در یکنواختی و هدیه ای از خارج از منزل: ممکن است یک نامه از سردبیر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.اگر من تا

توسط DASTESALAMATT در 16 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر من تا به حال به را انتخاب کنید یک کلمه است که مبالغ بسیار عجیب و غریب بسیار سخت گذشته هفت هفته از آن خواهد بود یکنواختی. وهم آور یکنواختی حل و فصل بیش از زندگی ما, ترس های ما ما رسانه های اجتماعی خوردها حتی آنچه ما کوک (نان موز و خمیر ترش — وجود دارد هر چیز دیگری؟). اما یکنواختی دوره نیز ثبت امتیاز برای کسانی که به ماندن در خانه — بر خلاف متخصصان مراقبت های بهداشتی, فروشگاه مواد غذایی, stockers, Instacart خریداران رانندگان تحویل انبار کارگران و گوشت گیاه پردازنده.

ما حس جمعی از یکنواختی است که به برخی از درجه یک توهم به عنوان بدترین صحنه از این بیماری همه گیر (در حدود 70 ، 000 مرگ و میر در اینجا در ایالات متحده و در حال رشد) بازی در پشت درهای بسته در معرض خطر مشاغل مانند این و در بیمارستان است. اما حتی ممتاز یکنواختی است که هنوز یکنواختی افزایش توسط surreality از ماندن در یک محیط امن حباب با من هم بزنید دیوانه بچه ها به عنوان این بحران رول در.

می تواند به شما مربوط است ؟ شاید شما با من گیر کرده در خانه با استخر و یا باغ وحش باز کردن این فصل. شاید شما اقامت با خانواده به عقب پرتاب به احساس مانند یک نوجوان دوباره. شاید سخت ترین چیز در زندگی خود را در چند هفته گذشته بوده است گرفتن مواد غذایی تحویل. شاید شما از کار و گیر کرده در یک یکنواختی از اضطراب. شاید شما بیمار شده است و یا در بیمارستان بستری و یا از دست داده است.

حتی به عنوان متحده "باز کردن" ما نقش برجسته چند هستند اما یکی وجود دارد اما یکی از قابل توجه است که نمی توان نادیده گرفت و آن این است که در خارج از منزل.

هر ممکن است در Kitchn ما یک ماه اختصاص داده شده به لذت غذا خوردن در خارج از منزل که در مورد من کمی ریاکارانه. معمولا من نفرت غذا خوردن در خارج از منزل. آن را به کامل آب و هوا, هیچ, خورشید در چشمان من هیچ پشه و فقط حق رطوبت. در این سال فراموش نکنید که. هر چیزی را به خارج از منزل من است سال 2020 سرود. ما نشسته در پشت گام های دیروز و من در واقع یک آفتاب سوختگی (در مه!). من گرم بود. من بچه ها رو گل آلود است. ما به خوردن چیپس و guac. آن را با شکوه بود.

منزل نهایی استراحت از یکنواختیآن را به عنوان تکامل می یابد و تغییرات مداوم و بدون توجه از ما. هک فقط تماشای غروب آفتاب احساس می کند مانند یک استراحت. یک دوست به من گفت که دیروز او به بازار رفت و برداشت از لاله و احساس پس از یکنواختی دو ماه گذشته عجله مثل این است که در بالا و یا binging در شکر بعد از یک مدت زمان طولانی و بدون.

در حال حاضر غذا خوردن در خارج از منزل است بهترین چیزی که ما باید رفتن به عنوان آشپز و خواران چه که فقط مصرف تراشه های خود را به پشت خم شدن و خیره شدن به آسمان و یا در واقع پخت و پز بر روی عرشه یا پاسیو. من متوجه این مشکل در این شهرستان به ویژه در نیویورک که در آن حتی پارک ها شلوغ هستند. اما من مصرانه از شما را به پرتاب باز کردن یک پنجره, پیدا کردن یک فرار از آتش به سقف. نوشیدنی کوکتل در غروب آفتاب در پنجره و تماشای آسمان تغییر دهید.

برای کسانی که در حومه شهر و کشور آن را کمی آسان تر است. من در یک شهرستان کوچک و ریزه اندام پشت حیاط که من فوق العاده ممنون. ما فقط در حال حاضر کشف سحر و جادو از در واقع قدرت-شستن mildewy عرشه (اوه! ما هنوز تازه کار مالکان به وضوح!). سال گذشته من کاشته شده (خوب شوهر من کاشته!) مقدار نرگس و پیاز گل لاله و تماشای آنها می آیند تا در این بهار شده است شیرین ترین تعجب به مراتب بیشتر از من می تواند پیش بینی کرده اند که در پاییز گذشته. من حتی خرید بچه ها زیبا و در عین حال عملی جدید صفحات برای غذا خوردن در خارج از منزل.

پخت و پز خارج است که بهترین بهار را درمان همه; آشپزخانه من زده شده است سخت در دو ماه گذشته و به کوره در حال حاضر با پاکسازی آسان و بدون, برای شستن ظروف احساس می کند مانند یک مینی تعطیلات. تا به حال زمانی که ما نیاز به غذا خوردن در خارج از منزل بیش از ما در حال حاضر ؟

بنابراین این ممکن است ما دو برابر را در ماه با ایده های خوب برای شما کوره و هر بیت از فضای بیرون از منزل شما ممکن است از گیاهان در حال رشد در یک پیروزی باغ خود را تبدیل به کوره به بهترین وعده غذایی-دبستان ابزار از همه. ما صحبت در مورد کباب امن شیوه در پارک و به شما البته برخی واقعا عالی دستور العمل های جدید را امتحان کنید (شاید ما لرزش شما را از آن نان موز شیار یا حداقل متقاعد کردن شما به سعی کنید با اضافه کردن Nutella). وجود خواهد داشت یک مجموعه بزرگ از بسته فویل کباب دستور العمل های برای اضافه کردن به مجموعه خود را و یک سالاد مرغ مرحله نهایی مسابقات. برای کسانی از شما که احساس ترد سوخته توسط پخت و پز در حال حاضر (من قطعا خودم را در آن اردوگاه) ما باید برخی از افکار تازه و مشاوره در آینده برای شما بیش از حد. و البته روز مادر است روز یکشنبه و ما با هم قرار داده برخی از داستان های من واقعا دوست دارم در مورد چه مادری (و با تکیه بر مادر خود را) به معنی در جهانی همه گیر. و ما همچنان ما گزارش و تحقیق به شما بهترین مشاوره در خرید مواد غذایی و پخت و پز با خیال راحت در طول یک بحران بهداشتی.

با تشکر از شما برای خواندن و برای پخت و پز همراه با ما در این عجیب و غریب زمان دشوار است. من امیدوارم که شما نیز به خارج از منزل با ما که در آن و زمانی که شما می توانید که شما پیدا کردن یک کمی امید در آفتاب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن