فر دماسنج را نشان می دهد خود را فر کثیف نهفته است

ما در ابتدا انتشار این مقاله نوشته شده توسط Alex زیر زنانه در سال 2017. مکنزی Fegan به روز شده آن را پس از آن

توسط DASTESALAMATT در 6 تیر 1399

ما در ابتدا انتشار این مقاله نوشته شده توسط Alex زیر زنانه در سال 2017. مکنزی Fegan به روز شده آن را پس از آن به منظور مشخص تر می شود با توجه به نوع فر دماسنج پیدا کنیم و بسیاری مفید است.

کوره ها مانند دانه های برف: آنها ممکن است همه نگاه تقریبا یکسان اما هر کدام منحصر به فرد است با خود خصلت و حقانیت. که برای تلفن های موبایل زیبا و دلفریب, اما در واقع نوع مشکل به دلیل آنچه در آن به معنی این است که خود را فر گرم متفاوت از بهترین دوستان خود را در فر که گرم متفاوت از کوره در BA Test ، مجموعه همه آنها را به 350 درجه و آنها همه در حال رفتن به حرارت به درجه حرارت های مختلف—تضمین شده است. اما چیزی است که شما می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که شما در حال پخت و برشته در دمای مناسب: خرید فر دماسنج.

در یک دنیای کامل شماره در شماره گیری خواهد مطابقت داخلی دمای فر. اما واقعیت این است که بسیاری از زمان وجود دارد یک اختلاف بین دستگیره و دمای واقعی: اجاق گاز خود می تواند در هر نقطه از درجه یک زن و شوهر به—در مورد اساسا ویرایشگر سارا Jampel را در فر—عظیم هفتاد و پنج کردن علامت. فر دماسنج طول می کشد که حدس و گمان از بازی با گفتن شما دقیقا چقدر داغ اجاق گاز خود است.

در حالی که یکی از کسانی که 7 دلار دماسنج که آویزان از خود را دندانه دار کردن فر که بهتر از هیچ چیز از آن ما نیست دما سنج از انتخاب. برای یک, هر بار که شما برای باز کردن فر خود را به بررسی شماره گیری دما در خود را با صبر و حوصله از پیش گرم فر به سرعت در حال کاهش مییابد. (این است که چرا هنگامی که شما در قرار دادن کیک در فر, شما باید بسیار آنها را به تنهایی ترک.) کسانی که دار بچه ها کمی هم تمایل به گرفتار شدن و یا سقوط کردن زمانی که شما در حال تنظیم ارتفاع قفسه های خود را و پس از چند ماه استفاده منظم شما را مجبور به تصمیم گیری بین شستشو کردن پخته در لایه ای از چربی مخدوش کردن چهره و یا هرگز استفاده از آن را دوباره. اگر شما چیزی مانند من ما می دانیم که چه کسی برنده است که نبرد.

بنابراین اگر شما استفاده از فر در reg توصیه می کنیم ThermoWorks نقطه دماسنج که همراه با دو اجزای یک راکت که در زندگی خود را فر و مغناطیسی دیجیتال صورت که سیلی بر روی جبهه حق در کنار خود ضعیف متوسط شماره گیری نمایید. آن را می سازد چک کردن درست دمای فر خود را wildly ساده و پس از آن می آید با یک زنگ هشدار تنظیم آن را نیز می تواند به شما هشدار زمانی که شما فر است در واقع تفت دهید تا 350.

به تجربه واقعی خشم و انزجار خود را مدرج فر به سادگی پارک پروب داخل (یا با استفاده از یک رنده کلیپ یا تمام فلزی چسب کلیپ) لنگ حرارت 400 درجه و ببینید چه دماسنج می گوید. زمانی که از آن بازدید یک دمای ثابت شما می توانید حرکت کاوشگر در اطراف برای دیدن اگر فر شما دارای نقاط داغ. اگر شما واقعا می خواهید برای دریافت دقیق و روشن متوسط هر 25 درجه از 250 تا 500 و نوشتن آنچه که دمای واقعی است که آن را حل و فصل. به این ترتیب, شما باید دقیق تر اندازه گیری برای آینده برشته کردن و پخت تلاش. در واقع شما فقط می تواند یک خالی دستگیره و نوشتن واقعی درجه حرارت بر روی آن راست. و یا به سادگی نوشتن تا چه حد خود را فر است در هر دو جهت در یک قطعه از نوار پوشش و چوب آن را در جایی قابل مشاهده است.

قادر بودن به حرارت فر خود را به دمای نام در این دستور به این معنی است که طبخ بار—و این نتایج قابل پیش بینی تر و قابل اعتماد تر است. اگر ما می گویند برای کباب مرغ خود را برای 45 دقیقه در 425 درجه اما خود را فر مجموعه ای 425 در واقع 375 آن را به بسیاری دیگر به طبخ (و آن را نمی ممکن است بیرون می آیند به عنوان طلایی-قهوه ای یا نه). فر دماسنج خواهد شد مطمئن شوید که به شما ضربه که علامت گذاری در نظر گرفته شده است و مرغ خود را به نظر می رسد بهتر از آن است که همیشه قبل از.

در حال حاضر شما باید مسئولیت برای گسترش این آگاهی به مردم خود را. دفعه بعد کسی متعجب و متحیر در مورد یک دستور در نظر گرفتن بیش از تبلیغ و توصیه آنها را به فر دماسنج و ببینید چه چیزی واقعا در رفتن در آن وجود دارد. سپس از آنها بخواهید به شما پخت یک کیک برای یک دوست بزرگ.

oven thermometer

ThermoWorks

ThermoWorks نقطه دماسنج

فروشگاه در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن