از آرد ذرت? در اینجا چیزی است که به جای استفاده از.

در حال اجرا از آرد ذرت ممکن است خراب کردن روز خود را در همان راه در حال اجرا خارج از کره ممکن است, اما ممکن اس

توسط DASTESALAMATT در 9 اردیبهشت 1399

در حال اجرا از آرد ذرت ممکن است خراب کردن روز خود را در همان راه در حال اجرا خارج از کره ممکن است, اما ممکن است پرتاب یک آچار در شام خود را برنامه. خوشبختانه آرد ذرت نیست به طور کامل غیر قابل تعویض. آیا شما نیاز به آن را برای پخت و پز و یا پخت در اینجا شش هوشمند آشپزخانه تعویض شما می توانید به صورت آرد ذرت.

چگونه به جای آرد همه منظوره برای آرد ذرت

آرد همه منظوره است آسان جایگزین برای آرد ذرت; در واقع, شما می توانید دستور العمل های برای ضخیم شدن پای پر کردن یا سوپ با هم. شما نیاز به 2 قاشق غذا خوری آرد برای هر 1 قاشق غذاخوری آرد ذرت را در یک دستور غذا. مطمئن باشید که برای اضافه کردن آرد به عنوان کارگردان — یا با پخت و پز آن را با مایع دیگر به عنوان یک پای پر کردن و یا با ساخت یک دوغاب از آرد و آب را اضافه کنید و در اواخر پخت و پز مانند سوپ و یا gravies.

چگونه به جای Arrowroot پودر آرد ذرت

این فاقد گلوتن نشاسته می آید از گرمسیری غده مانند arrowroot گیاه کاساوا. Arrowroot پودر دو برابر ضخامت قدرت از آرد همه منظوره, مجموعه زیبا ژل در پای پر کردن و پودینگ و آن نیست گریه زمانی که مخلوط با اسید است. Arrowroot بهترین آثار زمانی که پخته و سرد و یا در gravies است که شما را در خدمت حق دور; آن را ندارد به ژل و سپس دوباره گرم شود. مبادله 2 قاشق چای خوری از arrowroot پودر 1 قاشق غذا خوری آرد ذرت.

چگونه به جای آرد برنج برای آرد ذرت

آرد برنج است که زمین از همان برنج, بسیاری از ما در حفظ نگردند ما pantries: بلند یا متوسط-برنج سفید دانه. آرد برنج کار به خصوص به خوبی در پودینگ و در کماج کوکی ها. مانند آرد همه منظوره, جایگزین 2 قاشق غذا خوری آرد برنج برای هر 1 قاشق غذاخوری آرد ذرت.

چگونه به جای نشاسته سیب زمینی برای آرد ذرت

نشاسته سیب زمینی است یکی از مورد علاقه ما برای ضخیم شدن سوپ و ساخت فاقد گلوتن استفاده نا مشروع. نشاسته سیب زمینی می دهد این گرم آماده سازی بافتی بسیار نرم و کرمی mouthfeel اما نمی نگه دارید تا به خوبی برای دیگر پخت و پز (فکر می کنم: پای پر کردن یا پودینگ). شما نیاز به 1 به 1 1/2 قاشق غذاخوری نشاسته سیب زمینی برای هر 1 قاشق غذا خوری آرد ذرت را در سوپ و سس دستور العمل های.

چگونه به جای نشاسته طبكفي برای آرد ذرت

نشاسته طبكفي خالص نشاسته کاساوا ، آن را به یک بافت فوق العاده زیبا است که با این نسخهها کار به خوبی در ژل پای پر کردن پودینگ و سس. کلمه حکیم: جلوگیری از جوش نشاسته طبكفي برای بیش از حد طولانی و یا آن را از دست می دهد و آن ضخیم شدن قدرت است. مبادله 2 قاشق غذا خوری نشاسته طبكفي برای هر 1 قاشق غذا خوری آرد ذرت.

چگونه به جای Wondra برای آرد ذرت

بدون شک شما برداشت کرده Wondra آرد برای برخی از عجیب و غریب پخت پروژه و سپس stashed آن را در شربت خانه به فراموشی سپرده شود. این "فوری آرد" مشتق شده است از خاص گندم کشت آن در ساختار نشاسته ای و سپس ریز آسیاب. شما می توانید با استفاده از Wondra به عنوان شما می آرد ذرت و یا آرد, اما شما نیاز به نصف اندازه: استفاده از 1 1/2 قاشق چای خوری Wondra برای هر قاشق غذاخوری آرد ذرت را در دستور خود را.

حتی بسیاری خوبی مواجه نگردند آشپزخانه اجرا از اساسی شربت خانه از زمان به زمان. این که آیا شما در حال تلاش برای محدود کردن خرید مواد غذایی خود را و یا شما نیاز به ایجاد یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه عنصر مبادله ما رو شما پوشش داده شده است. این سری خواهد شد راه رفتن شما را از طریق بهترین تعویض و جایگزین رایج پخت و پز و پخت مواد تشکیل دهنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im