجهی کاهش می یابد یا قطع تمام نوشیدنی های الکلی در طول پرواز است.

هر هواپیمایی رها شده است تا حدودی خود را به تدبیر یک طرح ایمنی هر چند تقریبا تمام اروپا و بسیاری از آنهایی که در آمریکا در حال حاضر نیاز به ماسک صورت پوشیده می شود و در طول پرواز به غیر از وعده های غذایی. و یکی از ساده ترین راه برای به حداقل رساندن زمان غذا و تعامل بین آگهی و کارکنان است که برای از بین بردن نوشیدن خدمات. دلتا را متوقف کرده است و تمام مشروبات الکلی و خدمات در آمریکا و خطوط هوایی آمریکا است و به همین محدود الکل خدمات به مسافت طولانی بین المللی راه.

طولانی سقوط هواپیمایی خدمات از وعده های غذایی کامل برای گاه به گاه میان وعده و گران کوکتل شده است بسیار مورد بحث و بلند مدت در حال حرکت است اما این بیماری همه گیر ممکن است تحویل ضربه نهایی بر روی این ایده است که یک مسافر زمان در هوا باید با چیزی جز بهر خدمات است. بله در حال حاضر از آن چیزی است که امن ترین اما با توجه به کلی مسیر و احتمال طولانی مدت مسائل اطراف COVID-19, آن بعید به نظر می رسد که مردم با دیدن این هواپیما بطری های خود را در سینی جداول در هر زمان به زودی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب