بیش از 2 دهه به بعد, Robin Davis' جنگ ستارگان آشپزی دلخوشیها طرفداران از تمام سنین

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.بیست و یک

توسط DASTESALAMATT در 15 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بیست و یک سال پیش در یک کنفرانس اتاق دور دور — خوب در سان فرانسیسکو — Robin Davis نشستم با این تیم در وقایع کتاب به اشفتگی فکری موقتی چه خواهد تبدیل به ستارگان آشپزی: Wookie کوکی ها و دیگر کهکشانی دستور العمل های. بزرگترین چالش این ماموریت ؟ برای نوشتن یک کتاب آشپزی در شش هفته بدون یک قدم اشتباه که حتی سرسخت ترین جنگ ستارگان طرفداران و آزمون زمان ایستاده.

این واقعیت است که دیویس قادر بود برای به انجام رساندن ماموریت خود را بدون هیچ گونه عمده موانع و نوشتن یک کتاب آشپزی است که مردم هنوز از او بپرسید در مورد بیش از دو دهه بعد از آن تنها می توان با یک چیز: نیروی قوی با این یکی.

ما با او در این سال برای روز جنگ ستارگان به یاد در مورد او فیلمهای آمار کتاب آشپزی, دستور غذا ساخته شده است که کتاب معروف و خوشمزه تر behind-the-scenes اسرار.

بود کتاب فروش سخت یا آسان اجرا بشه ؟

در واقع وقایع کتاب نوع تن به تن آن به من! آنها انجام یک بسته با Lucasfilm. در آن زمان من مشغول به کار بود برای سان فرانسیسکو کرونیکل بخش مواد غذایی و آنها را به دیدن اگر من علاقه مند شد.

وجود دارد یک زن و شوهر از هشدارهای هر چند. یکی از آنها این بود که ما تا به حال به نوبه خود آن را در اطراف در شش هفته است که واقعا مقدار کوتاه از زمان. من به اندازه کافی گنگ می گویند مطمئن! من هرگز تا به حال نوشته شده از یک کتاب آشپزی قبل و این یکی از نوع بدون ذهن و بسیار خوشحال.

چه آن را مانند به آمده تا با جنگ ستارگان دستور العمل? آیا شما یک گیک تیم ملی کمک کند ؟

ما نشسته در یک بعد از ظهر جمعه و brainstormed چیزهایی که ما می خواستیم شامل. خیلی از کتاب ها این خنده دار قافیه مانند Wookie کوکی ها و Yoda نوشابه. و سپس از ما وجود دارد مانند, " چه هستند برخی از چیزهایی که ما می تواند انجام دهد؟' این همه بسیاری از سرگرم کننده است. من به یاد داشته باشید صرف چند ساعت خنده قاه.

وجود دارد هر چیزی پیچیده در این کتاب خاص و ما می خواستیم آن را به بچه پسند. در بسیاری از سال پس از آن منتشر شده است, من تا به حال مردم به من بگویید که آنها با استفاده از آن به عنوان یک پایه کتاب پخت و پز بیش از حد. همه از دستور العمل های مورد نیاز برای چیزهایی که ساده و آسان به درک و نوشته شده است برای غیر سختگیر کودکان و نوجوانان و یا کسانی که فقط می خواستم به طبخ.

چه شد دستور شاخه بود ؟

من آرزو می کنم من تا به حال شده است در مجموعه ای که آنها تیراندازی شد این کتاب. ما تا به حال حقوق به استفاده از مجسمه و که فوق العاده بود. همه از آثار هنری انجام شد ، هیچ Photoshopping. من همیشه بحث در مورد هان-برگر که تا به حال یک قطعه از نخ با رنگ بر روی آن که قرار بود به مانند سس گوجه فرنگی. همه چیزهایی که ما می توانید انجام دهید بر روی یک کامپیوتر در حال حاضر آنها در واقع در یک استودیو و خیلی باحال بود. که درخشان ترین بخش از کتاب هنر.

ستارگان fanbase است که معروف شدید. چگونه پاسخ آنها به این کتاب ؟

من قصد دارم به صدای بسیار قدیمی است. آن را 1997. بنابراین ما نیست که فوری شیر به مردم است که ما در حال حاضر با رسانه های اجتماعی. به وضوح آن را زده وتر با افرادی که واقعا آن را دوست داشتم و در حال حاضر وجود دارد در تمام نسل های جدید که با استفاده از آن. من انجام بسیاری از چیزهایی که در زندگی حرفه ای من است و هنوز هم تعدادی در چیزی است که مردم به ارمغان خواهد آورد تا به من. هر گونه بازخورد ما بدست شده است واقعا مثبت است. من و بعد فورا رفت واز یک شخصیت اشتباه و یا هر چیزی شبیه به آن.

است وجود دارد یک فراری فن دستور العمل های مورد علاقه در این کتاب ؟

قطعا کوکی ها. آنچه که من دوست دارم در حال حاضر این است که مخاطبان در حال حاضر بسیار جوان و مخاطبان است. من یک تظاهرات پخت و پز و امضای کتاب چند سال پیش و 3-4-5 ساله شد دور توسط ایده Wookie کوکی ها. هنگامی که شما یاد بگیرند که شخصیت آن چیزی است که آنها می دانند. کوکی ها بسیار جهانی است.

مورد علاقه شخصی من است هر چند Yoda نوشابه. من ساخته شده آن را در تابستان گذشته هنگامی که ما با داشتن یک cookout. این شربت ابلیمو با یک حرکت شبیه چمچه زنی بستنی میوه. ما ساخته شده آن بالغ با کمی ودکا.

چگونه خواهد بود شما به روز رسانی این کتاب را اگر شما آن را نوشت امروز (اگر در همه)?

من می خواهم نگه داشتن همه چیز خیلی راه آن بود. این می تواند با توجه به کتاب دیگری فکر می کردم چرا که وجود دارد خیلی بیشتر است که رفته است در داستان. شما می توانید آن را کمی متفاوت به صورت های مختلف طرفداران. برخی از دستور العمل های بالغ نسخه— من مطمئن هستم که من را تغییر دهید, اصلی, اما من فکر می کنم شما می توانید به آن اضافه کنید. که ممکن است یک سری کامل از کتاب آشپزی برای مقابله با.

آیا شما تا به حال بیمار از صحبت کردن در مورد این کتاب ؟

من فکر می کنم آن را بسیار سرگرم کننده! من انجام بسیاری از تلویزیون های محلی در کلمبوس—همیشه وجود دارد کسی که می خواهد به بحث در مورد آن. وجود دارد و بسیار جدی است که گروهی از مردم که فقط عشق مارس 4th. چگونه می تواند به شما در پشت آن است؟!

چه Kylo رن را برای یک میان وعده نیمه شب?

OMG. احتمالا نسخه خود را از توله سگ chow. اما من نمی دانم آنچه که خواهد بود. شاید این امر می تواند نوع minty و chocolatey.

چه راز ساخت شیر آبی در خانه ؟

به خوبی رنگ آمیزی مواد غذایی است راز! ژل به جای مایع است. شما می توانید سعی کنید به آن را با رنگ طبیعی اما آبی نیست دقیقا در طبیعت وجود داشته باشد راه آن را در ژل. خوب ژل رنگ آمیزی مواد غذایی قرار داده و فقط چند قطره.

ما خواسته رابین برای توصیف off-the-top-از-او-سر برخی از مورد علاقه ستارگان دستور:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im