Profoto به روز رسانی B10 سری چشمک می زند دوربین آیفون سازگاری

[محتوای جاسازی شده] وجود مجموعهای از روشنایی لوازم جانبی موجود برای گوشی های هوشمند اعم از کوچک و چراغ های LED

توسط DASTESALAMATT در 18 تیر 1399

وجود مجموعهای از روشنایی لوازم جانبی موجود برای گوشی های هوشمند اعم از کوچک و چراغ های LED به پیچیده تر زنون-فلش راه حل های مانند Godox A1 یا Profoto C1. اما تمام کسانی که راه حل های بیشتر و یا کمتر طراحی شده برای حداکثر قابلیت حمل و تازه استفاده کنید. اگر شما مورد نیاز در سطح حرفه ای استودیو نورپردازی است که به طور کامل سازگار با دوربین های گوشی های هوشمند, شما خیلی از شانس...تا به حال.

Profoto به تازگی اعلام کرده است که آن B10 flash سری سازگار با آی فون اپل دوربین. این B10 و B10 به همراه طراحی شده برای استفاده به عنوان studio flash head اما در یک بسیار کوچک و قدرتمند مستمر منبع نور برای فیلمبرداران نیز هست. آنها با قابل جابجایی لیتیوم یون باتری و خروجی کنترل از طریق شرکت AirTTL سیستم. این B10 است 250Ws واحد در حالی که کمی بزرگتر و سنگین تر B10 به علاوه دو برابر خروجی.

'این یک نوآوری انقلابی گفت: Profoto مدیر عامل آندرس Hedebark. 'ساخت فلش حرفه ای و موجود برای گوشی های دارای پتانسیل به زمین شکستن درست مثل چگونه گذار از آنالوگ به دیجیتال دوربین های یک بار همه چیز را تغییر داد. ما معتقدیم آزادی با اتصال به گام بعدی برای عکاسی حرفه ای. مهم نیست که چه نوع از عکاس شما آن را همه چیز در مورد نور است. و ما می خواهیم به ارائه تصویر سازندگان برای کار با نور و بدون در نظر گرفتن آنچه که گرفتن دستگاه شما تصمیم به استفاده از.'

شات بر روی آی فون با B10 سری فلش توسط Andrea Belluso

Profoto می گوید آن شده است قادر به ایجاد B10 سری واحد های کار با آیفون با استفاده از یک طیف وسیعی از فن آوری های پیشرفته.' شرکت AirX فناوری شده است, کلید این پروژه آن را به عنوان اجازه می دهد تا کاربران به ساعت همگام سازی دستگاه های بلوتوث. فلش واحد به آتش کشیدند دقیقا در نقطه سمت راست در زمان مناسب در طول زمان. با استفاده از بلوتوث همگام سازی آی فون عکاسان که با استفاده از B10 سری می توانید ضبط تصاویر در 1/25.000 ثانیه زمان قرار گرفتن در معرض و هنوز هم همگام سازی کامل قدرت است.

'یکی از چالش در هنگام کار با دوربین های گوشی های هوشمند است که آنها نیاز به مقدار بیشتر انعطاف پذیر flash-طول در سرعت های مختلف شاتر از مثال DSLR یا MILC. این است که ما مجبور به محدود کردن ما با روش PWM (مدولاسیون عرض پالس) چشمک می زند به بلند یا بسیار کوتاه پالس با یک دقیق و کنترل شدت' توضیح داد گوران Marén مدیر محصول در Profoto.

جدی ترین عکاسان که خوشحال به پس زدن دهنه اسب یک فلش قابل حمل سیستم مانند B10 اطراف تقریبا قطعا نیز حمل یک دوربین DSLR یا دوربین بدون آینه. این است که هنوز هم اخبار بسیار خوبی از Profoto به عنوان آن را به سادگی به شما می دهد گزینه ای را به ساقه با یک آیفون در این موارد زمانی که شما باید برای کار با فلش اما کاملا باید و یا می خواهید برای به حداقل رساندن بخش عمده ای ادامه می دهند. این همچنین باعث می شود آی فون بالقوه پشتیبان دستگاه شما باید دوربین اصلی شکست در یک استودیو عکاسی است.

شات بر روی آی فون با B10 سری فلش توسط Profoto مدیر محصول موبایل Marko Pirc

اتصال آیفون برای Profoto B10 flash سری از امروز در دسترس است. Profoto B10 کاربران را برای به روز رسانی سیستم عامل فلش برای ویژگی های جدید به کار است که می تواند انجام شود از طریق Profoto برنامه. از ویژگی های نیاز به در iOS 11.0 یا بعد از آن و با این نسخهها کار با آیفون 7 و مدل های جدیدتر.

این Profoto برنامه همچنین اجازه می دهد تا شما را به کنترل B10 و B10 به علاوه strobes از هر دو اپل و دستگاه های آندروید در هنگام عکسبرداری با 'واقعی' دوربین.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im