یکی از مورد علاقه ما برش تخته در حال حاضر می آید در یک اندازه جدید

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

خوب برش هیئت مدیره است که ارزش و وزن خود را در طلا. شما می خواهید چیزی امن و با دوام و مطمئن شوید که یک کمی شیک بودن را نمی خواهد صدمه دیده است یا نه. به همین دلیل دو Kitchn سردبیران جمله طرفداران بزرگ از مواد reBoard یک دوستدار محیط زیست برش هیئت مدیره است که می شود کار انجام می شود و به نظر می رسد بزرگ در حالی که انجام آن. به عنوان سردبیر لورن اشاره کرد: “هرگز آن را اسلاید در سراسر شمارنده در حالی که من سفت مانند برخی از دیگر برش تخته را (که فوق العاده خطرناک!).” این reBoard است مانند یک ضربه با آشپز خانه, در واقع, که مواد فقط اضافه شده یک نسخه کوچکتر برای آشپزخانه خود خط و این فقط 25 دلار!

به نام (مینی) reBoard آن 25 درصد کوچکتر از نسخه اصلی در مورد اندازه استاندارد یک تکه کاغذ — که بدان معنی است که در آن فضای کافی برای برش و تاس اما نمی کشد تا فضای بیش از حد در کابینه خود یا کشو. بنابراین اگر شما احساس snacky شما نمی خواهد که به مسافت یکی از تابلوهای بزرگتر فقط برای قطع کردن یک سیب است. به علاوه اندازه کوچکتر به معنی آن را آسان به تناسب چند در آشپزخانه خود را که مفید است اگر شما در حال prepping یک وعده غذایی بزرگ و نگران آلودگی متقاطع: تاس مرغ را روی یک تخته ابگوشت سبزیجات دیگر! هنگامی که شما انجام می شود پاپ (مینی) reBoard در ماشین ظرفشویی و آن را آماده برای دور دوم به لطف منحصر به فرد مواد (پلاستیک چپ بیش از تولید لوازم آشپزخانه مخلوط با نیشکر) که فوق العاده بادوام و ساخته شده است به آخرین.

این (مینی) reBoard نیز پایدار و سازگار با محیط زیست مسئول و اجازه می دهد تا واقعی, زیبا و دلفریب, به خصوص با آن منحصر به فرد تولیدات الگوی بر روی پلاستیک. و مانند آن خواهر و برادر بزرگتر هیئت همراه در آرایه ای از رنگ های منحصر به فرد. گیر یکی در نیمه شب (بنفش روشن), تاریک صورتی نمک یا نرم خزه سبز. و یا اگر شما مانند من هستید شما می خواهید در هر رنگ. مینی من است حتی به اندازه کافی جذاب به دو عنوان موقت پنیر صفحه. در واقع شما می توانید سفارش اسنک مجموعه یک (مینی) reBoard می آید که با a 4-inch نسخه از مواد limited-edition چاقو برای $65!

به یاد داشته باشید که اصلی reBoard فروخته شده در سه روز هنگامی که آن را وارد بازار گردید در سال گذشته ؟ شانس هستند این ریزه اندام نسخه را به دنبال کت و شلوار. بنابراین اگر شما به دنبال برای تکمیل خود را O. G. reBoard با اندازه کوچکتر و یا فقط نیاز به یک نسخه جمع و جور تر برای پخت و پز روزمره مطمئن شوید که برای گرفتن مال شما در حال حاضر قبل از آن رفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de