آنلاین بازارهای کشاورزان تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب با توجه به همه گیر

به عنوان آمریکایی ها فاصله خود را به خرید مواد غذایی سفرهای بیشتر و بیشتر و یا نگاه به خدمات تحویل برای جلوگیر

توسط DASTESALAMATT در 26 خرداد 1399

به عنوان آمریکایی ها فاصله خود را به خرید مواد غذایی سفرهای بیشتر و بیشتر و یا نگاه به خدمات تحویل برای جلوگیری از فروشگاه به طور کامل بازارهای کشاورزان در بر داشت خود را در مرکز coronavirus-تعطیلی فرای. با وجود هوای گسترش بودن به طور قابل توجهی کمتر در معرض خطر از داخل سوپر مارکت ها باز مانده است در حالی که بسیاری از بازارهای کشاورزان تعطیل. اما یک نوع از بازار کشاورزان نشده مواجه مرتب کردن بر اساس همان مسائل: آنلاین بازار کشاورزان.

در ماه آوریل ما در چه خرید در بازار کشاورزان به معنای در حال حاضر چه گرفتن یک CSA به معنای, و چگونه ما باید با تمام توان گرفتن مواد غذایی ما است. اما حاضر بازار کشاورزان بوجود آمده به عنوان یک نوع از بین گزینه است. کوچک موجود تو رفتگی در دیوار اتصال کشاورزان به خریداران شکوفا تحت محدودیت های همه گیر, گزارش, Inhabitat. مانند جامعه حمایت کشاورزی, آنلاین بازار کشاورزان اجازه می دهد تا مشتریان برای اتصال به طور مستقیم به کشاورزان, اما بر خلاف اشتراک جعبه شما را حفظ انتخاب و انواع سنتی بازار کشاورزان فروشگاه.

شرکت در حال حاضر انجام این کار می گوید Inhabitat اند دیده می شود رشد — هر دو از فروشندگان نیاز به خالی کردن محصول نمی خریداری شده توسط رستوران ها و یا در بازار و از مشتریان به دنبال گرفتن مزرعه-مواد تازه. در سراسر کشور, شرکت های مانند ما برداشت در نیویورک و آنلاین بازارهای کشاورزان مانند Champaign County, Ohio مجازی کشاورزان در بازار یافت ناگهانی علاقه خود را در فرمت منحصر به فرد.

در ضمن اشخاص دیگر درهم برای ایجاد همان نوع ترتیبات به منظور کمک به نگه داشتن خود را از فروشندگان فروش محصول و مشتریان خود را به خرید این نوع مستقیم, مزرعه تازه تشکیل دهنده آنها ترجیح می دهند. در سیاتل, کلرادو, و, New Orleans, بازارهای کشاورزان محلی خود را ایجاد نسخه ساده شده از آنلاین بازار کشاورزان اجازه می دهد مشتریان به منظور جلو و سپس رفت و برگشت از طریق خود را به تازگی راه اندازی درایو-از طریق بازار به شتاب خرید خود را.

شما با استفاده از آنلاین بازار کشاورزان در این سال ؟ اجازه دهید ما می دانم آنچه شما در مورد آن فکر را در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن