مادر بزرگ من بوده است ساخت این سالاد سیب زمینی برای 50 سال و بدون دستور دیگر در صدر آن

آن را غیر ممکن است حتی فکر می کنم در مورد سالاد سیب زمینی بدون مادر بزرگ من نسخه بلافاصله پس از آمدن به ذهن است. آن شده است یک عامل اصلی در تقریبا همه خانواده توابع زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید. پیکنیک و cookouts تنبل تابستان روز های شام عید پاک — شما نام آن را, سالاد سیب زمینی روی میز بود. از آنجایی که من در یک خانواده گسترده نبود از این سوال برای مادر بزرگ من را به بیش از 10 پوند برای این وقایع است. و او همیشه در جمع های اضافی ظرف را از یخچال برای من به خانه می برد.

او نسخه بدون زواید تنها با تعادل مناسب کرفس و پیاز برای بحران و عطر و طعم یک زن و شوهر از قاشق تند خردل قهوه ای به صورت پستی و گرد فلفل قرمز و جعفری خشک شده آن را به نگاه خوب است. آن را دور از هزاران نفر از دستور العمل های دیگر خارج وجود دارد برای سالاد سیب زمینی کلاسیک (در واقع Kitchn دستور العمل است که بسیار نزدیک) و در عین حال هیچ دیگران باید همیشه کاملا همسان است. حدس من این است چرا که آنها از دست رفته عشق و نوستالژی که با خانواده من نسخه.

من می دانستم که من نیاز به دستور, اما آن را به عنوان آسان که به سادگی با کپی کردن آن — مادر بزرگ من همیشه آن را از حافظه eyeballing مواد و مزه به عنوان او رفت. سال رفت و من بدون ذکر هر چیزی, اما با گذشت زمان من مادر بزرگ شروع به تبدیل شدن به یک کمی فراموشکار و پس از آن حافظه خود را کردم فازی و در نهایت او وارد مراحل اولیه زوال عقل است.

در طرح بزرگتر از همه چیز, سالاد سیب زمینی به نظر می رسید آنقدر بی اهمیت و در عین حال که بخش زیادی از او و چیزی که متصل به ما. من خوردن آن را برای بیش از 30 سال (آن شد نشانگر که برای من در نظر گرفته دیگر سالاد سیب زمینی) و من نگران این دستور بود برای همیشه از دست داد. اما ماه گذشته یک معجزه چیزی که اتفاق افتاده است: مامان من تصمیم گرفتم به بهترین شات در بازآفرینی آن را برای پسر من اول تولد و مادر بزرگ من به آشپزخانه آمد و بیشتر یا کمتر در زمان بیش از. در اینجا چیزی است: در حالی که حافظه کوتاه مدت ضعیف است او حافظه دراز تیز است و هر از چند گاهی او ما را شگفت زده.

به عنوان او به من پرداخت می شود توجه بسیار — من در مورد به دست این فرصت را به نهایت یادگیری طناب. من هم در نهایت آموخته ریشه از دستور: مادر بزرگ من شروع به ساخت آن بیش از 50 سال پیش زمانی که او و پدربزرگم و متعلق به اداره یک دلی!

چگونه به مادر بزرگ من سالاد سیب زمینی

درست مثل من با مامان, مادر بزرگ یکی نیست به صورت زیر دستور و یا اندازه گیری مواد. او را بیشتر از یک “تخم چشم همه چیز بازی شیر یا خط آن را در کاسه با هم مخلوط طعم و تنظیم در صورت لزوم” نوع طبخ است. استخوانی این دستور در زمان کمی به عقب و جلو با سوالات زیادی از من به گوشت از جزئیات مثل مادر بزرگ من اولویت برای پخت و پز سیب زمینی در کل به این دلیل او احساس می کند مانند آنها را نگه دارید بیش از حد آب و خیس زمانی که اولین بار خرد شده (من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از دستور العمل های است که می گویند در غیر این صورت و آن را سریع تر به مکعب سیب زمینی برای اولین بار, اما این چیزی است که مادر بزرگ من ترجیح می). اینجا این است که چگونه من مادر بزرگ, کلاسیک, سالاد سیب زمینی در خانه.

محل 5 پوند کل Yukon Gold سیب زمینی در یک قابلمه بزرگ پوشش با آب سرد و بجوش و خروش آمدن تا زمانی که مناقصه 30 تا 40 دقیقه. تخلیه سیب زمینی. هنگامی که به اندازه کافی خنک برای رسیدگی به آنها را پوست کنده و ریز ریز کردن آنها را به نیش می زنند به اندازه قطعات. جای خرد شده سیب زمینی خرد شده 4 ساقه کرفس, 1 کوچک خرد شده پیاز زرد, 2 فنجان سس مایونزو 1/4 تا 1/3 فنجان تند خردل قهوه ای را در یک کاسه بزرگ مخلوط کنید و با هم. اضافه کردن حلال نمک و فلفل سیاه تازه زمین به طعم و مزه. پوشش و در یخچال به مدت حداقل 30 دقیقه و به مدت یک شب قبل از خدمت. از بالا با یک نم شیرین, فلفل قرمز و جعفری (خرد شده تازه یا خشک شده) برای خدمت.

در Kitchn ما ویراستاران توسعه و اولین نام تجاری-دستور جدید در سایت در هر هفته. اما در خانه ما نیز باید خودمان سعی کردم-و-ظروف واقعی است که ما را بیش از و بیش از دوباره — چون کاملا به سادگی ؟ ما آنها را دوست دارم. Kitchn نامه های عاشقانه یک سری است که سهام مورد علاقه ما بیش و بیش از دستور العمل های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de