من 3-عنصر نجات دهنده نامیده می شود, مینیمالیستی, شیلی ترد

هر جمعه صبح Bon Appétit ارشد تحریریه الکس Beggs سهام هفتگی از نکات برجسته این BA دفاتر از دستور العمل های جدید

توسط DASTESALAMATT در 13 اردیبهشت 1399

هر جمعه صبح Bon Appétit ارشد تحریریه الکس Beggs سهام هفتگی از نکات برجسته این BA دفاتر از دستور العمل های جدید برای اتاق درام به رستوران rec ها با برخی از عجیب و غریب (مواد غذایی) مسائل او را دیدم در اینترنت در پرتاب. آن را بهتر می شود: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما این نامه را قبل از هر کس دیگری.

چیزی به طبخ

در یک آشپزخانه بدون معمول من ادویه تیپ من اقتباس به من نیاز زیستی برای شیلی ترد با آنچه که من اسمش مینیمالیستی شیلی ترد. من آن را به سرقت برده از این دستور العمل استیک توسط اندی Baraghani. سه مواد تشکیل دهنده: Fry ورقه یا خرد شده و سیر را در هر چه روغن کم حرکت گرما تا زمانی که آن را browned و ترد بریزید و آن را به یک کاسه کوچک که در آن یک قاشق غذاخوری قرمز شیلی پرک در انتظار است. این نمک و فلفل را نجات داده است خسته کننده دسته ای از عدس تمام تخم مرغ نیمرو و شاید حتی ازدواج من. فقط شوخی من ازدواج نکرده. اما من شرط می بندم آن را!

چیزهایی ادویه تا: استیک کوتاه دنده با ترد سیر و شیلی نفت

عکس های لورا موری

مواد غذایی, رسانه های سود

مجله ادبی اطراف تاکو بل اما نه رسما مجاز توسط زنجیره ای آمد به من توجه در این هفته. به عنوان یک عاشق از ادبی و بی هنر من وسوسه به ارائه خود من شعر به تاکو بل فصلنامه:

یک بار وجود دارد یک دختر از هوستون.
که نمی تواند او را نگه دارید و تاکو بل toots در.
او خم شد و سریع
و گریه کردن با "ick!"
سپس متوجه شدم او زوم شد unmuted.

تصویر توسط GraphicaArtis/گتی ایماژ

بزرگ کیسه

تا به حال متوجه چگونه قهوه درست اجرا کردن ؟ به خصوص در یک خانواده پر از مردم است ؟ من قوانین را در بر داشت یک راه حل موثر برای این مشکل تکراری است که برای خرید motherload پنج پوند کیسه لوبیا از روشنفکران. حمل و نقل رایگان و همه چیز. آن را کمی بیش از یک ماه از عرضه است. من احساس نیاز به به اشتراک گذاری این خودی نکته با شما.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن