Publix خرید و تولید شیر از کشاورزان و کمک به بانک های مواد غذایی

Coronavirus شیوع درخشان نور را در ترک های عمیق در تامین مواد غذایی و زنجیره ای در ایالات متحده است. کشاورزان ک

توسط DASTESALAMATT در 5 اردیبهشت 1399

Coronavirus شیوع درخشان نور را در ترک های عمیق در تامین مواد غذایی و زنجیره ای در ایالات متحده است. کشاورزان که به طور معمول عرضه به کسب و کار مانند رستوران ها و مدارس در حال حاضر بیش از مواد غذایی است که به هدر رفتن. در همان زمان وجود دارد, صف های طولانی در خارج از بانک های مواد غذایی با تخلیه منابع است. پاسخ به نظر می رسد مانند آن را باید واضح: دریافت بیش از حد از مواد غذایی به افرادی که به آن نیاز دارید در حال حاضر -- اما مسیر رو به جلو نیست, همیشه روشن است. به همین دلیل Publix پله در.

Wildly محبوب زنجیره ای مواد غذایی در جنوب پله بالا و کمک به پل شکاف میان بیش از حد مواد غذایی از کشاورزان و بانک های مواد غذایی. با توجه به آزادی مطبوعات گفت: Publix آنها خواهد خرید "محصولات تازه و شیر برای کمک به کشاورزان نهفته coronavirus همه گیر" و سپس اهدای آن به طور مستقیم به تغذیه امریکا عضو بانک های مواد غذایی در منطقه عملیاتی. فقط در هفته اول این ابتکار جدید آنها قادر به اهدای حدود 150.000 پوند از تولید و 43,500 گالن شیر است.

"به عنوان یک خرده فروش مواد غذایی ما باید از این فرصت منحصر به فرد برای پر کردن شکاف بین نیازهای خانواده و کشاورزان نهفته این بیماری همه گیر کوروناویروس می گوید:" تاد جونز مدیر عامل شرکت Publix. "در علاوه بر این به ارائه بسیار مورد نیاز تولید و شیر را به مواد غذایی بانک ها این طرح را فراهم می کند کمک های مالی به کشاورزان در طول این زمان به چالش کشیدن."

بیشتر چه, Publix سوپر بازارهای خیریه کمک کرده تا کسانی که نیاز به از طریق راه های دیگر بیش از حد. آنها به تازگی ساخته شده اهدا 2 میلیون دلار برای کمک به تغذیه امریکا عضو بانک های مواد غذایی. تغذیه امریکا بزرگترین گرسنگی-سازمان امداد در امریکا گفت که قبل از وقوع وجود دارد 37 میلیون نفر در ایالات متحده که آیا به اندازه کافی مواد غذایی, اما در حال حاضر این تعداد به احتمال زیاد افزایش اضافی 17 میلیون. در حال حاضر زمانی که مردم نیاز به کسانی که کمک های مالی به بانک های مواد غذایی بیشتر و بیشتر برای آمدن وجود دارد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن