OnePlus ناتوان نزدیک به مادون قرمز رنگ فیلتر دوربین در آن 8Pro گوشی های هوشمند بیش از نگرانی های حریم خصوصی

وان پلاس اعلام کرده که کار بر روی یک به روز رسانی برای آن OnePlus 8 نرم افزار گوشی های هوشمند است که به

توسط DASTESALAMATT در 2 خرداد 1399

وان پلاس اعلام کرده که کار بر روی یک به روز رسانی برای آن OnePlus 8 نرم افزار گوشی های هوشمند است که به غیر فعال کردن 5MP نزدیک به مادون قرمز دوربین است که قادر به دیدن از طریق برخی از مواد از جمله برخی از لباس استفاده می شود که با یک 'Photochrom حالت در دوربین های بومی برنامه.

رنگ و فیلتر دوربین پردازنده 8 Pro شناخته شده است از آنجا که گوشی های هوشمند را اعلام بازگشت در ماه آوریل است. نه خیلی به اشتراک گذاشته شده مورد خاص ماژول دوربین در زمان. آن نبود تا 8 Pro واحد شروع به ضربه زدن به درب جلو از داوران زمانی که مشخص شد چه 5MP نزدیک به مادون قرمز دوربین می توانید ببینید.

هفته گذشته در تعدادی از مشخصات بالا داوران و صاحب نظران مشترک نمونه چقدر رنگ فیلتر دوربین پردازنده 8 Pro می تواند نشان دهد. که مهمترین آنها در زیر تصویری به اشتراک گذاشته شده توسط کانال یوتیوب Unbox Therapy نشان داد که فراتر از بودن قادر به دیدن از طریق پلاستیکی IR سپر ساخته شده را به متعدد الکترونیک آن را نیز می تواند دیدن حداقل به برخی از درجه زیر خاص, لباس که کشیده غیر منتظره ای نازک است.

جای تعجب نیست که دیدن از طریق قابلیت 8 Pro آورده تا نگرانی های حریم خصوصی و نه بر خلاف آن که منجر به سونی یادآوری بیش از 700 ، 000 'HandyCam' دوربین فیلمبرداری در سال 1998 هنگامی که آن را نشان داد 'Nightshot حالت در آن TRV 615 XR دوربین فیلمبرداری آشکار شد بیش از عموم مردم راحت با شد.

وان پلاس شنیده پاسخ با صدای بلند و روشن و در تلاش برای به دست آوردن جلوتر از هر گونه بحث بیشتر OnePlus اعلام کرد از طریق Weibo که آن را به طور موقت غیرفعال کردن فیلتر رنگ دوربین از طریق به روز رسانی نرم افزار در هفته آینده. در این پست OnePlus می نویسد: (machine-translated ویرایش با براکت برای وضوح):

'هنگامی که برنامه ریزی [color] فیلتر لنز وان پلاس 8 Pro, ما امیدواریم که[d] برای استفاده از این لنز برای درک ویژگی های نور مادون قرمز را به کاربران ارائه با یک بافت منحصر به فرد عکاسی و سبک اثر است. اما به تازگی بر اساس بازخورد کاربر ما پیدا کرده اند که بسیار تحت شرایط خاص زیست محیطی فیلتر لنز ممکن است اندکی منظر اثر بر مواد خاص در فواصل بسیار نزدیک [...] منظور از بین بردن تاثیر بر حریم خصوصی کاربر ممکن است تحت شرایط شدید و از بین بردن همه نگرانی های ما تصمیم گرفت به طور موقت غیر فعال کردن عملکرد فیلتر از طریق ارتقاء نرم افزار.'

وان پلاس توضیح نیست که چگونه به طور موقت از این راه حل است و یا آنچه در دراز مدت رفع خواهد شد اما این یک شروع است. آن را نیز ناشناخته که آیا این خواهد بود که مجبور به روز رسانی و یا چیزی اختیاری کاربران می توانید انتخاب کردن برای نگه داشتن نزدیک به مادون قرمز قابلیت های.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب