نظر: این فیلم در مقابل دیجیتال بحث حل و فصل یک بار و برای همه

عکاسان همواره در معرض ابتلا به بحث است. همیشه از من پشت کردم به عکاسی به عنوان یک سرگرمی من واقعا تعج

توسط DASTESALAMATT در 6 تیر 1399
عکاسان همواره در معرض ابتلا به بحث است.

همیشه از من پشت کردم به عکاسی به عنوان یک سرگرمی من واقعا تعجب در فرکانس و شدت از فیلم-مقابل-دیجیتال بحث. من مطمئن هستم که چرا آنها خیلی گرم و یا چرا آنها حتی اتفاق می افتد در همه. من می خواهم به سرزنش قطبش که رنجور جامعه ما – ما-vs-آنها همه-یا-هیچ چیز (و در صورتی که این مورد شاید پری فارل حق است و از آن زمان را در مریخ) – اما من شده است در اطراف به اندازه کافی می دانیم که عکاسان همواره در معرض ابتلا به بحث توان آن را به T-Max در مقابل Tri-X, رنگ در مقابل تک رنگ یا نیکور در مقابل Rokkor.

بنابراین به عنوان کسی که شاخه های هر دو رسانه با اندکی اولویت برای فیلم من می خواهم به حل و فصل این بحث را یک بار و برای همه است. دیجیتال بهتر است.

منظورم از دوره دیجیتال بهتر است. دیجیتال است و منطقی از همه چیز عکاسی صنعت کار کرده است نسبت به پس Nicéphore Niépce کشف حساس به نور آسفالت. از مرطوب ورق به رول فیلم به Kodachrome به Instamatics به Ektar به سنسور مگاپیکسلی هدف از این صنعت همواره برای محدود کردن فاصله بین یک عکاس سطح مهارت و سرعت و کیفیت نتایج آنها می تواند دستیابی به. به این منظور دیجیتال یکی از صنعت بزرگترین پیروزی, حتی اگر آن را مهلک (یا حداقل مضر) به غول صنعت مانند کداک و پلاروید.

هدف از این صنعت همواره برای محدود کردن فاصله بین یک عکاس سطح مهارت و سرعت و کیفیت نتایج به دست آمده

امروز یک snapshooter می توانید شلاق تلفن خود را دریافت و یک تصویر است که میآید مانند اسلاید فیلم بدون دستکاری کنترل و به اشتراک گذاری آن در یک لحظه. نیز بلند رفته اند روز هنگامی که عکاسان حرفه ای تا به حال به نگرانی در مورد آزمایشگاه عکس پیچ-هزینه آنها ، و ما علاقمندان و هنرمندان می توانند با تولید تصاویر است که از نظر فنی رقیب آن از استاد فیلم عکاسان دهه گذشته است. و ما می تواند روند آن تصاویر را در ساعت نه روز. و با چراغ.

بله, من می خواهم بگویم که دیجیتال بهتر است.

اما من همچنین می خواهم بگویم که فقط به دلیل چیزی است که بهتر است این بدان معنا نیست که آن را لذت بخش تر. تهویه هوا بهتر است اما من هنوز هم می خواهم برای باز کردن ویندوز. انتقال خودکار هستند بهتر است اما من هنوز هم ترجیح می دهند یک پدال کلاچ. مسافرت هوایی بهتر است اما من هنوز هم می خواهم به رانندگی و یا قطار.

دیجیتال ممکن است بهتر باشد اما من هنوز هم می خواهم به ساقه با فیلم. بسیاری از مردم – همیشه-افزایش تعداد, من با خوشحالی به می گویند -- را به عنوان به خوبی.

من چندین دوربین های فیلم. هر کدام شخصیت خاص خود را دارد و تفاوت بین آنها چه چیزی باعث می شود آنها را بسیار لذت بخش

برخی از مردم مانند نگاه فیلم. من می توانم حفاری است که اگر چه آن را به من اعتصاب کمی خنده دار است چون در 1990s نگاه فیلم است که دقیقا آنچه که من در تلاش بود برای جلوگیری از. من شات T-Max Ektar و Velvia در تعقیب نامرئی دانه و درست به زندگی رنگ و نمی دانستند که در یک زمان چند سال دیجیتال را به من است – و با مزایای عکاسی فوری به عنوان یک جایزه. در حال حاضر که من به فیلم پیدا کنم که من ترجیح می دهم سنتی-دانه های سیاه و سفید فیلم ها و رنگ های خاموش و از C-41 امولسیون.

من واقعا لذت بردن از احساس از فیلم عکاسی است. من دوست دارم این احساس از دوربین های فیلم روند تمرکز یک صحنه روی زمین, شیشه, صدای آینه و شاتر کمی ارتعاشات من احساس می تواند (و یا در مورد من Nikons نمی تواند احساس) از طریق فیلم-پیشرفت اهرم. من چندین دوربین های فیلم برخی به طور کامل کتابچه راهنمای, برخی به طور کامل خودکار و بسیاری در میان است. هر کدام شخصیت خاص خود را دارد و تفاوت بین آنها چه چیزی باعث می شود آنها را بسیار لذت بخش است.

