مهم نیست که چگونه بسیاری از وعده های غذایی ضد شورش دنده در خدمت آنها هنوز قصد حمله به ما

برای نزدیک به دو ماه صدها نفر از Portlanders جمع آوری کرده اند شبانه در خارج از پورتلند پلیس اداره مرکزی حوزه

توسط DASTESALAMATT در 9 مرداد 1399

برای نزدیک به دو ماه صدها نفر از Portlanders جمع آوری کرده اند شبانه در خارج از پورتلند پلیس اداره مرکزی حوزه به تقاضای عدالت برای قربانیان خشونت های پلیس. در اوایل ماه ژوئیه رئیس جمهور تهمت فرستاده می شود ماموران فدرال به پورتلند به "سرکوب" تظاهرات الهام بخش هزاران نفر از ساکنان اضافی را به خیابان ها در اعتراض. سراسر از شبانه درگیری نشسته شورش دنده24 ساعته, داوطلب,-اجرا, هوای آزاد, مادر سوخت به طور کامل توسط جامعه کمک های مالی. پس از کمتر از دو هفته ارائه non-stop free مواد غذایی به معترضان و رهگذر به طور یکسان شورش دنده شد و تمرکز هدفمند مخرب حملات توسط پلیس. داستان خود را تکامل از کمک متقابل پروژه های منتقله از ضرورت به یک عهد به محض را تحمل گاز اشک آور پارک نوردد و جمعیت-کنترل مهمات. پس از آن فقط به عنوان به سرعت به عنوان آن رشد شورش دنده فرو ریخت. در ژوئیه 28, این گروه اعلام کرد که pivoting این پروژه به انقلاب دندهتجارت خانه خود را در Lownsdale مربع برای یک جفت از اسپرینتر ون روو به این کشور در جستجوی گرسنه معترضان به خوراک. در اینجا یکی از سازمان دهندگان پشت این پروژه (که خواست ناشناس باقی می ماند برای خود ایمنی) توضیح می دهد که در کلمات خود را فرو می رفت.

ما واقعا هرگز تصور آن را دریافت کنید این. ما نمی همیشه می خواهید به مرکز پورتلند تظاهرات و یا چسب آنها را با هم نگه. ما فقط وجود دارد برای تغذیه مردم است. اما ما می دانستیم که ما گرفتن بیش از حد بزرگ است.

شورش دنده ها شروع کردن به عنوان یک کوره در ژوئیه 4 سرنشین دار توسط یک اصلی پلنگ سیاه به نام لورنزو. آن شب پلیس با گاز کشته اشک او را در حالی که او کبابی. همه دیدند چه اتفاقی می افتد, و کمک های مالی شروع به نشان دادن تا روز بعد. همه ما سخت تن به تن و یک نقش است که ما راحت با. بسیاری از داوطلبان houseless و زندگی کردن در اینجا در پارک.

در ابتدا چهار یا پنج نفر از ما را امتحان کنید برای پیدا کردن یک ماشین است که ما می تواند با استفاده از برای این شب گوشت اجرا شود اما در نهایت آن را فقط به ما آمد. سالاد مک و پنیر, گوشت خوک, کون, همبرگر, سوسیس و گوشت و پنیر و بستنی و...روز دیگر ما 11 کوره کمک های مالی. ما یک هزار و سیستم های خنک کننده در. ما در خدمت مردم بیشتر از آنچه تا کنون تصور می کرد. مانند هزاران نفر در روز است. ما هرگز قبول پرداخت برای مواد غذایی است. ما 24/7. و ما دنده لعنتی خوب است.

یک شورش دنده ورق با دنده کبابی, ذرت تازه و هندوانه.

عکس از آسمان Noche

اما دولت نمی مانند کمک های متقابل است. آن می رود در برابر غربی آرمان—سرمایه داری فردگرایی—به کمال است. ما مخالف خشونت شدید بر ما تحمیل شده توسط پورتلند پلیس اداره پارک رنجرز و دولت فدرال: دو هفته پیش ما تا به حال مردم ارائه موهایشان. ما تا به حال از مردم در اینجا با لپ تاپ های پر بیکاری در نقاط پیدا کردن یک راه برای صحبت کردن با خانواده خود را. ما هر چیزی که ما می تواند هنگامی که ما تا به حال این منابع است. بدون توجه به آنچه ما انجام می دهند مهم نیست که چقدر ما برای جامعه آنها هنوز هم در حال رفتن برای حمله به ما و آنها هنوز هم در حال رفتن به گاز اشک آور ما و آنها هنوز هم در حال رفتن برای حمله به ما.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن