مردم هیجان زده در مورد Ina Garten را یک شبه مک و پنیر دستور العمل که آنها سقوط کرد و وب سایت خود را

Ina Garten, the Barefoot Contessa (و پس از او cosmo کوکتل تصویری ما قرنطینه ملکه) همواره تخصصی در مواد غذایی ک

توسط DASTESALAMATT در 8 اردیبهشت 1399

Ina Garten, the Barefoot Contessa (و پس از او cosmo کوکتل تصویری ما قرنطینه ملکه) همواره تخصصی در مواد غذایی که توازن ظرافت ساده با یک عنصر ذاتی راحتی. و تمام است که بدون اینکه بیش از حد آنها و یا نیاز به کار بیش از حد. هنگامی که او posted a photo on Instagram هفته گذشته نشان کردن دستور العمل او برای یک شبه مک و پنیر — بدون نیاز به ایجاد یک bechamél — البته مردم freaked.

فقط چگونه وسواس را مردم با دستور جدید ؟ به خوبی به اندازه کافی که آنها سقوط کرد Ina وب سایت تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات در مورد چگونه به انجام آن را. هنگامی که یک دیدگاه متوجه شده است که پیوند او را در مشخصات خود را کار نمی Ina پاسخ داد: "خیلی متاسفم سرور غیرمنتظره است و ما در حال افزایش ظرفیت است." آره درست است — به راحتی مواد غذایی-ولع مصرف توده ها از قرنطینه مجبور قانون مهاجرت و ملیت به ارتقا سرور خود را. در ساعت هر چند این تغییرات ساخته شده بود و این دستور بود برگشت آنلاین.

آن را یک شبه دستور پس از آن نیاز به کمی برنامه ریزی, اما نه بیش از حد کار می کنند. شما طبخ ماکارونی مخلوط برخی از پنیر با خامه و ادویه جات ترشی جات و سپس ترکیب با رشته فرنگی و خنک آن را یک شبه. بعد شما اضافه کردن بقیه پنیر و پودرهای سوخاری و پخت. Voila! شما انجام می شود.

در نظرات گذشته از راه رفتن مردم از طریق این تاخیر به دلیل سرور بیش از حد قانون مهاجرت و ملیت مردم کمک می کند تا پیدا کردن لینک های ایران آنها را از طریق پتانسیل تعویض (بدون شما نمی توانید یک نسخه رایگان; بدون شما نمی توانید جست و خیز یک شبه; بله, شما می توانید به آن دو) و با تشکر از آنها را برای خواندن همراه است. این دوست داشتنی فروتن ژست و دقیقا آنچه شما ممکن است فکر می کنم در مورد قانون مهاجرت و ملیت در قرنطینه: پخت و پز مواد غذایی شگفت انگیز, سپس مطمئن شوید که هر کس دیگری می تواند بیش از حد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im