شربت خانه من گسترده است که آوردن من خیلی شادی در حال حاضر

هر هفته Bon Appetit سردبير کریستینا Chaey می نویسد: در مورد آنچه او را از پخت و پز در حال حاضر. نرم افزار نکته

توسط DASTESALAMATT در 27 اردیبهشت 1399

هر هفته Bon Appetit سردبير کریستینا Chaey می نویسد: در مورد آنچه او را از پخت و پز در حال حاضر. نرم افزار نکته: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما دریافت حرکت شبیه چمچه زنی قبل از هر کس دیگری.

عزیز Healthyish خوانندگان

آیا شما باور من اگر من به شما گفت که هیجان انگیز ترین چیز در زندگی من در حال حاضر یک...گسترده از تمام چیزهایی که در آشپزخانه/یخچال/فریزر? من آن آغاز شده است و چند هفته پیش پس از من نمی توانستم فریزر درب بسته را سریع مصرف چه تمام آنجا بود و متوجه شدم حدود 80 درصد از این معدن شد (با عرض پوزش اما و Becca!).

قبل از من اقدام به پرتاب همه چیز را در فریزر, من ساخته شده یک قطعنامه به طبخ با حداقل یکی منجمد چیزی که در یک روز (به دلیل آنچه که من صرفه جویی در آن را برای همه در هر صورت?). من وارد هر یک مورد در گوگل ورق احتمالا بزرگ ترین برج سنبله انرژی چیزی که در این صورت فلکی قوس را تا کنون انجام داده است. (من می دانم که Healthyish editor/برج سنبله آماندا شاپیرو قدردانی خواهد شد این مرجع.) من ساخته شده برای دسته بندی ماهی و گوشت و کربوهیدرات (چیپس رامش رشته فرنگی) و سبزیجات منجمد. من ساخته شده ستون با عنوان "کمیت" و "استفاده" از کجا من jotted ایده های دستور غذا. و خیلی زود من "قرنطینه شربت خانه" گسترده شد یکی از کسانی که به طور دائم-باز کردن تب ها در مرورگر من در کنار تمام longform مقالات من را امیدوار کننده خودم را به خواندن این آخر هفته.

من پس از اضافه شده زبانه برای تولید تازه و خشک شده کالا و چاشنی ها و لوازم پخت. من آموخته ام که دانستن اینکه چه چیزی من بسیار مهم است به دلیل دوم من متوجه من تقریبا من انگیزه برای پیدا کردن یک راه برای استفاده از آن تا هر چه زودتر به جای بعد. (که چگونه یک زن و شوهر از تقریبا-کوزه های خالی از کدو تنبل و دانه آفتابگردان و یک ظرف یخ زده سفیده تخم مرغ به تازگی دسته ای از گرانولی را کنار بگذارید خوشه کوکی ها.)

آغاز گرانولی را کنار بگذارید خوشه کوکی ها

من نیز کپی/چسباندن در لینک کلیک کنید برای دستور العمل های الهام بخش ایده های من در سراسر آمده است. زمانی که من یک خط در صفحه گسترده است که می گوید من یک کیلو سوسیس ایتالیایی در فریزر, من همچنین می توانید یادداشت های من نوشته ام برای خودم که می گویند چیزهایی مانند "سوسیس و سبزی لازانیا; کلم بروکلی بولونی; سوپ عدس." هر یک از کسانی که من را هیجان زده فقط خواندن آنها—همه که سمت چپ انجام دهید این است که یکی را انتخاب کنید.

تقریبا سه هفته در من خوشحال هستم به گزارش من در نهایت می توانید ببینید که پشت دیوار فریزر دوباره. با استفاده از صفحه گسترده به عنوان راهنمای من, من به آرامی رنده دور در ذخیره کردن من تبدیل چیپس ذرت به enchiladas پیمانه نیم لیتری شراب قرمز منجمد و گوشت آبگوشت به آرامش قارچ bourguignon (یک Smitten آشپزخانه کلاسیک) و کله پاچه تا سریع گلدان cod آبگوشت. چه آغاز شده به عنوان یک تلاش برای دریافت سازمان یافته تبدیل شده است یک ابزار ارزشمند در قرنطینه به عنوان ضروری به من چدن کتری یا Microplane. من هیچ ایده چگونه این سیستم خواهد داشت. اما در حال حاضر زمانی که من به سختی ترک خانه و دیدن هیچ کس اما هم اتاقی من این است که من ایده "ساخت خود من سرگرم کننده است." و اگر آشپزخانه سازمان با جم خود در ارتباط باشید برای هفته آینده عضویت در خبرنامه که در آن من خواهد شد و احتمالا نوشتن 500 کلمه در مورد چگونه وسواس من با نوار جدید-برش برچسب چیزهایی که در اطراف آشپزخانه. تماس با آن جدید من!!!

شما که مایل به دقت سازماندهی تعطیلات آخر هفته

کریستینا Chaeyسردبير مزمن آشفته به جز زمانی که آن را به شربت در حال حاضر

(P. S. شما می توانید گوش دادن به آدم Rapoport سرگرم کننده از من چقدر دوست دارم شربت خانه من گسترده در قسمت های آینده BA Foodcast که بیرون می آید در چهار شنبه 5/20.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de