پنج افسانه درباره قایق بادی

همچنین میتوانید برای مشاهده و خرید آنلاین تور مارکده وارد صفحه تور مارکده شوید. به گردشگران ارائه میکند.به عل

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

همچنین میتوانید برای مشاهده و خرید آنلاین تور مارکده وارد صفحه تور مارکده شوید. به گردشگران ارائه میکند.به علاوه برای مشاهده تور رفتینگ زاینده رود نیز میتوانید وارد صفحه تور رفتینگ زاینده شوید. قایق های بادی ارزان قیمت تر مثل سری سی هاوک و یا چلنجر علاوه بر مدل سه نفره دارای مدل دو نفره نیز هستند که بیش از ظاهر و کیفیت، ابعاد آنها تفاوت دارد. جنس بدنه این کالا از pvc تقویت شده و دارای کف باد شونده و 2 جای باد مجزا در کف و دیواره برای یک و دو نفره و 4 محفظه برای سه نفره برای ایمنی بیشتر قایق است، رعایت مسائل ایمنی باعث شده تا دارای استانداردهای بروز امریکا و اروپا و همچنین تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا باشد، این کالا دارای دو جای پاروی چرخشی ثابت برای مدل یک نفره و 2 نفره و چهار جا برای 3 نفره میباشد. هزینه تعمیر قایق بادی بسته به جای تعمیر جنس و مقدار پارگی یا سوراخ شدگی بدنه بستگی دارد، این هزینه پس از بازدید ارائه خواهد شد بدیهی است که مشتریان مخصوص ما که از تخفیف تعمیراتی شرکت برخوردار خواهند شد کسانی هستند که قایق خود را از شرکت ما و با مهر مخصوص این شرکت خریداری کرده باشند، موارد زیادی باعث تغییر قیمت تعمیرخواهد شد که از جمله آن میتوان به تعمیرات مشکل دار شرکت های دیگر یا تعمیر توسط افراد نا وارد اشاره داشت، تعمیر قایق بادی توسط چسب های متفرقه در بازار همچون چسب آهن، چسب ۱۲۳، چسب pvc و چسب راضی، علاوه بر ایجاد هزینه بیشتر جهت برداشته شدن چسب های قبلی میتواند باعث عدم تعمیر قایق شود و احتمالا بدنه را خراب نماید. This  post w​as created  with GSA Con᠎tent Ge nerato​r DE MO !

از جمله لوازم مورد نیاز برای تور رفتینگ مارکده میتوان به کلاه ایمنی، لباس مناسب قایقرانی، بادگیر، کیسه ضدآب موبایل، جلیقه نجات و پارو اشاره کرد. به علاوه شما میتوانید در تور رفتینگ مارکده اصفهان که از جمله پرطرفدارترین تورهای اکوتوریسمی و گردشگری میباشد، شرکت کنید و لحظههای هیجانانگیز و ماجراجویانهای را تجربه کنید. این دو قایق در تمامی مدلهای خود چند محفظه باد دارند. البته باید توجه داشت که قسمت های باد شونده در مارینر با سایر مدل های دیگر فرق میکند چرا که بدلیل کیفیت بالای بدنه این دو قایق، خود بدنه به دو و سه قسمت مساوی برای تقسیم بندی باد مجزا میشود و هر دریچه باد وظیفه نگه داری از یک تقسیم بندی را دارد به این علت است که دارای امنیت بوده و استاندارد ها و تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا را دارند. در قسمت هایی که حجم باد بالا است از دریچه پیچی و قسمت هایی که حجم باد کم است از دریچه پستونکی استفاده میگردد.. دارای پارو پمپ باد دستی متوسط، دسته حمل و نقل، برچسب تعمیراتی، طناب دور، کیف جهت نگه داری لوازم شکار، کیف حمل و نقل باطری جهت موتور برقی، ساک حمل و نقل قایق و دو جای قلاب ماهیگیری میباشند. Th​is po st has ​been done by GSA Conte nt G enerator Demov er si on!

این قایق ها دارای پاروی فلزی، پمپ باد دستی دوبل، دسته حمل و نقل، برچسب تعمیرات ، طناب دور، توری جای لوازم روی محصول برای نگه داری، یک ساک حمل و نقل میباشند. همچنین مدل های چلنجر و سی هاوک دو نمونه کاربردی برای استفاده در آب های کم عمق مانند دریاچه ها و رودخانه ها هستند. تحمل وزن این قایق ها بترتیب از ۸۰ کیلوگرم، ۱۲۰، ۱۹۰، ۲۲۵ و ۱۹۰ میباشد،از سه قسمت مختلف برای امنیت بیشتر باد شده و بهمین دلیل تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده را نیز دارند، جای پارویی این مدل ثابت پرس شده بوده و غیر از قایق بادی آر ایکس ۵۰۰۰ بقیه مدل ها پمپ باد و پارو ندارند.از این محصولات بیشتر برای استفاده در آبهای آرام و راکت همچون دریاچه ها و سد ها استفاده میگردد. اما اگر میخواهید قایق های ارزانی داشته باشید بهتر است از مدل های دو و یا سه نفره چلنجر و یا سی هاوک خریداری کنید که در فروشگاه محصولات بادی اینتکس موجود هستند. به این منظور که اگر قایق بادی مخصوص ماهیگیری در قسمتی از بدنه خود سوراخ شود میتوانید با اتصال برچسب به آن ناحیه، درز باد را به طور کامل پوشش داده و بار دیگر از محصول خود استفاده کنید.

 This ​data was written by GSA C on tent Generator D em᠎over si᠎on.

از این رو تنها ابعاد و کاربردی که از آن میشود، دارای اهمیت است؛ در چنین شرایطی تنها مصارف تفریحی برای کودکان باقی میمانند، زیرا اغلب بزرگسالان ترجیح میدهند روی آب از تشکهای بادی استفاده کنند و اگر هم شنا بلد باشند، نیازی به امنیت بیشتر ندارند. این محصولات از لحاظ طراحی بدنه، جنس بدنه، ظرفیت و شرکت تولیدکننده در انواع مختلفی تولید شدهاند؛ باید تمامی این آیتمها برای خرید یک قایق بادی مناسب مورد توجه قرار گیرند. برخی از محصولات حرفه ای در کنار خود دارای پارو می باشند و برخی دیگر فاقد این محصول می باشند. محصولات اینتکس intex قایق بادی , تختخواب بادی , استخر بادی , مبل بادی , ورزشیشرکت اینتکس INTEX بزرگترین شرکتی است که در زمینه تولید محصولات بادی فعالیت می کند.تنوع تولید و کیفیت بالای محصولات این شرکت را ، به عنوان بزرگترین و بهترین تولید کننده لوازم بادی ، آبی ، تفریحی ، کمپینگ و ورزشی قرار داده است. این قایق بادی که در سه نوع ۱۰۰، ۲۰۰ و ۳۰۰ تولید میشوند و هرکدام بترتیب یکنفره، دو نفره و سه نفره با تحمل وزن ۵۵ تا ۱۸۵ کیلو میباشد. جنس بدنه قایقهای بادی از مواد درجه یک پی وی سی چند لایه و الیاف ابریشم به صورت تار و پود تشکیل شده است که نسبت به ابعاد و اندازه و تحمل وزن قایق ساخته میشود.

آخرین مطالب