ما 10 بهترین کوسکوس دستور

کوسکوس را به یکی از underrated ترین مواد تشکیل دهنده در آشپزخانه. ساخته شده از سمولینا گندم کوسکوس دیوانه, شیر

توسط DASTESALAMATT در 22 خرداد 1399

کوسکوس را به یکی از underrated ترین مواد تشکیل دهنده در آشپزخانه. ساخته شده از سمولینا گندم کوسکوس دیوانه, شیرین و متنوع — آن را نیز اتفاق می افتد به فوق العاده سریع-پخت و پز. شما به احتمال زیاد بیشتر آشنا منظم کوسکوس است که کوچک و گرانول اما اسرائیل (یا مروارید) کوسکوس نیز به دست اورد محبوبیت بیش از سال است. آن را در اندازه بزرگتر (در واقع مانند مروارید) با بافت جویدنی. هر دو به طور منظم و کوسکوس اسرائیل می تواند ساخته شده با آرد سمولینا یا گندم سمولینا آرد.

حفظ و ذخیره کردن از کوسکوس در شربت خانه خود را و شما شروع یک نزدیک به جریان بی پایان از سریع و آسان غذا و مخلفات درست در نوک انگشتان خود را. در اینجا 10 کوسکوس دستور العمل به شما کمک کند به نوبه خود این فله-bin اصلی به شام در یک لحظه متوجه.

1. کوسکوس اسرائیل سالاد با پنیر فتا, نخود و سبزی

2. عسل حریصا مرغ و نخود

در حالی که خدمت به این شیرین و تند مرغ بیش از کوسکوس از لحاظ فنی اختیاری آن را به خوبی به ارزش آن را به دلیل کوسکوس کمپرس آب تا مقدار زیادی از سس خوش طعم.

دریافت دستور العمل: عسل حریصا مرغ و نخود

3. ضرب تابستان کوسکوس با هندوانه و پنیر فتا

4. اذوقه و نوشابه بادمجان با تست کوسکوس

5. یک گلدان دودی بادام و گیاه کوسکوس

این دستور غذا را به شما نشان می دهد که آن را تنها طول می کشد چند پایه شربت خانه مواد تشکیل دهنده را به یک دشت قابلمه کوسکوس یک پانچ از عطر و طعم و بافت. آن را یک طرف ظرف است که با این نسخهها کار به خوبی در کنار گوشت یا ماهی, اما آن را نیز می تواند به صورت فله تا سبزیجات پخته شده به آنها را به یک وعده غذایی کامل.

دریافت دستور العمل: One-Pot دودی بادام و گیاه کوسکوس

6. کوسکوس سالاد با کدو گردوی سفید و زغال اخته

(اعتبار تصویر: لورن Volo)

7. بو میگو و نخود سالاد کوسکوس

این سریع و آسان شام سالاد که شما نگاه به جلو به غواصی به. کوسکوس اسرائیل طول می کشد فقط حدود 10 دقیقه به طبخ و در حالی که آن را ندارد, شما می توانید کباب میگو و نخود همه در یک ورق تابه را در فر.

دریافت دستور غذا: کبابی, میگو و نخود سالاد کوسکوس

8. 3-لوبیا سالاد کوسکوس اسرائیل

در حالی که سه-سالاد لوبیا است که به طور معمول در تابستان جزء اصلی من را به نور خود روشن لمسی به میز در تمام طول سال های طولانی. من تکیه بر دانه های یخ زده وقتی که من می تواند پیدا کند و اغلب به صورت فله آن را با برخی از تکه تکه مرغ یا ماهی قزل آلا.

دریافت دستور العمل: 3-لوبیا سالاد کوسکوس اسرائیل

9. کوسکوس و بز پنیر گوجه فرنگی شکم پر

10. کوسکوس سالاد با خیار, پیاز قرمز & گیاهانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن