قارچ: بهترین راه برای انتخاب آنها آنها را طبخ و خوردن آنها

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

قارچ کوچک تجملات نباتی جهان: غنی گوشتی حاوی مرزه زمانی که پخته شده. وجود دارد تنها چیزی که در مورد طعم و مزه قارچ است که ما حریص برای آنها مانند کوتوله تعقیب آنها را به طبخ به مارسالا مرغ و استیک راهنمایی. اما چه چیزی باعث می شود یک قارچ به ارزش خوردن? می خواهید به خوردن بیشتر از آنها ؟ از اینجا شروع کنید.

چند قارچ حقایق و ایده های خوب به جرقه اشتها خود را.

در حال قارچ واقعا سبزیجات ؟

Botanically? هیچ قارچ نیست و سبزیجات است. آنها حتی گیاهان, اما قارچ. Culinarily بله قارچ درمان می شوند به عنوان سبزیجات و آماده عمدتا در غذاهای خوش طعم.

در حال قارچ خوب برای شما?

بله قارچ خوب برای شما! حتی اگر آنها نیست سبز و برگ دار مانند بیشتر کلیشه ای و سبزیجات و آنها را بسته بندی شده با ویتامین ها و بسیار کم کالری (اگر شما پیگیری از کالری و در نظر بگیرید که مهم به غذا خوردن و سبک). برخی از انواع قارچ ها به ویژه سرشار از ویتامین D.

بیشتر به راحتی یافت می شود قارچ های سفید دکمه قارچ.

در اینجا برخی از به نظر می رسد در انواع قارچ فراتر از اساسی قارچ دکمه سفید معمولا در بر داشت در فروشگاه مواد غذایی. از طریق کلیک کنید برای توصیف عکس, و بیشتر.

چگونه برای انتخاب بهترین قارچ

نگاه برای قارچ است که صاف و چاق و چله با هیچ چسبناک یا احساساتی نقاط. سعی کنید برای جلوگیری از قارچ و با بیش از حد قهوه در کلاه.

چگونه قارچ گذشته است ؟

قارچ باید در یخچال. آخرین آنها در بیشتر از یک هفته در یخچال و فریزر. این هوشمند به استفاده از قارچ تا به سرعت قبل از آنها تبدیل به قهوه ای و لزج بر روی کلاه خود را. بسیاری از زمان آن را بهترین فقط به ترک قارچ در فروشگاه خود را بسته بندی. در اینجا برخی از مشاوره در مورد ذخیره سازی آنها را.

با توجه به باشگاه لانه قرار دادن آمریکا, سگ, نگهداری باید دور از قارچ های وحشی که سخت هستند را شناسایی و به راحتی می تواند سمی باشد. فروشگاه خرید تجاری قارچ به طور کلی امن برای آنها به خوردن اما اغلب پخته با چربی و ادویه است که ایده آل برای سگ. مثل همیشه صحبت می کنند و به حیوان خانگی خود را به دامپزشک اگر شما هر گونه سوال و یا می خواهید تایید در خدمت شما مردم حیوان خانگی مواد غذایی است.

بهترین راه برای طبخ قارچ

آماده به طبخ یک ظرف غذا از قارچ ؟ از اینجا شروع کنید.

بهترین راه برای استفاده از باقی مانده قارچ

اولین طرح حمله اگر شما بیش از حد بسیاری از قارچ به آنها را طبخ در stovetop سپس یخ را در یک کیسه مهر و موم شده برای استفاده های بعدی به عنوان یک ظرف سمت و یا در خورش.

شما همچنین می توانید خشک قارچ در فر.

ما بالای 20 دستور العمل قارچ

بیست و کاملا moreish دستور العمل های خود را برای قارچ-دوست داشتن از روح.

چه شما دستور العمل های مورد علاقه و یا استفاده از قارچ ؟ هر راه مورد علاقه به طبخ آن ؟

31 روز از سبزیجات: چگونه به سقوط در عشق با سبزیجات در 31 روز است. چگونه بسیاری از این سبزی پر زرق و برق شما خورده این ماه ؟ نگاهی به کل لیست و ما جولای چالش به خوردن هر یک!

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de