من عاشق روند در حال توسعه فیلم – صاف shhhhk-shhhhk-shhhhhk که من باد فیلم بر روی حلقه fussing با توسعه نمودار بوی دلال (که احتمالا نمی تواند خوب برای من). من دوست دارم تصور فرآیندهای من در حرکت مولکول نمک نقره کاهش به نقره فلزی تا فرمان من آنها را به آنها را متوقف کند. من همیشه احساس می کنم که همین کمی پیش بینی زمانی که من پاپ جلد کردن مخزن باز کردن یک بیت از فیلم را ببینید و اگر روند کار می کرد. آن را همیشه می کند اما آن را هنوز هم هیجان شده است و از آنجا که اولین رول من توسعه یافته است.

من عاشق این عدم اطمینان از فیلم, دانستن که تصویر من برای به دست آوردن ممکن است تصویر من اما ممکن است آن را حتی بهتر است. و هیچ چیز می تواند خام هیجان متوجه می شوند که سریع 'گرفتن' شات تبدیل به بهترین رول.

تهویه هوا بهتر است اما من هنوز هم می خواهم برای باز کردن ویندوز. انتقال خودکار هستند بهتر است اما من هنوز هم ترجیح می دهند یک پدال کلاچ. مسافرت هوایی بهتر است اما من هنوز هم می خواهم به رانندگی و یا قطار

اما من هم لذت بردن از عکاسی دیجیتال و به صورت کاملا دلایل مختلف. دیجیتال به من می دهد کاملا متفاوت اتصال به مراحل – توانایی برای دیدن چیزی تشکیل تصویر در سر من آن را ضبط و دریافت بازخورد فوری. من دوربین بدون آینه فراهم می کند یک خوش آمدید اتصال کوتاه بین آنچه من می بینم و آنچه من می خواهم دیده می شود. من یک Sony α6000 نمی جدیدترین و موثر ترین دکل اما اولین دوربین دیجیتال است که با من واقعا پیوند فقط به عنوان من در پیوند با من Pentax 35mm بسیاری از سال پیش. من گرفته ام برخی از تصاویر مورد علاقه من با این دوربین فوق العاده کوچک.

من هرگز زیادی برای ویرایش عکس فقط به عنوان من هرگز از حد برای ریز تنظیم چاپ در تاریکخانه اما من تصور می کنم که بسیاری از عکاسان دیجیتال در پیدا کردن همان هیجان در پردازش تصاویر خود را که من پیدا کردن در پردازش فیلم من است. من شگفت زده هستم در راه ماهر editor می توانید به معنای واقعی کلمه رسیدن به تصاویر خود را و دستکاری بسیار مسائل آنها ساخته شده است. درست مثل تصاویر ظاهر می شود در فیلم های پردازش دیجیتال است که به نظر من نوع خود را از سحر و جادو.

نظر من اگر من یکی که من دوست دارم برای دیدن مجادله با جایگزین درک قدردانی و جرات من از آن ؟ – احترام. در پایان روز, ما همه عکاسان. آنچه مهم است این است که چگونه ما آن را انجام دهد اما ما آن را انجام دهد.

دیجیتال به من می دهد کاملا متفاوت اتصال به مراحل – توانایی برای دیدن چیزی تشکیل تصویر در سر من آن را ضبط و دریافت بازخورد فوری

و اجازه دهید فراموش نکنید که دیجیتال مانند فیلم است که تنها یک گام در مسیر. سال از در حال حاضر, من شرط می بندم دیجیتال امروز جانبازان را پیدا خواهد کرد خود استدلال با عکاسان که نمی توانند درک کنند که چرا هر کسی که زحمت هنگامی که hyponeural استریو-پروتون تصویربرداری است بنابراین بدیهی است که برتر است. ("به طور جدی چه نوع دایناسور hauls در اطراف یک دوربین?')

آنچه مرا شگفت زده می کند در مورد تفاوت در روش و تکنولوژی است که چگونه آنها ما را تقسیم اما چگونه آنها متحد ما است. همه ما تصویر سازان و اصول تمرکز نور بر یک سطح حساس تغییر کرده است از روز دوربین های تاریک. بنابراین من می گویم ما جلوگیری از فرسایش در مورد کدام بهتر است و یا اینکه آیا بهتر است حتی مسائل. زمان ما بهتر خواهد بود صرف لذت بردن و قدردانی و حمایت از یکدیگر است. انجام این کار می تواند برای همه ما بهتر است عکاسان. و چه کسی می داند – حتی ممکن است مومیایی است که بهبود می یابد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de