یکی از مورد علاقه ما سازماندهی علامت های تجاری است که با داشتن یک نادر 40% تخفیف فروش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.تمیز و سا

توسط DASTESALAMATT در 29 فروردین 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تمیز و سازمان یافته آشپزخانه دستور غذا برای موفقیت! و وقتی که می آید به محصولات است که به ما کمک کند که فقط چند شرکت ما را آه با لذت, مانند, ژاپنی, صفحه اصلی با نام تجاری Yamazaki. ما نوشته ام در مورد آنها انجام نگرفته اما کاربردی آشپزخانه محصولات ذخیره سازی قبل (از جمله این هوشمندانه ارتقا رک) شده اند و دیرین طرفداران خود را تمیز و کارآمد طرح های است که به حداکثر رساندن فضا و قابلیت بدون اینکه eyesore. و با بسیاری از ما به دنبال محدود کردن درهم و برهمی در ما در حال حاضر استفاده مفرط آشپزخانه Yamazaki خانه فروش بهار می تواند در یک زمان بهتر است. در حال حاضر شما می توانید نمره را انتخاب کنید ذخیره سازی سازمانی و راه حل های عظیم 40% off! شامل فضا-صرفه جویی در آیتم های کابینت و کانتر و فضاهای زندگی این قطعه کمک خواهد کرد که شما خود را declutter آشپزخانه و شربت خانه خود را در شکل. ما به گرد ما مورد علاقه تراکم کمتر اما مطمئن باشید به مرور کل فروش خود را در اینجا!

1. زیادی تحت شلف دندانه دار کردن ذخیره سازی

پاک کردن درهم و برهمی از آشپزخانه خود را یک بار و برای همه با این دندانه دار کردن ذخیره سازی است که هوشمندانه و امن و امان در زیر کابینت یا آشپزخانه قفسه. آن را می توانید نگه دارید کمی بیش از چهار پوند است که به اندازه کافی برای ذخیره کردن یک ترکیب از مواد غذایی بسته بندی فویل کیسه های قابل استفاده مجدد خورده دستمال و یا رفتن به آشپزی. کوتاه ستونهاي باريك استوانهاي شكل و چندین متحرک قلاب مناسب برای نمایش اندازه گیری فنجان, پارچه،, و یا خدمت ظروف.

خرید: بزرگ تحت قفسه ذخیره سازی قفسه 20 دلار (به طور معمول $33)

2. مهر و موم ظرف غذا با فنجان اندازه گیری

من آرزو می کنم من تا به حال این نرم و صاف کردن قوطی قبل از کیسه بزرگ از آرد من شده است با سهمیه بندی تقسیم کردن طرف! اندازه گیری بیش از 6 اینچ و حدود 11 اینچ قد بلند و گسترده آن را نگه دارید بسیاری از آنچه شما در فروشگاه آن — آن است که آیا محصولات خشک مثل برنج یا کوینولا و یا حتی چند کیسه پودر مکمل برای مخلوط. لولایی درب باز می شود به طور کامل برای دسترسی آسان و دارای یک حلقه لاستیکی به حفظ مطالب و هوا تنگ. به علاوه قوطی همراه با جام اندازه گیری دستی بنابراین شما هرگز به کشو-درایو برای پیدا کردن یکی!

فروش: مهر و موم شده ظرف غذا با فنجان اندازه گیری, $20 (به طور معمول $33)

3. ارتقا کشو سازمان

این برنامه ریزی سازمان را فورا کمک neaten تا یک آشپزخانه و یا ناخواسته کشو (خوب همه ما یک). هر چند نه کاملا به اندازه کافی بزرگ را به جا مجموعه ای از ظروف سطح پایین تر می تواند به گسترش ابزار مناسب مانند گریز صهلر کوچک خوردگی و دماسنج. کوچکتر سینی اکریلیک لانه در بالا و می تواند تضعیف کنار و خوب خواهد بود برای ذخیره سازی کیسه کلیپ یا شراب کلید.

خرید: ارتقا کشو سازمان 13 دلار (به طور معمول $22)

6. بیش از کابینه نوار حوله

این نوار حوله یک مثال از آنچه Yamazaki می کند بهترین و هوشمندانه با استفاده از فضای استفاده نشده به فشار در فقط یک کمی کاربردی تر سازی. با خنثی قاب سفید که امنیت بر ضد زیر کابینت و چوب و میخ پرچ بهم متصل کردن این نوار حوله نگه می دارد و یک حوله آشپزخانه یا ژنده پوش در دسترس زمانی که شما نیاز به خشک کردن دست های خود را و یا گرفتن یک تابه داغ.

خرید: Over-the-کابینت حوله نوار $11 (به طور معمول $18)

7. پور-بیش از قهوه ایستاده

پور-بیش از علاقه مندان بدانند: هنگامی که شما راه اندازی فیلتر قرار داده شده است به طور مستقیم در بالای لیوان خود می توان آن را سخت به بگویید که چقدر آب اضافه کرده اید تا زمانی که شما یک سرریز وضعیت. این کوچک تاشو ایستاده است به اندازه کافی بلند به جای دو پور-بیش از قهوه ایستگاه می دهد و به اندازه کافی ترخیص بنابراین شما می توانید نگه داشتن چشم خود را در لیوان. پس از شما انجام می شود با استفاده از آن برابر تخت برای ذخیره سازی آسان.

خرید: توسکا پور-بیش از قهوه ایستاده 14 دلار (به طور معمول $24)

8. در زیر قفسه ظروف نگهدارنده

9. 3-بخش ظرف دندانه دار کردن ذخیره سازی

انباشته لوازم آشپزی می تواند باعث چیپس و خش. این عمودی دندانه دار کردن ذخیره سازی نیست فقط یک فضا-محافظ داخل کابینت پایین تر میره خالی است برای محافظت از ظروف خود را. با یک شکل هندسی آن دارای سه بخش برای جدا کردن سالاد, دسر و یا شام صفحات و همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سازماندهی ذخیره سازی درب ظرف یا کوچک برش تخته.

خرید: 3-بخش ظرف ذخیره سازی رک $15 (به طور معمول $25)

10. ذخیره سازی سبد خرید | زیادی

این کدی است دو بزرگ و چهار محفظه کوچک برای نگه داشتن لوازم آرایش یا لوازم کمک های اولیه در حمام, اما کار فقط به عنوان به خوبی در زیر سینک آشپزخانه برای برس و تمیز کردن راه حل. بلند و باریک طراحی مناسب می تواند به فضاهای تنگ و سخاوتمندانه دسته آن را آسان به گرفتن برای دسترسی سریع.

خرید: ذخیره سازی کدی 18 دلار (به طور معمول $30)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن