ما 10 محبوب ترین زغال اخته دستور العمل های تمام دوران

هر کس خود را نشانگر برای زمانی که تابستان است که در اینجا — و منظورم این بود واقعا اینجا. برای من, آن ورود فصل

توسط DASTESALAMATT در 2 تیر 1399

هر کس خود را نشانگر برای زمانی که تابستان است که در اینجا — و منظورم این بود واقعا اینجا. برای من, آن ورود فصل زغال اخته. به عنوان به زودی به عنوان سبد چاق و چله, رسیده, زغال اخته, آمار, بازار, من می دانم که در تابستان در نوسان کامل است. حتی اگر من باید بهتر بدانید که در حال حاضر شروع فصل زغال اخته هرگز اتفاق می افتد کاملا به عنوان اوایل به عنوان من انتظار می رود. پس من دست من در تابستان شیرین زغال اخته من آماده هستم با یک لیست از تمام چیزهایی که من می خواهم.

این سال را بیشتر از من مسافت من مرتب از طریق تمام Kitchn زغال اخته دستور برای پیدا کردن محبوب ترین. و در این روند من ساخته شده بسیار جالب کشف: من خیلی انتظار ناب دسر تابستان, مانند, خوش شانس, زغال اخته, پینه دوز, پای, و یا حتی آسان پای میله به تواند منجر به اتهام. اما نه در مورد همه. بله این مورد علاقه های کلاسیک ساخته شده محبوب ترین لیست بود اما صبحانه رفتار از جمله کلوچه زغال اخته, scones و شیرین صبحانه casseroles ایستاده است که بیش از همه بقیه.

آماده برای دیدن بهترین زغال اخته دستور العمل های که ساخته شده از برش ؟ در اینجا ما 10 تا از بهترین زغال اخته دستور العمل های برای کمک به شما تصمیم می گیرید چه چیزی را با زغال اخته در تابستان امسال است.

1. آسان کلوچه زغال اخته

این کلوچه زغال اخته نه تنها آسان به (آنها نیاز به فقط یک کاسه) اما آنها نیز کامل تقریبا در هر راه. آنها نه بیش از حد شیرین به رخ کشیدن مناقصه خرده نان و سرشار از زغال اخته در هر نیش.

دریافت دستور العمل: آسان کلوچه زغال اخته

2. دوغ زغال اخته و لیمو Scones

لود شده با چله زغال اخته و لیمو, این مناقصه طلایی-قهوه ای scones استفاده از دوغ به جای استفاده از کرم های سنگین و مقداری لمونی لعاب در پایان اضافی آمار طعم مرکبات.

دریافت دستور العمل: دوغ زغال اخته و لیمو Scones

3. زغال اخته کیک پنیر صبحانه پخت

تست طلایی نان پخته شده با آبشار و طعم زغال اخته و عمیق غنی چرخش از پنیر خامه ای — اوه بله این چیزی است که شما طلب برای شنبه صبحانه.

دریافت دستور العمل: زغال اخته کیک پنیر صبحانه پخت

4. کلوچه زغال اخته غذای مرکب از گوشت وارد

اگر شما همیشه می خواستم یک راه برای گرفتن پن کیک زغال اخته بر روی میز صبحانه بدون احساس مانند یک آشپز کوتاه, این غذای مرکب از گوشت وارد است شما پوشیده شده است.

دریافت دستور العمل: کلوچه زغال اخته غذای مرکب از گوشت وارد

این ساده زغال اخته خرده میله های همه چیز شما را دوست دارم در مورد کلاسیک, میوه تابستان, پای, اما بسیار ساده تر و کاملا شدنی در weeknight.

دریافت دستور العمل: زغال اخته خرده میله

من از این پای زغال اخته هر تابستان پس از این دستور منتشر شد چرا که این دقیقا همان چیزی کلاسیک پای زغال اخته به معنای مانند طعم.

دریافت دستور العمل: پای زغال اخته

7. نهایی زغال اخته تازه پینه دوز

این دقیقا همان چیزی خوب زغال اخته پینه دوز باید: آن را شیرین و آبدار به رنگ دندان های خود را کمی و فقط درخواست برای بزرگترین حرکت شبیه چمچه زنی بستنی وانیلی.

دریافت دستور العمل: نهایی زغال اخته تازه پینه دوز

8. بیسکویت-Top کلوچه زغال اخته

با الهام Big Sur نانوایی در کالیفرنیا این کلوچه تکیه هوشمند ترفند های نگه می دارد که این قند در بالای کلوچه ترد و "برفی" پس از آن حل شده به خمیر.

دریافت دستور العمل: بیسکویت-Top کلوچه زغال اخته

9. زغال اخته صبحانه میله

این سالم میله های زندان هستند باید برای زغال اخته-و بهترین از همه آنها کاملا قابل قبول صبحانه.

دریافت دستور العمل: زغال اخته صبحانه میله

10. لیمو زغال اخته کتری کیک

این صبحانه-دوستانه کیک خوش طعم زغال اخته و لیمو, همه در یک نور آرد ذرت خمیر. آن را پایین کلید راه برای به دست آوردن شیرین شروع به هر روز.

دریافت دستور العمل: لیمو زغال اخته کتری کیکtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن