عکاسان متحد آموزشی کنفرانس میزبان 60 برترین عکاسان از سراسر جهان

تصویر سالن مونترال مبتنی بر عکاسی و پست-خدمات تولید اخیرا تولید جهانی آموزشی نام کنفرانس عکاسان متحد که

توسط DASTESALAMATT در 9 خرداد 1399

تصویر سالن مونترال مبتنی بر عکاسی و پست-خدمات تولید اخیرا تولید جهانی آموزشی نام کنفرانس عکاسان متحد که به میزبانی 60 عکاسان از سراسر جهان است. زنده رویداد است بیش از, اما عکاسان که آن را از دست رفته اولین بار در اطراف می توانید ثبت نام کنید و به تماشای پخش کامل تا 6 ژوئن.

عکاسان متحد شد یک رویداد رایگان است که خواسته شرکت کنندگان را به یک خیریه کمک مالی هر چند آن نبود و هنوز هم لازم نیست برای مشاهده این کنفرانس است. هر سخنران اهدا وقت خود را برای شرکت در کنفرانس وام تخصص خود را در طول مدت 20 دقیقه و همچنین به عنوان یک اضافی پنج دقیقه را صرف پاسخ دادن به سوالات از مخاطبان است.

زنده رویداد صورت گرفت در مارس 26 و 27 مه از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر EST. پخش در دسترس است در عکاسان متحد کردن سایت از امروز شروع, مارس 29 و باقی خواهد ماند تا زمانی که در دسترس 6 ژوئن. علاقه بینندگان باید ثبت نام کنید برای دسترسی به, که به سادگی نیاز به یک نام و آدرس ایمیل خود را به عنوان به خوبی به عنوان بیننده عکاسی تخصص.

در این کنفرانس سخنرانان بود که متخصص در طیف گسترده ای از عکاسی از جمله دو مان Studios, 37, فریم, Sam Hurd سوزان نورسته لیندزی آدلر, Brandon وانگ سارا Monika, تایلر, Wirken, Jide Alakija کریس شوالیه و دیگران. یک برنامه از سخنرانان با برچسب زمانی برای هر یک از جلسات خود را در دسترس است در عکاسان متحد کردن سایت. تصویر سالن نیز منتشر شده نمونه هایی از هر بلندگو عکاسی در آن Instagram account.

دسترسی به پخش تحویل داده شده است در قالب یک لینک و رمز عبور است که فرستاده شده به آدرس ایمیل ارائه شده در هنگام ثبت نام. آموزشی فرصت منحصر به فرد است که آن را به طور کامل رایگان است و شامل برخی از عکاسان در این زمینه است. کمک های مالی از بینندگان رفتن به جهانی دادن را Coronavirus جهانی و صندوق امداد و همچنین به عنوان انتخاب منطقه ای موسسات خیریه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب