ما 12 مطلق بهترین کدو سبز دستور

هر تابستان وجود دارد برخی از چیزهایی که به سادگی اجتناب ناپذیر مانند یک افزایش جدی در بستنی چوبی و بستنی, مصرف, برنامه غذایی پر بدون فر شام و البته گرفتن هولناک با شمع و شمع کدو سبز است. این که آیا آن را از باغ همسایه CSA یا بازار کشاورزان در این تابستان سبزی فراوان است بنابراین از آن زمان به بازوی خود را با بهترین راه برای استفاده از آن است.

شما می دانید کسانی که هیولا به اندازه کدو سبز که بیرون آمدن از باغ خود را و یا شما در پیدا کردن در بازار ؟ آنها نگاه فوق العاده چشمگیر, اما آنها در واقع بسیار بزرگ برای غذا خوردن. وقتی که می آید به خرید کدو سبز, شما در واقع بهتر است انتخاب کوچک کدو (شش اینچ یا کوچکتر است نقطه شیرین). به عنوان کدو بزرگتر آنها تلخ تر سخت و آبکی. از آنجایی که آنها در حال پوست نازک و فاسد شدنی کدو سبز را حفظ خواهد کرد در دمای اتاق برای چند روز اما برای طولانی تر از آن است که یک ایده خوب برای نگه داشتن آنها را در یخچال جایی که آنها را نگه دارید برای حدود 10 روز است. و هنگامی که در شک, به یاد داشته باشید که شما همیشه می توانید یخ کدو سبز برای بعد.

اگر شما تا کنون فکر چگونه بر روی زمین شما در حال رفتن به استفاده از تمام است که کدو سبز, شما به سختی تنهایی. خبر خوب این است که کدو سبز اتفاق می افتد به یکی از مطلق سبزیجات متنوع ترین در اطراف. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که با کدو سبز (و تمام تابستان اسکواش که برای ماده!). از تخم مرغ برای صبحانه, گوشت, ساندویچ, سالاد, طرف, پاستا, محصولات پخته شده و خیلی بیشتر, کدو سبز دارای یک نقطه از جدول برای هر وعده غذایی روز است. برای کمک به شما در استفاده از حمل و نقل خود را به برخی از الهام از ما بهترین کدو سبز دستور العمل های.

است وجود دارد یک تابستان نان سریع تر از همه جا کدو سبز نان ؟ این مورد علاقه ما است وسیله نقلیه برای overabundance از کدو سبز است. این نان کدو سبز دستور العمل است که ما سعی-و-روش درست است که با استفاده از یک پوند کامل از کدو و شما را دو زرق و برق دار, قرص — در حال حاضر و یکی برای فریزر.

دریافت دستور العمل: آسان کدو سبز نان

2. سرد کدو سبز ماکارونی سالاد

اگر کدو نودل برنده نشده شما بیش از این سالاد است ظرف که می خواهید آن را انجام دهد. این پرتاب با یک شیرین و تند عسل هالاپینیو آهک سرکه بریزید که livens تا این خفیف ادب تابستان گیاهی.

دریافت دستور العمل: سرد کدو سبز ماکارونی سالاد

3. تند گوشت خوک زمین & کدو هم بزنید سرخ

حتی زمانی که آن را احساس بیش از حد گرم به طبخ این هم بزنید سرخ کاملا شدنی بدون بیش از حد ، از آن نیاز به بیش از, تکان دهنده, هم ساده, سس سفت, کدو سبز و به آن حدود پنج دقیقه بر روی اجاق گاز.

دریافت دستور العمل: تند گوشت خوک زمین & کدو هم بزنید سرخ

4. اپل کلوچه کدو سبز

کلوچه همیشه باید زمانی که من هستم هولناک با کدو سبز, و من دوست دارم که این نسخه مخلوط در برخی از تکه های کوچک از اپل. اگر شما احساس فوق العاده با انگیزه را دو دسته ای و ذخیره کردن بقیه در فریزر برای بعد.

دریافت دستور العمل: اپل کلوچه کدو سبز

5. کدو شکلات صبحانه کوکی ها

این گیاهی بسته بندی شده صبحانه رفتار سالم و بی خطر زیاده روی در آن بهترین. آنها لود شده با دوز دو برابر شکلات, اما همچنین مقدار زیادی از کدو و ماست یونانی و کل جو.

دریافت دستور العمل: کدو سبز شکلات صبحانه کوکی ها

6. نهایی کدو کبابی سالاد

این سالاد گرم است دلیل شماره یک شما باید کباب کدو سبز در این تابستان. ساده و روشن لیمو سرکه بریزید و شور فتا تعادل کاراکتر دودی و جفت آن را به خوبی با هر چیزی که شما در حال پخت و پز است.

دریافت دستور العمل: نهایی کدو کبابی سالاد

7. تابستان سبزی Gratin

این gratin فقط ممکن است یکی از غذاهای مورد علاقه از تابستان است. متناوب با رنگ سبز کدو سبز و زرد کدو تابستان نگاه زیبا اما اگر شما خیره کردن یک کوه از کدو سبز بروید و با چوب درست آن.

دریافت دستور العمل: تابستان سبزی Gratin

8. کدو سبز-نخود سرخ با پیاز قرمز جم

9. Ina Garten را پارمسان کدو بو داده

این که آیا شما خدمت به این سادگی صدر کدو مستقیم از فر یا در دمای اتاق به عنوان بخشی از غذای مختصر گسترش وجود ندارد و انتخاب اشتباه است.

دریافت دستور العمل: Ina Garten را پارمسان کدو بو داده

10. کرم کدو فتوچینی

آمده اواسط تابستان این راه مورد علاقه من برای انجام ماکارونی شب. این سس خامه ای متعادل با سبزی تازه و فشار لیمو به آن را نگه دارید تازه و روشن است.

دریافت دستور العمل: کرم کدو فتوچینی

11. کدو سبز ماکارونی سالاد با جعفری-پسته پستو

12. تخم مرغ با گوجه فرنگی و کدو سبز و فلفل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im