Nigella Lawson به لیمو لینگوئینی است Carby, خامه, قشنگ دستور العمل های که به یاد من چقدر دوست دارم پخت و پز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.محبوب من

توسط DASTESALAMATT در 9 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

محبوب من نجات سگ کوئنتین "س" Compson هرگز وزن بیشتر در زندگی خود. او و من هر دو را قرار داده و در چند پوند پس از قرنطینه ، او بهانه سن: بیش از حد بسیاری از تنقلات. معدن: همان. شانس در برابر ما; این بیماری همه گیر به معنای آن است که من بیشتر ثابت و کار به طور انحصاری از خانه. من نمی دانم چه بهانه است.

شما ببینید من در حال حاضر در حال نوشتن یک کتاب آشپزی که بدان معنی است که من به غذا خوردن برای چهار تا شش نفر در هر روز است. (چیزی که هیچ کس به شما می گوید در مورد توسعه دستور العمل های است که کسی را به خوردن همه مواد غذایی از کسانی که آزمون و هنگامی که شما به تنهایی زندگی می کنند مثل من معمولا شما.) نه این که من شکایت. به عنوان پر تنش به عنوان این چند ماه گذشته بوده است من تشخیص آنچه یک امتیاز است برای دریافت به نوشتن در مورد مواد غذایی برای زندگی و برای دریافت پرداخت برای طبخ و خوردن. هنوز هم وجود دارد چیزهایی که من از دست در حال حاضر مانند پخت و پز به خاطر پخت و پز. آن را برای تلفن های موبایل بنابراین واضح است که من آن را می گویند اما گمان می کنم این طنز بزرگ برای بسیاری از حرفه های خلاق: شما را درک نمی کنند شما از دست یک چیز تا زمانی که شما در حال انجام آن 24/7 برای کار.

اما روز دیگر من قادر به تنظیم مجدد. آن آغاز شده و در میز من با یک آبجو سرد است. من آنجا نشستم و نوشتم. برای ساعت. با کمک های اضافی از یک خوراکی, من کار می کرد تا اشتها و خودم را ولع مصرف چیزی است که من تا به حال در مورد فکر در سال: Nigella Lawson کرم لیمو لینگوئینی.

وسواس من با این ظرف است که به عنوان بی حد و حصر به عنوان وسواس با سياه (یک بی اندازه ناسالم مقدار). او به من غذا نوشتن قهرمان و پس از مادر خود من ژان البته کسی که من همیشه به عنوان آشپزی من در آشپزخانه است. بسیاری از آنچه که من کوک امروز تحت تاثیر آنچه که او به من آموخت که از طریق او بی شمار آشپزی و سریال های تلویزیونی. این لینگوئینی دستور العمل خاص در یک آپارتمان کوچک از او laidback و در عین حال لوکس, پخت و پز خانه هستی است.

همچنین یکی از اولین چیزهایی که من آموخته به طبخ. و من پخته شده آن اغلبکه برای من محک برای یک دستور غذا خوب: نه تنها می تواند یک مبتدی ناخن, آن, اما آن را نیز خیلی خوب شما می خواهید به خوردن دوباره آن را. و دوباره. من استفاده می شود به این غذا برای خودم تمام وقت در کالج بین کلاس ها یعنی به خاطر آن گرد هم آمدند در لحظات مورد نیاز فقط تعداد انگشت شماری کوچک از شربت خانه مواد تشکیل دهنده من همیشه به حال. این همه چیز شما می خواهید هنگامی که روح خود را در آن hungriest نیاز به سریع تغذیه از carby, خامه, قشنگ مهربان است. من هم دوست دارم که این ویژگی لیمو جلو و مرکز هر دو مزه و آب. و در عین حال به عنوان بهترین لیمو غذاهای آن خو کمتر مواد اسیدی مانند خامه و پنیر آن را به عنوان سياه می گوید در مجموعه تلویزیونی سياه گزش (جایی که من برای اولین بار در مورد آن) "غنی اما ظریف است."

اما نه تنها این دستور غذا را خوشمزه, اما آن را نیز به من آموخت برخی از اصول اساسی در مورد پخت و پز — اصول آن را دنبال می کنم به این روز است.

پاداش اين لیمو لینگوئینی دستور واضح است: شما را به خوردن آن. اما در مرحله دوم وجود دارد آرام شادی در تهیه آن است. از آن آسان است اما فقط خواستار کافی نیاز شما را به جوش ماهوت پاک کن زدن و بازی شیر یا خط به طوری که حرکات — نه به ذکر است معطر, آرامش, بوی تازه لیمو — شما را از خواب بیدار خود را از قرنطینه خواب. برای من علاوه بر این, آن را یک انفجار به گذشته (که من ساخته نشده و این ظرف در سال) و به عنوان یک عاطفی آب ورود پیدا کنم تا دریابم نه فقط در کشف طعم های جدید بلکه در کشف آنهایی که قدیمی. به عنوان ملیسا کلارک یک بار به من گفت در توییتر "نوستالژی قدرتمند ادویه."

در راه این کار برای سگ بیش از حد. هر چند ماه من به سوئیچ Q غذایی چرا که او خسته می شود اما در نهایت من همیشه دایره بازگشت به اولین katchers و او را به خوردن آن فقط به عنوان اگر آن جدید بود. فاصله باعث می شود قلب رشد fonder, راست?

همانطور که برای ما فوق العاده "بالشتک" س و من با پوشیدن آن را با افتخار در حال حاضر (با تشکر برای درخواست). برای من وزن او فقط یک یادآوری که تا چه حد او را پس او را پناهگاه روز هنگامی که من برای اولین بار به ارمغان آورد خانه و لرز جمعی از پوست و استخوان. در حال حاضر او یک ضخیم و گرم بدن کمی قاشق به قاشق بزرگ با فشار دادن به خود من قابل ملاحظه آبجو شکم در بعد از ظهر نوازش جلسات در خورشید است. چون چیزی در مورد غذا خوردن کاسه بزرگ خامه لمونی ماکارونی برای ناهار است که شما یا باید به راه رفتن آن را خاموش و یا خواب آن را خاموش.

Eric Kim

نویسندگان

متولد و بزرگ شده در آتلانتا, گرجستان, Eric Kim می نویسد: در مورد مواد غذایی, سفر و فرهنگ و زندگی در منهتن با سگ خود را.

دنبال اریک


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن